top of page
  • vmanoylo1

Велике каміння у ландшафтному дизайні саду


камень в ландшафтном дизайне фото на объекте в Киеве
камень в ландшафтном дизайне фото

Сьогодні ми хочемо вас познайомити із ще одним проектом цього року. Ми зовсім недавно розпочали роботи на цьому об'єкті, але вже вимальовуються контури майбутнього саду. Особливістю цього проекту є використання каменів у дизайні цього саду, а саме великих валунів із лісів київської, житомирської чи волинської області. Фахівці нашої студії застосовують великі камені в ландшафтному дизайні саду досить часто, і з радістю пропонують їх використання у проектах.


камни в ландшафтном дизайне на фото
каміння у ландшафтному дизайні на фото

Камінь завжди був особливим елементом ландшафтного дизайну. Ми дуже любимо працювати з камінням та клієнти, які підтримують нас у любові до каменю та його місця у дизайні їх саду – це завжди особливі люди. Навіть найменший камінь має накопичену століттями велику позитивну енергію, здатну привнести і в сад на ділянці, і в будинок.

спокій, затишок і благополуччя. А тим паче великі валуни. Від цих велетнів так і віє спокоєм та величчю. З кожним встановленим каменем наша ділянка в київській області стає дедалі вагомішою та масштабнішою. Особливістю цієї ділянки є його розташування на березі ставка. Його пологі та відкриті береги проглядаються з усіх боків відкритої місцевості.


Фахівці нашої компанії ще на першій зустрічі з клієнтом задаються питанням ставлення замовника до каміння та з радістю розвивають ці ідеї до закінченого проекту саду з камінням. Особливо цікаво виглядають проекти з використанням каменю у ландшафтному дизайні при великих перепадах рівня ґрунту та бажанні підкреслити цей перепад. У цьому випадку, каміння є не тільки прикрасою саду, але й виконують функцію витонченої або масивної підпірної стінки. Так і на цьому об'єкті. Безумовно, велике каміння прикрасить ваш сад і надасть йому велич і привабливу силу. Але навіть на найменшій ділянці каменю можна знайти своє місце.

А як ви ставитеся до каміння? Пишіть у коментарях і ми врахуємо вашу думку у наступних проектах.


Автор статті: експерт у галузі ландшафтного дизайну та Ведучий ландшафтний дизайнер судді ландшафтного дизайну "Ваш Новий Сад" Вікторія Манойло


#идеи-для-сада #валун #большые-камни #ландшафтный-дизайн

159 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page