top of page

Ціна системи автоматичного поливу

автополив газона в Киеве под ключ 00001.

Зараз багато хто хоче мати або вже має свій куточок у вигляді власного саду з звивистими доріжками, зоною барбекю, квітниками – з красивим ландшафтним дизайном. Ще деякий час тому, більшу частину ділянки займав город, догляд за яким займав багато часу та сил. Сьогодні, все більше і більше садівники віддають перевагу стильним та малодоглядним садам, з шикарними газонами, квітниками, деревно-чагарниковими насадженнями. Автополив газону буде логічним рішенням на шляху створення ідеального саду. Замовити  автополив газону, і таким чином зняти з себе постійне зобов'язання бути присутнім на ділянці для його поливу, теж стало просто. Ціна автополиву - ось питання, яке часто є перепоною в реалізації цього проекту.

 

Що ще важливо знати садівникові-початківцю, так це те, що при благоустрої території, рослини, зазвичай, купують у розплідниках, де за ними здійснюють належний догляд. Щоб коренева система рослин надалі почувалася добре на Вашій ділянці, необхідно здійснити регулярне зволоження ґрунту. Також полив відіграє важливу роль при утриманні газону. Без своєчасного поливу неможливо досягти рівномірного густого газону. Здійснити це можна за допомогою системи автоматичного поливу, яка, у свою чергу, набагато полегшить догляд Вашого ландшафту.

Вартість автополиву

Вартість автополиву газону в першу чергу обумовлена вибором типу обладнання, що використовується і виробника цього обладнання. На вартість автополиву газону впливає:

 • Виробник обладнання;

 • Площа газону;

 • Конструкція свердловини, її глибина та дебіт;

 • Системи фільтрації води, що використовуються;

 • Продуктивність насосного обладнання;

 • Кількість зон поливу.

​​

Все необхідне обладнання для поливу газону розраховується ще на стадії розробки схеми системи автоматичного поливу газонів  з урахуванням усіх побажань замовника. Без посередників купити автополив газону ви можете звернутися до послуг нашої компанії. Вартість автополиву газону з використанням обладнання одного з американських виробників для вашої ділянки буде від 999 гривень за одну сотку, але в кожному випадку ми робимо індивідуальний прорахунок.

Для того щоб  ви  отримали уявлення про вартість автополиву для вашої ділянки запропонуємо до вашої уваги кілька цифр на прикладі одного з американських виробників обладнання для систем автополиву компаніі Хантер:

 • Зрошувач роторний (радіус зрошення до 7 метрів)  - від 15  доларів;

 • Вартість контролера – від 130  доларів;

 • Електромагнітний клапан – від 20 доларів;

 • Клапанний бокс – від 7 доларів;

 • Ціна датчика дощу – від 15 доларів;

 • Гнучка труба (бухта 30м)  30 доларів.

Маючи ці ціни можна самостійно зробити прорахунок приблизної ціни автополиву газону для вашої ділянки або зверніться до нас і ми зробимо  точний розрахунок.

Вартість автополиву за сотку

Дуже часто у наших клієнтів виникає питання - якою буде ціна всього комплекту системи та вартість автополиву за одну  сотку? Відповіддю  тут, як і в інших питаннях, пов'язаних з ландшафтним  дизайном, є  - велика залежність ціни  за метро, або за сотку від обсягу всього замовлення. Пропонуємо вам виходити з того, що не важливо, якою буде ділянка, ваша система автоматичного поливу газонів повинна бути забезпечена такими пристроями:

 • контролер;

 • електромагнітні клапани та клапанні бокси;

 • датчик  дощу;

 • зрошувачі;

 • а також деталі водопостачання та елетрозабезпечення.

Крім цього, не слід забувати про насосне обладнання та додаткові ємності у випадку недостатнього дебіту води або тиску в системі водопроводу.

Тому вартість системи автополиву для маленьких ділянок у перерахунку  на одну сотку буде значно вище, ніж для великих і дуже великих площ.

Наприклад: середня  вартість  всього комплекту обладнання разом із ціною його влаштування на ділянці 10 соток буде близько 25 000 гривень. Цей розрахунок зроблений для ділянки з достатнім дебетом води та потужним насосом. Таким чином, вартість автополиву за сотку дорівнюватиме 2500 гривень.

Автополив газону

Наш офіс студії ландшафтного дизайну «Ваш Новий Сад» серед своїх послуг пропонує своїм клієнтам замовити автополив газону в Києві та київській області під ключ. У світі існує багато систем автоматичного поливу і асортимент просто величезний. Звичайно, до вибору автополиву потрібно підійти з великою відповідальністю, адже саме від цього залежить майбутній стан не лише газону, а й усього Вашого саду. Тому, перед тим як зробити свій вибір виробника автоматичного поливу газону та постачальника послуг, пропонуємо вам вивчити важливі деталі всієї системи та особливості її облаштування на вашій ділянці.

Автоматичний полив газону в деталях

Обладнання для автополиву газонів

При облаштуванні автоматичного поливу газону під ключ наші фахівці найчастіше використовує перевірене роками обладнання двох провідних світових виробників обладнання компанії Hunter  і  компанії Rein Bird. Саме вони виробляють товар найвищої якості. Вони виробляють взаємозамінне обладнання, що свідчить, що істотних відмінностей вони немає. Усі складові автополиву однієї компанії можна замовити та змонтувати з використанням частини обладнання іншої компанії. Візуально обладнання цих компаній виглядає так само, як і обладнання інших виробників. Але якість обладнання цих компаній перевірена вже не одним десятиліттям використання на газонах наших клієнтів. Візуальна відмінність, яку практично помітить навіть простий обиватель – це якість пластику. Продукція компаній  Hunter та Rein Bird у цьому плані перевершує всіх своїх конкурентів.

На фото автополив газона в Киеве под клю

Елементи системи автополиву у багатьох виробників ідентичні. До основних елементів системи автополиву відносять:

 • блок керування;

 • датчики дощу;

 • електромагнітний клапан;

 • дощувачі;

 • фільтри;

 • автоматичний зливний кран;

 • труби, з'єднання та фітинги;

 • труби крапельного поливу;

 • гідравлічний редуктор;

 • форсунки.

На фото автополив газона в Киеве под клю

Елементи системи автоматичного поливу газону

Монтаж автополива.png

Монтаж системи поливу газону

Монтаж поливу газону спеціалісти ландшафтної компанії Ваш Новий Сад виконують безпосередньо перед етапом робіт із укладання рулонів. Коли поверхня ґрунту виведена на необхідний рівень, з неї видалені всі залишки рослин та їх коріння, каміння та сміття.

Траншеї для труб прокопуються на глибину понад 0,4 метри, щоб забезпечити безпеку трубопроводу та його деталей під час подальших ландшафтних робіт.

Все обладнання та труби закладаються в траншеї, закопуються і пухкий грунт ретельно трамбується. Місця монтажу форсунок автополиву ми позначаємо прапорцями та вирівнюємо всю поверхню ґрунту на всій площі газону.

Монтаж автополиву газонів може бути виконаний як до укладання рулонного газону або сівби газону, так і на вже існуючому газоні. Наші фахівці акуратно роблять надрізи вузьких смуг у газоні та прокопують траншеї. Після монтажу обладнання, спеціаліст Ваш Новий Сад також трамбує ґрунт траншеї та укладає газон.

Вартість укладання рулонного газону та всі деталі пристрою газону в деталях викладені на нашій сторінці УКЛАДАННЯ ГАЗОНУ.

Догляд за системою після встановлення

Так як система автоматичного поливу технологічно непроста, необхідно пам'ятати про те, що вона потребує догляду. Дана система актуальна для теплої пори року, тому, в період холодів, вона повинна перебувати в стані «консервації». Ця процедура полягає у вивільненні системи автополиву від води, а також у продувці всіх труб за допомогою стисненого повітря. Якщо ці процедури не провести, зростає ризик пошкодження цілісності труб, оскільки вода замерзання має властивість розширення.

На цьому догляд за системою не закінчується. З настанням весни необхідно своєчасно включити систему та зробити її запуск, тим самим перевірити цілісність елементів та робочих вузлів. При виявленні витоку важливо її своєчасно усунути і знову провести перевірку. Тиск у системі – дуже важлива складова, тому його треба завжди контролювати. Усі несправності, пов'язані із системою автополиву, усувають негайно, інакше можливий збій у роботі всієї системи.

Дотримання всіх вимог щодо догляду за обладнанням дозволить продовжити термін служби системи на кілька років.

Монтаж автополива 1.png

Сподіваємося, що інформація в цій статті була корисною для вас і ви прийняли для себе правильне рішення порадувати ваш сад розумною та продуктивною системою автоматичного поливу рослин.

 

Телефонуйте нам +380503035074 і ми з радістю запропонуємо вам оптимальний спосіб автополиву газону і кращу ціну на його пристрій на вашій ділянці!

На фото автополив газона в Киеве под клю
bottom of page