top of page
Фото ландшафтного дизайн проекта в Киеве. Данная визуализация с ипользование 3-D проектирования позволяет клиенту получить полную картинку готового сада и заглянуть в будущее.

Вартість проекту ландшафтного дизайну

Життя за містом завжди вабило Киян в літню спеку. А які шашлики на дачі взимку! А які млинці у сусідки на масляну! Побачити, як прокидаються бруньки на деревах на околицях Києва, відчути запах весни раніше, ніж у місті! Це все близько, коли ось вона, вже придбана власна ділянка і на ньому вже збудовано будинок чи будиночок  вашої мрії. І як же хочеться створити власний сад, щоб красиво, затишно, не як у всіх! Щоб влітку повернувшись з міського пекла, зітхнути на повні груди і відразу стати добрішим і кращим. 

Для того, щоб сад мрії відповів усім вашим вимогам, вам знадобиться Ландшафтний Проект. Всім членам сім'ї насамперед необхідно визначитися з бажаннями кожного щодо функції та наповнення саду. Тато хоче смажити шашлики у зручному місці, мама хоче менше бігати на кухню доки шашлики готуються та поїдаються. Діти хочуть усамітнитися та послухати музику з друзями. Бабуся хоче читати у тіні улюблену книгу, і взагалі серед троянд! Тато згоден косити 1 сотку газону, діти готові збирати абрикоси, мама з радістю наглядатиме за грядкою з салатами, а бабуся – обрізати троянди. Назвемо цей процес соціологічним опитуванням. Це зразковий список функцій, які можуть бути реалізовані в саду та їх чіткий опис. Узгодження суперечливих функцій вирішується консолідовано всією  сім'єю.

Але це лише перший крок на шляху створення Вашого прекрасного Нового Саду. Інші  кроки, з якими ми хочемо познайомити вас нижче, вимагатимуть певних грошей, і ціна проекту та кожного елемента ландшафтного дизайну має своє обґрунтування. Тому,  яка буде вартість ландшафтного дизайн проекту для вашої ділянки у Києві та Київській області – питання на яке ми хочемо відповісти вам у деталях.

Ландшафтний дизайн проект ділянки 

Технічне завдання проектування

Фото одного из важных составляющих ладшафтного дизайн проекта Генераьного плана. Генплан явялется отпрвной точкой для расчета сметы и контроля за реализацией работ

Ландшафтний дизайн проект для вашої ділянки - це, в результаті, набір документів, які допоможуть швидко та ефективно побудувати Ваш Новий Сад відповідно до задуманого функціоналу, побажань та естетичних завдань.

Проте робота над ним включає кілька етапів. Починаючи з того моменту, коли ми виїжджаємо на ділянку для знайомства з місцевістю, умовами, господарем. Вислухавши всі побажання, які і позначать завдання на проектування, ландшафтний дизайнер поставить кілька професійних питань, які у разі розбіжностей у сім'ї клієнта приведуть до розуміння та консолідації всіх поставлених завдань. Найважливішим документом у роботі з проектом, до якого ми неодноразово повертатимемося є Технічне завдання на проектування.

Після цього етапу нам необхідно зняти розміри ділянки, будівель на ньому, положення існуючих дерев, відзначити сторони світла та умови освітленості.

Для найточнішого визначення всіх даних існують прилади: нівелір та теодоліт, користуватися якими можуть топографи. Результат їхньої роботи – топографічна зйомка ділянки. Ціна цієї важливої частини проекту ландшафтного дизайну у Києві чи Київській області для  вашої ділянки з використанням  нашого геодезиста становитиме від 4000 грн. залежно від кількості об'єктів та складності рельєфу.

Розбивати місця для функціональних зон на території без плану не доцільно! Це насамперед призведе до похибок положень, розмірів та не дозволить правильно розрахувати кількість матеріалів для реалізації. А відповідно ціну реалізації ландшафтного проекту буде неможливо оцінити, а ситуації, які спричинять відсутність плану, це збільшення вартості реалізації ландшафтного проекту у кілька разів.

Пример одного из частей ландшафтного проекта - топосьемки. Данная топосьемкапроводилась на одном из учстков в Киеве со сложным рельефом

Топографія

Ландшафтный проект 4.png

Ідея для саду

Коли вихідний топографічний план ділянки, будівель та насаджень буде готовий, ландшафтний дизайнер розпочне творчий процес планування саду, використовуючи план від геодезиста як підоснову, в тому числі для 3D моделі. Сад може бути не лише функціональним, а й насиченим змістом, нести ідею, утримувати таємницю, передавати історію, нагадувати моменти з життя, які хотілося б зупинити. Ціна проекту ландшафтного дизайну від нашої студії здебільшого обумовлена іменною ідеєю та її розробкою для вашої ділянки. Відображення ідеї для саду не обов'язково передавати безпосередньо, створюючи імітацію, декорації або малюнки, краще їх сховати в образах, в особливих рослинах, у матеріалах, які, у свою чергу, використовувати нетривіально. Емоції – ось головна ціль саду. Надихнутися ідеями та побачііти сучасний ландшафтний дизайн ділянки на фото ви можете на нашій сторінці ПОРТФОЛІО.

Технічні розрахунки

Одночасно з процесом вироблення ідеї або образу саду буде враховано технічні можливості ділянки реалізувати ту чи іншу ідею. Ми не забудемо про норми посадки рослин по відношенню до меж сусідів та власних комунікацій. Плануючи доріжки, врахуємо, що їхня зручна ширина залежить від їхньої функції. Обов'язково досліджуємо всі перепади висот на ділянці та детально пропрацюємо терасування, влаштування сходів або пандусів. У деяких особливо складних випадках необхідні розрахунки конструктиву підпірних стін, відведення води, дренажу та ливневідведення.

Фото генерального плана ландшафтного проекта в Киеве. На участке рядом с домом на плане можно увидеть расположение построек,водоем и проект сада
Ландшафтный проект выпоненный вручную. Нафото виден настил, зона отдыха, садовая дорожка, водоем интересной формы и сам

План посадки рослин або Дендроплан є важливим документом. Детально продуманий, він дозволить здійснити створення Вашого Нового Саду швидко та відповідно до Вашого бюджету. За допомогою Дендроплану та асортиментної відомості наші фахівці підкажуть вам, де має сенс відібрати і купити одразу дорослу рослину, а де можна використати молоді рослини. У більшості наших проектів у Києві та київській області ми рекомендуємо висаджувати на ділянці гаї та алеї. Це можливо на ділянках будь-якого розміру! Ми зводимо асортимент рослин до мінімуму, використовуючи 3-4 види стійких чагарників, висаджуючи їх масивами. Це дуже зручно! У масиві чагарнику не росте бур'ян, не потрібно полоти, не потрібно вигрібати листя, тому що опалий лист мульчує землю під кущами та утримує вологу.

Формування дендроплану

Щільність посадки та асортиментна відомість

Ландшафтный проект 1.png

Якщо ви захочете, щоб у саду були квіти, ми заплануємо квітники. Нехай у них будуть ваші улюблені квіти: троянди, півонії, жоржини та інші фаворити. Але порожній простір між ними засадимо стійкими багаторічниками та травами, які не тільки створять найвигідніший фон улюбленим кольорам, архітектурі, але й додадуть свій колір у період цвітіння та об'єм протягом решти сезону в сухостої. Використовуємо не більше 5-6 найменувань. Щільність посадки, що дозволяє бачити гарний об'єм вже в перший рік, це в середньому 5-6 рослин на м2, а щільність, що дозволяє квітнику розростатися безболісно протягом кількох років – 4-5 шт/м2. Асортимент рослин не повинен бути занадто великим, якщо, звичайно, ви не плануєте створювати колекцію гідну ботанічного саду. Ми висаджуємо рослини групами та масивами, тому рослин кожного найменування в асортиментній відомості буде не менше ніж 30.

План поливу

Ми запропонуємо вам оптимальний план облаштування автоматичного поливу таким чином, щоб щоденний полив території влітку не перетворив ваше перебування на заміській диділянці на каторгу. Важливо розуміти, що вартість автоматичного поливу залежить від розмірів ділянки для поливу, так і від вибору виробника обладнання. Детальніше, монтаж системи автополиву та більше інформації про деталі системи автополиву ви можете знайти на нашій сторінці АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ.

Прекрасный пример схемы полива для дачного участка в Киеве с использоваи капельного полива и роторных дождевателей. Заказать такой проект можно у нашей компании вместе с другими элементами ландшафтного дизайн проекта
Визуализация ландшафтног проекта участка загородного дома

Кошторис на реалізацію

Таким чином, все що потрібно зробити для створення ландшафтного проекту:

1. Соціологічне опитування сім'ї;

2. Топографічна зйомка ділянки;

3. Ескіз;

4. Генеральний план;

5. Розбивне креслення;

6. План дренажу, дощовідведення;

7. Проект вертикального планування;

8. Конструкторські креслення для ділянки на рельєфі;

9. План мощення;

10. План ландшафтного освітлення;

11. Дендроплан та асортиментна відомість;

12. План квітників;

13. План влаштування автоматичного поливу;

14. Кошторис.

Усі ці проектні документи дозволять вам оцінити загальний бюджет реалізації задуманого. Складений нами кошторис на реалізацію Вашого саду з усіма кількістю, розмірами, площами та обсягами зорієнтує вас за ціною ландшафтних робіт.

Ціна ландшафтного проекту за сотку

Ландшафтна студія Ваш Новий Сад по праву входить до лідерів ландшафтного проектування в Києві. Наші фахівці мають необхідний досвід, щоб зробити Ваш сад неповторним та унікальним за своїм дизайном та оптимальним за ціною. Ми запропонуємо поетапний план фінансування, укласти договір на реалізацію ландшафтного проекту із зазначенням термінів.

Вартість ландшафтного проекту від нашої студії залежить від документального складу. Оптимальна ціна ландшафтного дизайну  проекту за сотку, яку ми пропонуємо нашим клієнтам – 2000 гривень за сотку. Таку пропозицію ми називаємо пакетом "Стандарт". У пакет ландшафтного проектування  "Стандарт" входять основні документи:

  1. Ескіз;

  2. Генеральний план;

  3. Розбивний креслення; 

  4. Дендроплан із асортиментною відомістю; 

  5. План автоматичного поливу та кошторис.

Вартість додаткових проектних документів – від 1000 гривень за сотку. Створення 3D-моделі за домовленістю. Вартість виїзду для зняття розмірів ділянки – від 1000 гривень за виїзд (залежно від відстані від Києва). Дізнатись про ціну інших пакетів ландшафтного проектування та вартість озеленення території ви можете на сторінці нашого сайту ПРАЙС.

Провівши таку детальну проектну підготовку, Ви трансформуєте свої ідеї в технічні документи та обов'язково збудуєте найпрекрасніший Ваш Новий Сад. Як далі правильно побудувати процес спілкування з підрядниками та як замовити ландшафтний дизайн для вашої ділянки докладно викладено на нашій ГОЛОВНІЙ сторінці.

 

Якщо після прочитання цієї статті, у вас все ще залишилися питання щодо деталей або вартості ландшафтного проекту в Києві або Київській області - телефонуйте  0503035074 і ми з радістю внесемо ясність у всі деталі.

Звертайтесь!

bottom of page