top of page

Озеленення балкону

Це дійсно важливо – мати одне місце у вашому будинку, де ви можете почуватися спокійно та комфортно. Після напруженого робочого дня ви можете відпочити у своєму саду на балконі або терасі. Озеленення  балкон може бути прекрасним рішенням для того, щоб зняти стрес і розслабиться. 

Озеленення балконів та терас

 Якщо простір вашого балкона дозволяє, Ваш Новий Сад може побудувати вам невеликий зелений сад. Ми можемо зробити ваш балкон яскравим та красивим, з гарними горщиками та  квіти. Ми зробимо ваш балкон зеленим місцем, захищеним від бетонних джунглів, де ми живемо. Крім горщиків з квітами, ми  зробимо для вас зручну зону відпочинку з подушками та свічками. У такому місці ви зможете насолоджуватися життям у будь-який час дня та ночі. Ми пропонуємо деякі ідеї чарівних балконних садів, які можуть вас надихнути. Крім того, ми хочемо дати вам кілька рекомендацій та технік  з благоустрою  балкона, лоджії або тераси, які ми завжди використовуємо у своїх проектах.

Фото озеленения балкона с использованием камней, плитки, горшков и растений

Перед тим як розробити проект озеленення  балкона,  тераси або дахи,  наш дизайнер, насамперед  думає  про  балконі, як про продовження внутрішній простір квартири. Однією з функцій відкритого балкона є  розширення цього внутрішнього простору, На цьому етапі, ми запитуємо замовника - як ви хочете використати свій балкон? 

Нашим завданням для невеликих балконів є об'єднання простору балкона з інтер'єром квартири. Квартиру ми прагнемо гармонійно  вивести надвір. Найскладнішими для нас є невеликі об'єкти, які вимагають ефективного мислення разом із творчим підходом. На цьому етапі ми разом із клієнтом виробляємо  розумне та чітке уявлення про те, який результат ми  хочемо  отримати. І перш ніж почати,  пропонуємо  проект балкона та ясну та чітку візуалізацію всіх деталей майбутнього об'єкту. Для тих, хто має великі балкони, це може означати місце, де можна посидіти на сонці з чашкою кави та книгою.

У більшості наших проектів, основою та структурою балконного саду є вічнозелені рослини. Це дасть саду життя і колір цілий рік, навіть у зимові місяці.

Пример озеленения балкона с озеленением стены

Об'єднуємо   простір

Фото озеленения балкона с многлетниками

Вибираємо колір

палітри

У своїх проектах вертикального або горизонтального озеленення балконів відкритого типу та терас ми використовуємо не більше трьох основних  кольорів. Це робиться для того, щоб невеликий простір не виглядав перевантаженим. У цьому зелений є основою. Фахівці студії Ваш Новий Сад формують колірну палітру, використовуючи різні тони або відтінки одного кольору, або використовуємо контрастні кольори.

 

Ми завжди прагнемо зберегти однакову колірну гаму для горщиків та контейнерів. Щоб уникнути неакуратного вигляду балкона, перевантаження рослинами та різноманітними контейнерами, ми створюємо базовий вигляд спокійним, дотримуючись одного колірного діапазону. Такого ж принципу ми дотримуємося під час озеленення тераси або озеленення даху.

Організація  поливу рослин на балконі

Рослини на відкритих балконах та терасах  вимагають особливої уваги до поливу та випаровування вологи. Наші спеціалісти виробляють обов'язкове мульчування рослини у балконних контейнерах.

Як мульчу ми використовуємо кору, тріску або гальку. Ці елементи додадуть завершальний штрих, а також естетично поєднають контейнери. Дуже часто ґрунт у контейнерах швидко висихає, тому додаючи мульчу ми запобігаємо надто швидкому випаровуванню води. Додатково ми додаємо в ґрунт водозберігаючі гранули та гелі, щоб збільшити здатність ґрунту вбирати воду, тим самим зменшуючи потребу у воді.

 

У більшості своїх проектів спеціалісти студії Ваш Новий Сад використовують системи крапельного поливу для рослин. Система крапельного зрошення – це те, що потрібно враховувати, якщо ви хочете зберегти вид свого саду на відкритому просторі  на довго. Наші спеціаліст з автоматичного поливу рослин розробляє проект автополиву рослин для кожної конкретної нагоди вибираючи при цьому ефективну систему, яка дозволить рослинам почуватися комфортно, і замовники завжди спокійні за них під час поїздок та тривалої відсутності у будинку.

Фото озеленения крыши с использованием горшков
Фото балкона с растениями в горшках

Розрахунок навантаження

При озелененні балкона, тераси чи лоджії  спеціалісти студії Ваш Новий Сад в обов'язковому порядку перевіряють несучу здатність конструкції. Для цього ми запрошуємо інженера-будівельника перевірити, яка максимальна вага може витримати ваш балкон. Ми беремо до уваги, що найслабша точка будь-якого балкона буде в середині і тому при складанні проекту озеленення балкона наш дизайнер розміщує важкі горщики по периметру.

 

Крім того, важливо врахувати, що чим більший контейнер, тим краще для правильної життєдіяльності рослини. Великі контейнери містять більше ґрунту, що означає, що на рослині менше стресу, що дає йому оптимальний шанс для здорового зростання. Естетично – пропорції великих горщиків також виглядають краще. Але й ціна на ці контейнери вища. Тому після того, як ми переконалися, що балкон, тераса чи лоджія  витримує великі навантаження, ми підбираємо простір контейнера настільки великим, наскільки це можливо.

 

Фахівці нашої студії завжди прагнуть зробити сад мінімальним в обслуговуванні. Для цього ми проводимо правильний підбір асортименту рослин для посадки та вибираємо оптимальну щільність посадки, яка не дозволить бур'янам розростись. Після того, як ми спроектували та посадили балконний сад, будь-який час, який наші замовники можуть заощадити на обслуговуванні, означає більше часу для розслаблення та насолоди чудово створеним садом.

При підборі рослини для озеленення балкона спеціаліст студії Ваш новий Сад насамперед дбає про колірне поєднання, яке буде створено на балконі. Це важливо, тому що маленький простір балкона або патіо не можна перевантажити кольором.
Як основу композиції більшості своїх проектів ми використовуємо вічнозелені чагарники, самшит або ялина коніка, гірська сосна.
Найчастіше,  на балконі ми пропонуємо створити міні город з помідорами, салатами та полуницею. Якщо додати до нього квітучі кущі лаванди, шавлії, м'яти, зелень балкона буде розбавлена квітами.
Спеціалісти студії Ваш новий Сад широко використовують однорічники для озеленення балконів у поєднанні з новими багаторічниками та злаками. Вони набувають нового звучання. Наприклад: Чорнобривці у поєднанні з Луговиком Дернистим та Рудбекією, Петунія з Ехіноцеєю та Вівсяницею.
Додаванням до композиції з великих колірних мазків може служити дрібно і рясно квітучий алісум, геліотроп і Астра.

Пример вертикалного озеленения с применением изящной стойки для цветов
Фото озеленения террасы с использовавнием бетонных горшов, которые не сложно самостоятельно купить и установить на своем балконе

Підбір рослин для посадки 

Замовити озеленення балкона в Києві

Замовити послугу озеленення балкона на Ви можете у ландшафтної студії Ваш Новий Сад, Фахівці нашої студії мають багатий досвід та велике Портфоліо виконаних робіт. Наші послуги включають як проектування озеленення балконів, лоджії  або тераси, так і реалізацію наших проектів на об'єктах замовників.
Наша компанія входить до числа лідерів з озеленення балконів у Києві та Київській області, і ми пишаємося якістю наших робіт.

 

Замовляйте послугу з озеленення балконів у нас, і ми виправдаємо усі ваші очікування!

Чекаємо на ваш дзвінок!

Пример озеленения террасы дома с прекрансым видо на город и чудесным сочетанием горков с цветами, уличной мебели и рсатений для крыш. Заказать такое озленение террасы вы можете у нашей студии Ваш овый Сад

Відгуки клієнтів

"Ми звернулися до фахівців ландшафтної студії Ваш Новий Сад за рекомендацією друзів. Озеленення балкона зайняло кілька днів і вже на вихідних ми насолоджувалися новою атмосферою та зеленню. Здається, що навіть дихати стало легше. Молодці. Рекомендую"

 

Ірина, Київ 

bottom of page