top of page

Дренаж ділянки під ключ

Дрена в разрезе

Один із основних моментів, необхідних для тривалого використання та обслуговування території, є забезпечення ефективного відведення води з ділянки. Якщо відсутня дієва дренажна система, ви можете зіткнутися з безліччю проблем і складнощів, як мінімум, з накопиченням води в ґрунті та біля стін житла, так і серйознішими проблемами, у вигляді затоплення підвалу, погрібу і так далі. Без дренажної системи на вас чекатимуть ще й такі проблеми, як: руйнування фундаменту, деформація архітектурної конструкції. Для вирішення проблеми з водовідведенням можна використовувати поверхневі або глибинні дренажні системи.

У чому потреба дренажу навколо будинку?

Без влаштування дренажу, вода, яка просочить ґрунт, поступово проникає в основу будинку, тим самим його руйнуючи. Чому відбувається руйнація? Коли на вулиці мінусова температура вода замерзає, розширюється, що спричиняє руйнування, тріщини. Через це конструктів будівлі починає втрачати свої властивості, а в результаті може взагалі статися остаточна деструкція.

Висока вологість спричиняє й інші негативні моменти:

 • Виникнення грибка та плісняви ​​на фундаментах та стінах будівель та споруд на території;

 • Деформації мощення та садових доріжок;

 • Відсутність можливості використання функціонально всю територію;

 • Відсутність нормальних умов зростання та розвитку рослин.

Якщо калюжі на вашій ділянці не зникають протягом довгого часу, значить грунт просочений водою. Тоді не варто зволікати, краще відразу замовити дренаж ділянки.

Замовити дренаж ділянки

Що є конструкція дренажу яка вартість прокладки дренажу?

Перш ніж замовити дренаж ділянки, ми рекомендуємо уважно вивчити всі його особливості, зрозуміти як він влаштований і для чого взагалі необхідний. Дренажна система навколо будинку - це рішення, яке включає канали, трубопроводи і виконує завдання по відведенню зайвої вологи із ґрунту. Після того, як відбудеться збір води, стоки виводяться за межі ділянки, накопичуються у спеціальних резервуарах. Загалом система досить проста, але до її створення, облаштування потрібно підходити грамотно, професійно. Якщо у вас недостатньо знань і немає досвіду в цій сфері, наша рекомендація - не намагайтеся нічого конструювати на ділянці, оскільки часто це призводить лише до негативних наслідків. І якщо вам потрібний дренаж навколо будинку за вигідною вартістю, ви завжди можете звернутися за допомогою до професіоналів. Вони мають все необхідне обладнання та досвід для того, щоб виконати роботу якісно, з урахуванням всіх вимог та нормативів.

Влаштування дренажної системи

Сбір данних

Щоб здійснити монтаж дренажу на ділянці, необхідно враховувати певні такі параметри, як:

 1. Склад ґрунту;

 2. Глибина, де буде розташовано водовідведення;

 3. Нахил ділянки;

 4. Рельєф місцевості, де проводиться відведення води;

 5. Кількість та якість використовуваних матеріалів.

Виходячи з цих параметрів, розраховується вартість дренажних робіт.

Прокладання дренажних труб проводиться таким чином, щоб конструкція справлялася з основними завданнями, які на неї покладаються.

фото очень влажной поверхности земли

Проектування дренажу ділянки - це обов'язковий та важливий елемент процесу влаштування дренажу.

Ландшафтне проектування дозволяє оцінити необхідність застосування тих чи інших матеріалів та скрупульозно оцінити вартість реалізації всього проекту дренажу, включаючи вартість матеріалів, обладнання та ціни на дренажні роботи.

Проект дренажу ділянки базується на технології влаштування дренажу та враховує наступні моменти:

 • топографічна зйомка ділянки біля будинку;

 • рельєфі ділянки;

 • існуючі комунікації дільниці;

 • всі обмеження по донній ділянці,

 • характеристики ґрунту;

 • узгоджений із замовником бюджет на його реалізацію.

Проектування дренажу потребує знання програм ландшафтного дизайну та технології всього процесу монтажу дренажу ділянки під ключ.

Проект дренажу є результатом скрупульозної праці зі збору інформації про територію та внесення цієї інформації до проекту з використанням спеціальної програми. Спеціалісти Ваш Новий Сад використовують для цього програми ландшафтного проектування СкетчАп (SketchUp) або АвтоКад (AutoCAD).

Виходячи з нашої практики, найкращим варіантом є замовити ландшафтне проектування разом із проектуванням дренажу.

Проект дренажа 1.png

Проект дренажу ділянки

Фото траншеи со щебнем

Траншеї

Об'єм дренажної системи повинен відповідати об'єму рідини, який вона повинна акумулювати. Відстань між канавами не повинна бути більшою за 11 метрів, але все залежить ще й від складу ґрунту. Якщо земля менш глиниста і пухка, тоді відстань між траншеями може збільшуватися до 22 метрів.

Глибина траншеї в середньому повинна становити близько половини метра, в деяких ситуаціях цей показник може збільшуватися до 1,2 м. Глибина дрени знову залежить від характеристик ділянки: перепаду висоти, геометрії, розміру. Діаметр труби також визначається завжди з особливою відповідальністю, оскільки цей показник, разом з якістю матеріалу та виробника, впливає на показники її пропускної спроможності та довговічність. Важливо ще правильно визначити ширину канави для труби. В даному випадку до діаметру самої труби потрібно додати 40 см.

Після відведення, вся волога та стоки відводяться в каналізаційну мережу. У деяких ситуаціях власники ділянки застосовують стічні води у господарських цілях. Наприклад, щоб поливати рослини ця вода цілком підійде.

Монтаж дренажу на ділянці

Монтаж дренажу на ділянці передбачає складання всіх вузлів дренажної системи та їх підключення до зовнішніх систем відведення води у разі потреби. Важливо врахувати, що фінальні роботи з монтажу слід виконувати вже в кінці всіх проведених робіт з благоустрою ділянки, так як ми украй не рекомендуємо використання важкої техніки на поверхні вузлів дренажу. Благоустрій ділянки під ключ має вже бути в завершальній стадії до цього моменту. Дренажна система починає роботу після п'яти днів після того, як монтаж дренажу на ділянці був закінчений, але максимальний ефект від її використання ви відчуєте навесні або восени

Дренаж ділянки під ключ передбачає не тільки облаштування дрен, але і пошук місця для прийому води для подальшого водовідведення. Якщо рельєф місцевості дозволяє, скидання можна організувати безпосередньо в дренажну траншею за кордоном ділянки.

Монтаж дренажу на ділянці спеціалісти ландшафтної компанії  Ваш Новий Сад виконують з урахуванням обов’язкових правил:

 • дренажна труба повинна пролягати не менше ніж 2-3% ухилу;

 • обов’язкове використання геотекстилю для того, щоб запобігти замулювання дрени;

 • встановлення оглядових та ревізійних колодязів.

система дренажа и ее монтаж

Вартість дренажу під ключ

Що впливає вартість дренажної системи під ключ?

Кошторис на роботи з облаштування дренажу розраховується індивідуально для кожного об'єкта, а підсумкова сума залежить від кількох важливих факторів:

 1. Загальної площі ділянки (довжини траншей);

 2. Рівня залягання ґрунтових вод;

 3. Типу ґрунту та особливостей рельєфу;

 4. Складності проекту дренажної системи та обсягу робіт;

 5. Віддаленості об'єкта (транспортних витрат);

 6. Якості та вартості використовуваних матеріалів;

 7. Залучення спецтехніки та обладнання.

Важливо врахувати, що влаштування дренажу спричинить виконання інших робіт з благоустрою території. Тому інші ціни на ландшафтні роботи в Україні ви можете побачити на станиці послуг нашого сайту ПРАЙС.

Ціни на дренажні роботи

Чому потрібно використовувати професійні компанії для монтажу дренажу?

Створити дренажну систему на ділянці можна самостійно і для цього є безліч посібників та відео уроків у мережі. Але не маючи належного досвіду, навряд чи ви зможете створити дійсно якісну систему, яка буде повноцінно виконувати свої основні функції. Саме тому краще звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи. Наша компанія працює з досвідченими підрядниками, застосовуємо тільки якісні матеріали, гарантує високу якість робіт, які ми виробляємо. Крім того, пропонуємо оптимальну вартість прокладання дренажу та інші послуги з благоустрою ділянки. До переваг співпраці з професійними компаніями можна віднести:

 1. Стабільно високаякістьвиконуваних робіт;

 2. Звітпро виконані дії з актами;

 3. Можливість оперативно впливати на технічнірішенняна вашій ділянці.

Бажаєте замовити монтаж дренажної системи у професіоналів? У такому разі зв’яжіться зі співробітниками нашої компанії за телефоном або онлайн. Вони завжди на зв’язку і готові проконсультувати, також вони будь-якої миті уточнять вартість робіт з дренажу.

Вагомі причини замовити дренаж ділянки у компанії Ваш Новий Сад

Київ та Київська область представлені великою кількістю професіоналів, які можуть замовити проектування дренажу ділянки або монтаж дренажу на ділянці. Однак, ми хочемо вам позначити низку значущих аргументів, щоб замовити дренаж ділянки під ключ у компанії Ваш Новий Сад:

 1. Наша Компанія вже понад чотирнадцять років виконує проектування дренажу та монтує дренажні системи під ключ;

 2. Кращі ЦІНИ на дренажні роботи та труби без втрати якості;

 3. ГАРАНТІЯ 12 місяців на всю систему;

 4. Підготовлена ​​бригада з ДОСВІДОМ виконає дренаж ділянки під ключ;

 5. Реалізація проекту у ШВИДКІ терміни;

 6. Системи ЗНИЖОК для постійних клієнтів та великих замовлень.

​​

Якщо ви звернетеся до послуг нашої компанії – ви гарантовано вирішите своє питання!

Зателефонуйте нам за номером +380503035074 і ми будемо раді допомогти вам з усіх питань водовідведення та дренажу!

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Відгуки клієнтів

"Ще на етапі проектування дренажу ми усвідомили, що звернулися до правильних фахівців. Замовили дренаж ділянки під ключ ціна якого нас трохи засмутила. Але зваживши всі ризики, і ще раз глянувши на проект дренажу, дали відмашку на реалізацію. Дощові зливи цієї осені не доставили нам клопоту. Дуже рекомендуємо"

 

Ірина, Київська область, Вишгородський район

bottom of page