top of page
Рулонний Газон

Рулонний газон Київ

У Києві існує думка, що в кожному саду має бути присутнім рулонний газон. Чи так це? На думку фахівців студії ландшафтного дизайну Ваш Новий Сад, газонна трава є обов'язковим елементом ландшафтного дизайну.

Натуральний газон, як елемент ландшафту, хоч і дорожче в обслуговуванні, ніж квітники, все одно є одним з основних елементів саду. На ньому можна відпочивати, грати або ходити босоніж, приїхавши жарким літнім вечором з роботи додому. У наших садах газонна трава чудово контрастує з обсягами квітників, роблячи сад об'ємним та цікавим. Це один із найчастіше використовуваних прийомів нашого ландшафтного дизайнера. Чим відрізняє рулонний газон Київ від інших регіонів України, так це різноманіттям вирощування постачальників газонної трави. Тому перш ніж замовити та купити рулонний газон, ми рекомендуємо Вам з'ясувати всі деталі тонкощі рулонного газону: вартості, особливостям монтажу, поливу та догляду за ним.

 

Для того, щоб сад радував вас і приносив тільки задоволення під час його експлуатації, необхідно почати з правильного розташування газону на ділянці. І в цьому нам допомагає ландшафтне проектування. Проектуючи поверхню газону фахівці ландшафтної компанії Ваш Новий Сад не пропонують посадку рослин безпосередньо у траву в рулонах і передусім думають про те, щоб його було зручно обслуговувати у майбутньому. Рулонний газон, спроектований компанією Ваш Новий Сад, легко стригти, обслуговувати, доглядати. Посадка дерев у натуральний газон створює додаткові складності не тільки під час стрижки трави, але це не здорова практика з точки зору пристрою поливу. Натуральний газон та рослини (дерева чи чагарники) вимагають різної кількості вологи. Крім того, напір води з зрошувачів може пошкоджувати листя або кору дерев, що призводить до хвороб та скорочує тривалість життя дорогих рослин. І при цьому газонна трава вимагає рясного поливу, і вартість автополиву необхідно враховувати при замовленні рулонного газону під ключ. Не завжди так само об'єктивно характеризує рулонний газон ціна, за якою він запропонований до продажу, і тому ми рекомендуємо вам зібрати більше інформації про виробника перед його замовленням.

Купити рулонний газон у Києві

Вартість рулонного газону

Вартість рулонного газону та ціна влаштування газонів за м2  насамперед обумовлена якістю та щільністю дернини. Товщина і склад дернини є важливим показником при формуванні ціни. Важливо враховувати на якому ґрунті вирощений газон і в яких умовах він був виготовлений. Оцінюючи вартості рулонного газону ми оцінюємо як зовнішній вигляд, так і стан кореневої системи. Саме стан кореневої системи є показником якості рулонного газону та потенціалу його швидкого зростання. Ціна рулонного газону повинна відповідати його якості та віку проростання.

Натуральний газон, як елемент ландшафту, хоч і дорожчий в обслуговуванні, ніж квітники, все одно є одним з основних елементів саду. На ньому можна відпочивати, грати або ходити босоніж, приїхавши жарким літнім вечором з роботи додому. У наших садах газон чудово контрастує з обсягами квітників, роблячи сад об'ємним та цікавим. Це один з найчастіше використовуваних прийомів нашого ландшафтного дизайнера.

Ціна рулонного газону в Україні за м2

Ціна на рулонний газон в Україні може залежати від регіону, де він виріс, з кількох причин:

 1. Якість і родючість ґрунту: Якщо газон вирощений на родючому ґрунті з хорошими властивостями, він може мати міцнішу кореневу систему та багатий, здоровий вигляд. Це підвищить якість, термін служби та вартість рулонного газону.

 2. Використання добрив та добавок: Багато перевірених виробників використовують дорогі добрива та добавки для поліпшення якості газону. Ці компоненти підвищують ціну виробництва та, отже, вартість рулонного газону.

 3. Технології вирощування: Застосування сучасних технологій у вирощуванні рулонного газону, таких як системи автоматичного поливу, підвищити рівень догляду за травою, отже, ціна на газон також підвищиться.

 4. Витрати на транспортування та розвантаження: Якщо рулонний газон вирощений у віддаленому від місця його монтажу регіоні, витрати на його транспортування та розвантаження значно підвищать вартість рулонного газону.

 5. Репутація виробника: Рулонні газони від відомих та шановних виробників мають вищу ціну через заслужену репутацію та довіру споживачів до їх продукції. Імениті компанії з благоустрою територій заслужено встановлюють вищу ціну на створення газонної трави.

Враховуючи всі ці фактори, ми рекомендуємо вам звертатися лише до перевірених виробників та будемо раді запропонувати вам найкращі умови, включаючи вартість рулонного газону.

Нижче пропонуємо вашій увазі ціни на рулонний газон з урахуванням різного способу його експлуатації та різного складу трави.

Купити рулонний газон

Купити рулонний газон у Києві та Київській області не складно. І велика кількість чудових виробників газонної трави та постачальників сервісу з її пристрою із задоволенням візьмуться за цю роботу. Але ви не пошкодуєте, якщо ви наважитеся купити рулонний газон у компанії Ваш Новий Сад і довірите нам створити рулонний газон у вас на ділянці. Компанія Ваш Новий Сад реалізує рулонний газон під ключ на ділянках замовників вже понад 16 років і по праву входить до лідерів цієї галузі. Наша рулонна трава прикрасить територію вашої ділянки і чудово виглядатиме в будь-яку пору року.

 

Ми з радістю виконаємо на вашому подвір'ї облаштування рулонного газону під ключ!

Замовити та купити рулонний газон можна прямо зараз!

Телефонуйте 05053035074!

купить Рулонный газон
Дізнайтесь оптову ціну

Інформація надіслана. Дякуємо!

Склад травосуміші для газону.

У більшості наших проектів з влаштування газонів у Києві та Київській області як газонне покриття ми використовуємо стандартний склад травосуміші для газону. У більшості наших проектів це або мятлик 100% або універсальний газон з додаванням вівсяниці червоної. Такі травосуміші є найбільш стійкими і зручними в експлуатації в умовах нашого кліматичного поясу. Мятлик - це м'який газон, що підходить для лужка в саду. Однак виходячи з нашого досвіду він менш стійкий до витоптування і більш вимогливий до світла, ніж універсальний газон. Спортивний газон призначений для ігор та інших активностей. Його безперечною перевагою є його здатність швидко відновлюватись.

Замовити рулонний газон під ключ

Який би тип газону не вибрав собі наш клієнт - ми будемо раді створити зелене покриття на його ділянці. Укладання газону ціна на яку запропонована на сторінці УКЛАДАННЯ ГАЗОНУ, є частиною пакету купити рулонний газон під ключ, яка залишається найбільш затребуваною послугою нашої компанії не випадково. Річ у тім, що замовити рулонний газон під ключ привнесе нашому клієнту низку переваг:

 • Знижка на весь обсяг робіт;

 • Контроль процесу з боку виділеного фахівця компанії протягом періоду робіт та після їх закінчення;

 • Гарантія на його приживання та щільність трав'яного покриття.

Догляд за газоном

Фото стрижки рулонного газона

Щоб газон наших замовників завжди був у ідеальному стані та радував своїм кольором та щільністю, ми наполягаємо на регулярному догляді.

Комплекс робіт з  догляду за газоном, який практикують фахівці нашої компанії, складається з наступних елементів:

 •   Регулярний покіс трави;

 •   Внесення добрив;

 •   Боротьба з бур'янами;

 •   Скарифікація чи чісування;

 •   Аерація або проколювання;

 •   Підрізання краю газону;

 •   Обробка грибкових захворювань.

Догляд за газоном має свої особливості залежно від пори року.

Найбільшу увагу ми приділяємо газону навесні. У цей період ми з особливою ретельністю проводимо скарифікацію та аерацію, вносимо весняні добрива. Влітку ми уважно стежимо за появою грибкових захворювань, шкідників та удобрюємо газон регулярно. Осінній догляд за газоном передбачає внесення осінніх добрив, вичісування, а пізно восени важливо обробити газон від грибка, який проявиться в зимовий період спокою. Здавалося б, хто може зашкодити газону? Шкідників безліч, починаючи від травневого жука, личинки травневого жука, хруща, личинки комара-довгоніжки, дощового хробака, до крота, землерийки та наших найкращих друзів – собак. Комплексний догляд за ділянкою ціна на який запропонована на сторінці Прайс включатиме і догляд за газоном.

​У роботі з газоном ми стикалися з різноманітними хворобами газону. Не всі хвороби газону  до кінця вивчені, але з ними можна успішно боротися за допомогою біопрепаратів та безпечних фунгіцидів.  Найскладніше – це своєчасно виявити та правильно діагностувати захворювання. Газон є живим організмом і проблеми його здоров'я та імунної системи можна порівняти з людиною.

Хвороби газону: фузаріоз (цвіль снігова), антракноз, різоктоіноз, борошниста роса, іржа, мох, відьомі кільця, долар спот та інші.

Для прекрасного здоров'я газону та його зовнішнього вигляду необхідно доглядати його з любов'ю, оскільки газон має власну імунну систему, здатну протистояти хворобам. Імунітет газону можна зміцнювати та підтримувати. Важливо дотримуватися всіх сезонних особливостей догляду за ним.

Взимку необхідно не допускати звалювання та злиття снігових куп на газоні. При цьому потрібне проведення заходів щодо захисту газону від шкідників.

Хвороби газону

Болезни рулонного газона

Важкі причини купити рулонний газон у компанії Ваш Новий Сад

Київ та Київська область представлені великою кількістю професіоналів, у яких можна купити рулонний газон та замовити його укладання на вашій ділянці. Проте, ми хочемо вам позначити низку значущих аргументів, щоб купити рулонний газон у компанії Ваш Новий Сад:

 • Наша Компанія вже більше 16 років виконує замовлення в частині рулонного газону у Києві та області;

 • Кращі ЦІНИ на рулонний газон та його монтаж;

 • ГАРАНТІЯ 6 місяців із моменту замовлення;

 • Підготовлена бригада з ДОСВІДОМ виконає роботи по газону;

 • Доставка та монтаж у ШВИДКІ терміни з моменту замовлення;

 • Системи знижок для постійних клієнтів та великих замовлень.

 

Якщо ви звернетесь до послуг нашої компанії - ви гарантовано вирішите своє питання!

Зателефонуйте нам за номером +380503035074, і ми будемо раді допомогти!

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Часті питання - FAQ

Скільки метрів у одному рулоні газону? 

​Довжина одного рулону становить 2 м, ширина 0,4 м. Таким чином, загальна площа газону в рулоні становить 0,8 квадратних метрів.

Скільки коштує рулонний газон на 6 соток?

При площі ділянки 6 соток, вартість рулонного газону у Києві та київській області становитиме 57 000 гривень. Можливий самовивіз рулонного газону з поля, або доставка нашим транспортом.

bottom of page