top of page

Ціни на ландшафтні роботи 2024

У широке поняття ландшафтні роботи входить довгий список завдань з благоустрою території, починаючи з проекту і закінчуючи  усіма елементами його реалізації. У Києві та Київській області ціни на ландшафтні роботи мало чим відрізняється від цін в інших регіонах України та нижче у статті ми хочемо максимально деталізувати усі моменти.

Ціна проекту благоустрою території

Вартість проекту благоустрою території залежить від вибраного пакета його наповнення. Ваш Новий Сад пропонує своїм клієнтам три пакети проектування:

  1. Все Просто;

  2. Стандарт;

  3. Оптимальний.

Базовий пакет ландшафтного проекту включає: Генплан (генеральний план), Дендроплан, Розбивочне креслення, Асортимент рослин, Проект влаштування автоматичного поливу. Додатково оплачується: 3D-візуалізація, План дренажних систем, освітлення, проект дренажу та зливневідводів, вертикальне планування, план-схема ландшафтного освітлення, план-схема деталізації квітників, креслення вузлів та споруд МАФів (малих архітектурних форм) та інше. Ми завжди рекомендуємо складати максимально докладні та зрозумілі проекти для подальшої реалізації. Але найчастіше, ряд робіт та досліджень з проектування вже було виконано і немає необхідності повторно їх замовляти.

Фото ландшафтного проекта

Ціни на роботи з проектування за сотку

ландшафтный проект цена. Прайс-лист наладншафтный проект

Вартість благоустрою території

Вартість благоустрою території та її озеленення переважно залежить від якості матеріалів та розмірів вибраних вами рослин, оскільки саме вони є основними витратними частинами проекту. Ваш Новий Сад пропонує своїм клієнтам як постачання рослин зі своїх розплідників за першою ціною, так і доставку рослин безпосередньо з розплідників Німеччини, Польщі, Італії та Голандії. Правильний відбір якісного посадкового матеріалу економить як гроші, так й час. Ваш Новий Сад надає гарантію на посадки.

Фото ландшафтного дизайна. Пример озеленения участка
Ландшафтный дизайн цена.Прайс-лист с ценой на ландшафтные работы

Ціна газону

Вартість газону залежить від вибору способу створення. Ваш Новий Сад пропонує клієнтам як укладання готового рулонного газону, так і створення посівного газону з нуля на вашій ділянці. Рулонний газон відразу прикрасить вашу ділянку, чим і обумовлена його вартість. В одночас, посівний газон стає густим і сильним після 4-6 місяців правильного догляду. Перша косовиця трави здійснюється безкоштовно. Присутність автоматичного поливу є важливою умовою гарантії газону. Ваш Новий Сад безкоштовно розробляє схему автоматичного поливу під час створення газону (у разі замовлення поливу). 

газон рулонный цена. Фото рулонного газона
Рулонный газон цена.Прайс-лист на устройство газона цена

Будівництво МАФ ціна

Фахівці компанії Ваш Новий Сад знають, як побудувати альтанку, лазню, перголу чи будь-яку іншу МАФ на вашій ділянці. Ми маємо досвід у будівництві альтанок за різними технологіями, тому готові поділитися з вами їх перевагами.

Беседка проекты фото
Беседка цена.Прайс-лист на устройство беседки

Автоматичний полив є комплексним та сучасним інженерним та комп'ютерним рішенням щодо догляду за вашим садом. Його монтаж передбачає не тільки монтаж труб, форсунок та інших частин системи поливу, але й інженерне та комп'ютерне налаштування всіх елементів.

Ваш Новий Сад використовує тільки перевірені системи двох провідних світових виробників Hunter та Rein Bird. Гарантія на обладнання 1 рік. Вартість проекту монтажу автоматичного поливу входить до загальної вартості монтажу.

автополив. Фото автоматической системы полива
Купить автоматичесий полив. Прайс-лист на  системы автоматического полива

Якщо вас влаштовують запропоновані ціни на ландшафтні роботи від нашої компанії на 2022 рік – ми із задоволенням візьмемося  за створення саду на вашій ділянці.

 

Телефонуйте 0503035074 або заповніть форму на сайті, і ми швидко зв'яжемося з вами.

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання питання - FAQ

Що входить у ландшафтні роботи?

Ландшафтні роботи – це комплекс заходів щодо благоустрою території та створення зелених зон. До таких робіт належать: мощення, ландшафтне освітлення, посадка крупномірів, переміщення ґрунту, терасування, відведення води з ділянки, озеленення ділянки, благоустрій території, будівництво МАФів та інші види робіт. Інші ландшафтні роботи ціни, на які не описані вище, ви можете знайти на інших сторінках послуг нашого сайту.

bottom of page