Сад Грому

Тюльпаны, шиловидный флокс

Красивий дизайн двору

Изображение сада в Киевской области с травами
Цветы в саду на фото 1232
Детская площадка в окружении пряных трав
Фотография красивых цветов в саду
Дизайн сада на фото 00010.jpg
Красивая дорожка в саду на фото 1281
Газон в центре садового участка
Посадки цветника вокруг газона
красивый дизайн сада фото 00007.jpg
лучшее решение для дизайна сада на фото
современный ландшафтный дизайн сада на фото 1211
Панорамный вид с балкона дома
современный сад ландшафтный дизайн фото 733
Фото березы в окружении многолетников

У нашому новому проекті ми хочемо вам показати дуже стильний та красивий дизайн двору та саду для чудових замовників, які стали нашими друзями. Господарі ділянки - молода та сучасна сім'я з двома дітьми та маленьким Громом.

Грім - це песик породи Джек-Рассел-тер'єр. Він дуже рухливий і слухняний. Рухливий – наголос на цьому слові. Для ігор з господарем йому потрібне місце – газон, для хованок у траві – луг, для вечірнього релаксу – галявина з вогнищем. Гарний дизайн двору мав включати реалізацію цих завдань, серед інших.

Завдання проекту

красивый и современный дизайн сада фото 00016.jpg
красивый дизайн сада фото 00009.jpg

Сучасний та красивий дизайн саду на фото гармонує з молодими та динамічними господарями. Для того, щоб господар будинку менше часу проводи за прополюванням та іншою важкою роботою в саду, а більше грав із улюбленцем  Громом, потрібні натуралістичні малодоглядні квітники з декоративними травами. А для того щоб господар був завжди в хорошому настрої - під вікнами будинку ми задумали гарне оформлення саду та городу у вигляді декоративного квітника з трояндами, півонії, шавлією, ехінацеями, різноманітними цибулинними та всім, що тільки забажає господар, любитель красивих рослин. Красиві квіти в саду на фото гармонують із пряними травами та багаторічниками. Для екологічного харчування господарів ділянки – плодовий сад та декоративний город у піднятих грядках.

Красивий дизайн саду фото

Комфорт для рослин та людей

красивый дизайн сада фото 00005.jpg

Все в цьому проекті зводиться до однієї думки – менше догляду за садом та більше екології та комфорту. На всій площі ділянки зроблений автоматичний полив, так що господар повною мірою може приділити увагу рухомому вихованцю.

Ми дуже сподіваємось, що вам сподобався наш гарний сад на фото цього проекту!

Якщо у вас є своя ділянка, і ви вирішили розробити гарний дизайн двору для нього, то сподіваємося, що фотографії красивого саду, озброїли вас новими ідеями та зарядили на наступні кроки. А якщо вам будуть потрібні підрядники – звертайтесь!

Ми з ентузіазмом візьмемося за гарний сад чи гарний квітник на вашій ділянці.

Телефонуйте нам!

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання - FAQ

Як красиво посадити квіти в саду?

Для того, щоб красиво посадити квіти в саду, необхідно виконати п'ять простих кроків:

1. Підібрати рослин за умовами у квітнику;

2. Визначитися вашою улюбленою кольоровою гамою, яку ви хочете бачити у своєму квітнику;

3. За кольоровою гамою та підібрати рослини, щоб вони гармонували між собою;

4. Підібрати рослини за періодом цвітіння протягом усього сезону;

5. Настійно рекомендуємо вам використовувати чагарники для створення структури квітника.

Дотримуючись цих п'яти кроків, ви отримаєте красиве оформлення саду квітами. Дивовижний і красивий квітник довгі роки радуватиме вас і ваших близьких своїми фарбами, цвітінням і ароматом.