top of page
Ланшафтне проектування Київ

Ландшафтне проектування ділянок

Необхідним елементом озеленення та благоустрою будь-якої території є проектування ландшафту. Ландшафтне проектування – це процес поєднання бажань та потреб замовника з творчими ідеями та технічними рішеннями дизайнера. Результатом цієї синергії є пакет проектних документів, з якими створення вашого саду стане простим, зрозумілим та контрольованим.  

Ландшафтне проектування – це популярний сьогодні тренд не лише у Києві та Київській області, а й у всьому світі. Стало модним за його допомогою оформляти та наповнювати життям простори навколо приватних будинків, дач, садиб та житлових комплексів.

Що відрізняє ландшафтне проектування Київ від інших столиць світу, так це різноманіття вибору фахівців високої якості за досить низькою ціною.

За допомогою ландшафтного проекту можна зробити своє життя більш гармонійним, а заощадити свій особистий час і гроші, можна поклавшись на досвід і компетентність фахівця, отримати ділянку, яка радуватиме його господарів довгі роки.

 

Важливо розуміти, що мета ландшафтного проектування - це не тільки краса та стиль вашого саду, але й правильне зонування, функціонал, розстановка пріоритетів як у проекті, так і в реалізації!

 

Етапи процесу ландшафтного проектування території дачної ділянки

 

При ландшафтному проектуванні ділянок у Києві фахівці студії дизайну Ваш Новий Сад використовують певні алгоритми, які суворо дотримуються:

 1. Підготовчі роботи. На цьому етапі ми збираємо всю необхідну інформацію. Насамперед ми проводимо Геодезичну зйомку ділянки, щоб виявити перепади висот. Наші співробітники збирають дані про розташування трубопроводів, каналізації та інших мереж. Проводять аналіз ґрунту, виявляють місця, що затоплюються. З'ясовують експлуатаційні питання:

  • Хто користуватиметься садом і для яких цілей?

  • Чи є діти у господарів ділянки та якого віку та статі?

  • Чи є тварини у домі?

  • Які існують уподобання до дизайну у всіх членів сім'ї?

 2. Створення ескізу. Розробка концепції саду, розташування елементів, функціональні зони.

 3. Побудова 3D-моделі території.

 4. Узгодження ескізу, концепції та принципового зондування із замовником.

 5. Упорядкування дендрології ділянки - рослини, рослинні композиції, квітники, міксбордери, масиви, розарії та інших.

 6. Розробка робочих креслень з урахуванням затвердженого ескізу.

 7. Підготовка кошторису на реалізацію, специфікації матеріалів та робіт.

 

Що впливає вартість ландшафтного проектування?

Факторами, які істотно впливають на вартість проектування є:

 • Розташування ділянки;

 • Розмір території;

 • Рельєф місцевості;

 • Вид посадкового матеріалу;

 • Розмір посадкового матеріалу;

 • Якість та вартість будівельних матеріалів (дерево, камінь, плитка тощо);

 • Точна вартість дизайнерського проекту розраховується індивідуально для кожного клієнта.

​​

Ціна на ландшафтне проектування та всі елементи проекту озеленення та благоустрою ділянки детально викладені на сторінці нашого сайту ЛАНДШАТНИЙ ПРОЕКТ.

Компанія «Ваш Новий Сад» була заснована у 2008 році як бізнес індивідуально працюючого ландшафтного дизайнера, що спеціалізується на створенні проектів та будівництві індивідуальних садів у Києві для приватних замовників. Сьогодні - це студія ландшафтного дизайну, яка виконує весь комплекс робіт з проектування, озеленення та благоустрою, як приватних садів, так і муніципальних та корпоративних об'єктів, котеджних селищ. Послуги з благоустрою та озеленення території дільниць у Києві та київській області, як і раніше, є основним видом діяльності. Проте наша компанія веде свої проекти не тільки в Києві та Київській області, а й в інших містах України.  

Завдяки наявності власного виробництва посадкового матеріалу, наша  компанія має можливість надавати кращу ціну та гарантію на посадки рослин, забезпечувати їхню найвищу якість та приживаність.

Роботи з благоустрою та озеленення території ділянки наша компанія обов'язково починає з проекту. Проектування ландшафту территорії ділянки невипадково стала першим і найважливішим кроком озеленення території. Цей етап передбачає створення, обговорення та затвердження всіх елементів дизайн-проекту, докладний розрахунок бюджету реалізації саду та поетапного фінансування. Авторський нагляд за реалізацією проекту у Києві та київській області Вікторія Манойло здійснює особисто.

Вікторія Манойло - провідний дизайнер, архітектор та засновник компанії "Ваш Новий Сад". Тільки їй належать ідеї Вашого Нового Саду, створення його образу на основі "духу місця", індивідуальних проявів архітектури, місцевості та особистості замовника.

Студія "Ваш Новий Сад" - команда професіоналів та людей захоплених своєю справою. Запорука нашого успіху в тому, що ми чуємо клієнта, розуміємо його потреби та співвідносимо їх із найсвіжішими тенденціями садового дизайну та зеленої індустрії.

Наш досвід базується на професійних знаннях, а знання підтверджені відповідними дипломами та сертифікатами.​

Проектування ландшафту территорії ділянки

Фото Генерального плана дачного участка в Киеве
Изображение разбивочного чертежа участка

З чого починається ландшафтне проектування?

Проектування ландшафту починається з вироблення ідеї саду. Ідея зробить ваш сад не лише індивідуальним, а й глибоким за змістом. Вам буде цікаво бачити розвиток цієї ідеї і втілення в життя всіх її деталей у період будівництва саду і потім.

Розробка ландшафтного дизайну ділянки займає від двох тижнів до кількох місяців, залежно від розмірів території та складності геології ділянки.

Найкращим сезоном для проектування ландшафту є зимовий час. У цей час можна і потрібно займатися плануванням, щоб до весни приступити до дії і почати реалізовувати проект.

Проектування ландшафту

Ми по-справжньому пишаємося кожним проектом із озеленення та благоустрою території, який був виконаний нашою студією. За більш ніж 14 років існування наша студія зробила щасливим не одного замовника та втілила тисячі ідей у життя. Досвід, технології та якість стали ключовими стовпами побудови наших взаємин із клієнтами. Ми чуємо побажання клієнта, але не відступаємо в моментах безпеки, стилю та ідеї, при плануванні та будівництві саду.

Наші сади

Пример озеленения территории в Киевской области

Наші цілі

Фото благоустройства дачи в Киевской области
Фото цветника из трав и многолетников перед кованным забором

Створюючи сад, ми  переслідуємо  кілька основних цілей :

 • Розв'язати завдання, поставлені замовником (функція та естетика;

 • Створити живий та здоровий організм саду. Здоров'я та екологія всього простору саду та територія навколо дами стають об'єктами нашої турботи;

 • Створити сучасний сад  з  мінімальними витратами обслуговування. Ми прогнозуємо не лише витрати на створення саду, а й фінансування у довгостроковій перспективі.

Догляд за створеними садами Замовники можуть здійснювати самостійно, доручити ці турботи садівнику, якого ми проінструктуємо, або підписати з нами довгостроковий контракт на обслуговування.  

Наша компанія виконує всі види робіт з озеленення та благоустрою території. Розробка ландшафтного дизайну ділянки, візуалізації, створення квітників та клумб, дизайн парків та скверів, будівництво садів, парків, скверів та озеленення міських та котеджних будівель. Важливими напрямками діяльності нашої студії є монтаж систем автоматичного поливу та ландшафтне освітлення . При влаштуванні автополиву ми успішно використовуємо обладнання двох провідних виробників та світових лідерів у цій галузі – компаній RainBird  і Hunter . Завдяки цьому обладнання, встановлене нашими фахівцями, забезпечує якісну та безперебійну роботу, рівномірний та ефективний полив рослин та довгі роки радує наших замовників простотою у використанні, обслуговуванні та надійністю в роботі.

При проектуванні та монтажі систем дренажу та зливововідводу фахівці студії "Ваш Новий Сад" використовують обладнання вітчизняних виробників, надійність та доступну ціну продукції яких оцінили наші замовники. При необхідності встановлення особливо складних та максимально непомітних дренажних отворів ми пропонуємо продукцію відомих брендів виробництва Німеччини та Нідерландів.

З компанією "Ваш Новий Сад" Ваша ділянка набуде нового життя, а процес роботи з нами залишить лише позитивні спогади!

Наші послуги

Благоустройство территории рядом с многоквартирным домом
Траншея под дренажную систему
Гортензия и другие многолетники на фото

Причини, за якими клієнти вибирають нашу компанію для ландшафтного проектування їхньої ділянки

 

 1. Компанія Ваш Новий Сад вже понад 14 років успішно реалізує свої проекти у Києві та Київській області і наш досвід дозволяє нам назвати себе експертами на цьому ринку. 

 2. Наша студія вже давно себе зарекомендувала на ринку Києва та Київської області. Крім того, наші проекти за довгий час існування компанії залишили зелені плями на картах Москви, Варшави, Харкова та інших міст. Ми цінуємо кожного клієнта і свою репутацію .

 3. Співробітники нашої компанії вдосконалюють свої знання на професійних курсах, а дизайнери знаходять ідеї для натхнення подорожуючи англійськими, японськими, голландськими садами.

 4. Наша компанія виконує всі види послуг в частині благоустрою та озеленення та реалізує проекти під ключ.

 5. Якщо ви довірите проектування ландшафту вашого двору, ділянки або дачі спеціалістам нашої студії, ви отримаєте не лише пакет документів, а й після проектний супровід, консультації та авторський нагляд.

 6. Якщо ж ви звернетеся до нас із проханням реалізувати дизайн саду, за підсумками ландшафтного проектування спеціалістами нашої студії, ви отримаєте додатковий бонус у вигляді знижки на комплексну реалізацію проекту під ключ

Наша команда

Ландшафтный дизайнер и основатель компании Ваш Новый Сад

Вікторія Манойло

ЗАСНОВНИК

Фотография Манойло Алексей Валентиновича

Олексій Манойло

ПАРТНЕР

Графический дизайнер компании

Ембер Лазар

Графічний дизайнер

Архитектор компании Ваш Новый Сад

Антон Денисов

Ландшафтний архітектор

Проектирование ландшафта фото 00001.jpg

Часті питання  - FAQ

Для чого потрібне ландшафтне проектування?

Ландшафтне проектування потрібно, щоб детально і зрозуміло візуалізувати, як буде виглядати територія вашої ділянки за підсумками всіх робіт з благоустрою та озеленення з урахуванням дизайну саду і всіх технічних рішень. інших комунікацій на вашій ділянці.

Що входить у проект ландшафтного дизайну?

У дизайн проект ландшафту входить: Ескізний дизайнерський малюнок з ідеєю проекту, Генплан ділянки,  розрахунок балансу території, 3-Д візуалізація ландшафтного проекту, Розбивочне креслення, Вертикальне планування ділянки, План мощення (включаючи розробку малюнку мощення), Асортиментна відомість, Квіткове оформлення з асортиментом та графіком цвітіння (за потребою), ескізи індивідуальних проектів МАФ (за запитом), архітектурні робочі проекти МАФ (за потребою), схеми (за потребою), проект водойм, прив'язка МАФ до існуючого планування, План дренажної та зливової каналізації, Підбір варіантів рослин та матеріалів, План автоматичного поливу рослин на ділянці, кошторис на роботи та матеріали.

bottom of page