top of page
Изображение ландшафтного дизайна в Киеве

Замовити ландшафтний дизайн 

Коли ви придбали свою ділянку і вирішили, що на ній все має бути красиво, зручно і практично, оптимальний і в результаті максимально вигідний варіант - звернутися за допомогою до спеціалістів в цій галузі та замовити ландшафтний дизайн у професіоналів. Якщо ви вирішили, що не бажаєте обмежитися саморобною клумбою, то ландшафтний дизайн стане вашим порятунком. За допомогою експертів у дизайні ландшафту можна втілити будь-яку фантазію. Чим відрізняє ландшафтний дизайн Київ від інших міст України, так це різноманіття вибору. І тут важливо не припуститися помилки, яка вам дорого коштуватиме.

Як же підібрати відповідного дизайнера?

Коли у вашій голові зародилася ідея ідеального саду, майте на увазі, що допомога професіонала буде необхідна. При плануванні садового дизайну доведеться врахувати безліч деталей і вам знадобиться певний перелік спеціалізованих знань з галузі біології, геології, агрономії, дендрології  та інших областей. Тепер, коли ви вже вирішили, що вам необхідний дизайнер ландшафтів, то велике значення має те, як ви підійдете до вибору професіонала.

Замовити  ландшафтний  дизайн  у Києві буде не складно, але слід звернути увагу на такі обов'язкові речі:

·          Рекомендації від попередніх клієнтів. Якщо в вас друзі та знайомі, які можуть порадити компанію - це буде кращій варіант. В іншому випадку, ми радимо звернутися на форуми або спеціальні майданчики, де можна подивитися відгуки. Найкращі рекомендації можна побачити особисто. Наприклад, компанія надала адреси, де виконував роботи ландшафтний дизайнер та господарі ділянки не проти забезпечити доступ.

·          Наявність у студії ландшафтного дизайну  команди спеціалістів. Ландшафтний проект пов'язує такі сфери як агрономія, архітектура, геологія, дендрологія та її створення передбачає професійні знання у цих галузях, і людина недосвідчена може натворити не казку, а жахливу історію. Також не варто забувати про професійні знання в електриці та гідравліці, тому ці елементи теж є важливими частинами ландшафтного проекту. Варто зазначити, що не всі ландшафтні компанії мають спеціалістів у всіх галузях та користуються послугами підрядних організацій. Радимо вам також уважно вивчити дані та рекомендації, які вам нададуть про них.

·          Напрямок у стилі роботи студії ландшафтного дизайну. Коли список звузитися до конкретних 2-3 дизайнерів, необхідно перш за все звернути увагу на те, в якому стилі працює конкретна людина, вибрати того, хто вам близький і чиї рішення вам здаються найбільш вдалими. І вже безпосереднє спілкування з ним має точно вирішити, чи однаково ви дивитесь на речі , або його бачення прекрасного істотно відрізняється від вашого.

·          Список послуг студії ландшафтного дизайну. Це важливий етап відбору компанії, у якій ви замовлятимете ландшафтний дизайн. Часте явище, коли фірми надають не комплексні послуги, а, тільки проектування, наприклад, в цьому випадку необхідно додатково підібрати підрядника. І добре якщо такий тандем дасть позитивні результати, але у разі якихось недоробок перекладання провини з проектувальника на підрядника і навпаки неминуче. Тому буде дуже зручно, якщо проектувальник і підрядник будуть співробітниками однієї фірми.

·          Комфорт спілкування із дизайнером. Чому ми виокремлюємо цей пункт? Причина одна - від того як ви спілкуватиметеся з дизайнером безпосередньо залежить результат роботи. І тут йдеться про порозуміння. Важливо щоб ландшафтний дизайнер був не тільки талановитим художником, але й міг розуміти те, чого ви хочете отримати в результаті. Ви намагатиметеся описати, показати донести те яким ви бачите свій сад, але якщо контакту між вами не виникне, реалізувати задуманий вами варіант буде практично неможливо. Тут як при виборі чоловіка, дивитися ви повинні в один бік.

Ландшафтний дизайн у Києві

Як замовити послуги ландшафтного дизайнера у Києві?

У Києві безліч фірм з надання послуг ландшафтної архітектури або дизайну саду. Але звертатися краще завжди до перевіреної  компанії, де є реальні відгуки клієнтів та суттєве портфоліо робіт. Плюс згуртований штат не лише професійних та творчих, а й комунікабельних фахівців, які легко зможуть порозумітися з будь-яким клієнтом. Нижче ми описали нашу компанію "Ваш Новий Сад", яка вже довгі роки надає послуги ландшафтного дизайну у Києві та Київській області. Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте нам, і ми постараємося відповісти на всі ваші запитання.

Студія ландшафтного дизайну

Як ми працюємо

Завдання та вводні 

Кожен сад унікальний і кожен ландшафтний дизайн, проект, який ми втілюємо в Києві, має своє життя, але, зазвичай, вони проходять схожий шлях. Визначити функції які має виконувати сад, розкрити суть місця, відчути енергетику будинку чи довкілля. Це процес з якого ми починаємо  знайомство із замовником, ділянкою, завданням і він є основою для ландшафтного дизайну.

Існуючі перепади рівня поверхні, розміри  ділянки, будівель, розташування дерев, комунальних мереж, все це має бути  зафіксовано професійним геодезистом на папері (та в електронному вигляді). Всі ці  дані наш ландшафтний дизайнер бере за основу вашого ландшафтного проекту.

Концепція дизайну

Ландшафтний проект

На підставі затвердженого із замовником ескізу ми виробляємо цілий ряд  проектних документів Стандартний пакет проектування студії ландшафтного дизайну  Ваш Новий Сад включає: Генплан, дендроплан, розбивочне креслення, ескіз ландшафтного освітлення, план автоматичного поливу. Додаткові креслення, такі як: вертикальне планування, план дренажної системи, конструкторські креслення додаткових споруд на ділянці (підпірних стін, альтанок, водойм тощо) ми розробляємо  додатково за бажанням замовника.

Візуалізація здійснюється розробкою 3D моделі у програмі Sketchup або вручну (олівці або акварельні малюнки). 

Тільки після цього може бути точно розраховано кошторис на будівництво саду та озеленення. Дізнатись вартість ландшафтного дизайн проекту від студії ландшафтного дизайну Ваш Новий Сад конкретно для вашої ділянки та більше інформації про його складові можна на нашій сторінці ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ.

Створення  саду

Посадка рослин для саду в Києві чи київській області здійснюється під наглядом ландшафтного дизайнера ландшафтної студії  Ваш Новий Сад та однією з наших професійних бригад. У кожній команді на проекті зазвичай беруть участь як молоді працівники, так і досвідчені спеціалісти. До виконання специфічних завдань ми залучаємо підрядні організації. Але й їх діяльність здійснюється під повним технічним та авторським наглядом ландшафтного дизайнера нашої компанії. Дотримання технічних умов та норм, проектних розмірів та позначок, виконання підрядниками всіх необхідних етапів у процесі будівництва саду контроль всіх цих важливих моментів ми беремо він. Ми розробляємо  детальні плани озеленення та посадки рослин, включаючи докладні схеми квітників. Цей етап включає відбір рослин з асортименту найнадійніших виробників посадкового матеріалу. Ми надаємо Гарантію на посадку рослин, за умови присутності на ділянці автоматичного поливу та авторського догляду за садом. 

П'ять причин, з яких клієнти обирають нашу компанію для озеленення та благоустрою їхніх ділянок

1. Наша компанія працює лише з досвідченими підрядниками. При благоустрої та озелененні територій ділянок ми використовуємо лише якісні та перевірені матеріали і гарантуємо високу якість виконання робіт. Наші постачальники завжди надають найкращі конкурентні ціни на ринку.

 

2. Ми пропонуємо нашим клієнтам як комплекс послуг "Проект-Втілення-Обслуговування", так і окремі елементи цього процесу із прийнятним для замовника поетапним варіантом реалізації. На всі придбані матеріали та рослини за участю нашого спеціаліста ми надаємо ГАРАНТІЮ :

  • 100% приживання на придбані у нас рослини!

  • 100% унікальність дизайну саду!

  • 100% якості виконання робіт!

  • Звіт про виконані роботи з актами!

  • Можливість впливати на технічні рішення щодо саду!

3. Наш ландшафтний дизайн відрізняється високим стилем, тонким смаком та почуттям міри. Ваш новий сад радуватиме вас цілий рік, не вимагаючи великих сил на обслуговування. Наш досвід дозволяє з впевненістю сказати замовнику, -"Довіртесь нам, і Ви отримаєте сад вашої особистої гармонії".  

 

4. Ми по-справжньому пишаємося кожним проектом із озеленення та благоустрою території, який був виконаний нашою студією. За 16 років існування наша студія зробила щасливим не одного замовника та втілила тисячі ідей у життя.

5. Досвід, технології та якість стали ключовими стовпами побудови наших взаємин із клієнтами. Ми чуємо побажання клієнта, але не відступаємо в моментах безпеки, стилю та ідеї при ландшафтному проектуванні та будівництві саду.

Ідеї для саду

01

16 /  01 /  2024

На нас чекає величний Лондон, садова виставка Chelsea Flower Show та унікальна добірка приватних та публічних англійських садів.

Автобусний тур до Англії у 2024 році запланований у 20-х числах травня.

02

04 /  11  /  2023

Дарування подарунків на свято Валентина — це не лише традиція, а й чудовий спосіб висловити своє кохання, турботу та радість від ваших відносин.

І оригінальні подарунки мають незаперечні переваги...

03

19 /  08  /  2023

Особливо важливо своєчасно та якісно зробити обрізку дерев. Ця проста процедура є основною для формування здорових рослин і їх росту. Проведіть обрізку гілок мертвої та хворої деревини та зніміть старе листя...

bottom of page