top of page
Фото устройства спортивного газона после аэрации и стрижки. Зеленая трава насыщена цветом и свежестью и выглядит как истинный английский газон

Газони під ключ

Ви збудували свій будинок, наповнили його затишком і настав час створити атмосферу на ділянці. І першою, що потрібно зробити-створити газон під ключ. Саме газон надає ділянці закінченого, доглянутого та приємного вигляду. Зелена трава створює відчуття природної природи, при цьому, сприяючи загальній естетиці місця. На газоні ми проводимо час із рідними та друзями, граючи у спортивні ігри або просто чи просто насолоджуватися свіжим повітрям. Щільний трав'яний покрив газону добре збирає пил і ділянці дихається легко і вільно. І навіть догляд за газоном стає приємним та здоровим видом дозвілля. Доглядати за газоном може вимагати певних зусиль, але багато людей знаходять задоволення у фізичній праці та в тому, щоб мати гарний та функціональний газон на своїй ділянці. А ось щоб пристрій газону під ключ на ділянці доставив вам задоволення – ми рекомендуємо вивчити всі деталі цього процесу та звернеться до професіоналів за послугами.

Що таке влаштування газону під ключ?

Влаштування газону під ключ - це весь комплекс заходів спрямованих на створення щільного трав'яного покриття на вашій ділянці силами однієї компанії або підрядника. Пристрій газону під ключ включає кілька етапів:

 1. Підготовка ґрунту: Очищення ділянки від бур'янів, каміння та інших перешкод. Можливо, потрібно вирівнювання поверхні та додавання родючого ґрунту.

 2. Облаштування системи поливу: У разі потреби встановлюють систему автоматичного поливу для забезпечення регулярного та рівномірного зрошення газону.

 3. Організація дренажу: Влашування дренажу ціна якого запропонована на станиці ДРЕНАЖ, може бути необхідно, щоб запобігти заляганню води під газоном, особливо на ділянках з важким глинистим ґрунтом.

 4. Влаштування меж газону та елементів декору: За бажанням замовника можуть бути встановлені межі газону, такі як бордюри, кам'яні блоки, метал та інше. Також можуть бути додані елементи декору, такі як арт-об'єкти, світильники або скульптури.

 5. Посів газону або укладання газонної трави: Цей етап включає посів насіння газону або укладання готових рулонів газону.

 6. Догляд за газоном: Включає регулярний полив, добрива, стрижку та інші заходи для підтримки здоров'я та краси газону.

Влаштування газону під ключ може бути замовлений у професійних ландшафтних дизайнерів або спеціалізованих компаній, які надають послуги зі створення та догляду за газонами. І саме такою компанією є ландшафтна компанія Ваш новий Сад.

Методи влаштування газону під ключ

Наша компанія має великий досвід створення газонів під ключ у Києві та Київській області та фахівці Ваш Новий Сад воліють створювати газони такими методами:

 • Посів насінням;

 • Влашування вже готового рулонного газону;

 • Гідропасів.

Рулонний газон

Фото укладки универсального рулонного красивого газона в Киеве. Купить рулонный газон получшей цене можно у компании Ваш Новый Сад

Рулонний газон та його переваги:

 1. Дуже зручний та простий у монтажі;

 2. Швидкість зростання, протягом двох тижнів ви вже будете насолоджуватися першокласним лужком у себе вдома;

 3. Швидка приживаність - ідеальна ділянка, все й одразу;

 4. Без бур'янів, чистий продукт.

 

Газон натуральний в рулоні та його мінуса:

 1. Вартість пристрою газону на 40% дорожча від посівної трави;

 2. Більш вибагливий до догляду.

Посівний газон та його переваги:

 1. Більш стійкий до грибкових захворювань;

 2. Нижча ціна та економія грошей -  посів газону обходитися на ранг дешевше за рулонний;

 3. Коренева система потужніша, і згодом, газон буде живішим і сильнішим.

 

Посівний газон та його мінуса:

 1. Вимагає обробки після сходу трав від бур'янів;

 2. Необхідно підсіювати траву, до бажаної густини;

 3. Газон ставати густим і сильним після 4-6 місяців правильного догляду.

Посівний газон

Фото посева газона с применением травосмеси Лилипут. Заказать устройство посевного газона по оптимальной цене можно у нашей ландшафтной компании.

Рідкий газон

На фото гидропосев с приминением жидкого газона в Киве. Цена устройства такого газона выше чемрулонного или посевного

Рідкий газон є інноваційним способом створення зеленого покриття на поверхні, такий як газони. Ось кілька переваг рідкого газону:

 1. Миттєвий ефект;

 2. Висока схожість насіння.

 3. Підвищена стійкість до хвороб.

 4. Поліпшена адгезія до ґрунту.

Рідкий газон та його мінуса:

 1. Висока ціна.

Цена газона под ключ

Ціна газону під ключ про нашу компанію буде залежати від різних факторів, включаючи:

 1. Розмір ділянки: Чим більша площа, тим більше матеріалів та праці буде потрібно, що може вплинути на загальну вартість газону під ключ.

 2. Тип ґрунту: Деякі ґрунти можуть вимагати додаткової підготовки перед улаштуванням газонної трави, що може вплинути на ціну.

 3. Тип газону: Наша компанія продає різні види газонів, таких як універсальні газони, спортивні газони, преміальні газони і т. д. Кожен вид газону, який пропонує наша компанія має різну ціну. Рулонний газон, ціна якого запропонована на сторінці РУЛОННИЙ ГАЗОН, має різний склад трави для різного типу використання.

 4. Якість травосуміші: Вибір унікальної та високоякісної травосуміші може підвищити вартість пристрою газону під ключ, але також забезпечити більш відповідний за конкретними умовами газон.

 5. Підготовчі роботи: Якщо потрібне видалення існуючої рослинності, вирівнювання поверхні, додавання добрив тощо, це може підвищити загальну вартість робіт. Робота з укладання газону може включати різні етапи, такі як планування, підготовка грунту, укладання трави, полив та інше. Підготовчі роботи можуть змінюватись в залежності від складності завдання.

 6. Репутація компанії: Робота з професіоналами або спеціалізованими компаніями може бути дорожчою, ніж самостійне укладання газону.

​​

Для отримання точної ціни на укладання газону під ключ рекомендується звернутися до професійних компаній з благоустрою ділянок для отримання індивідуальної оцінки з огляду на конкретні умови та вимоги вашої ділянки.

Додаткові роботи з влаштування газону під ключ (за потребою):

Не варто забувати, що пристрій газону по ключ часто починаються на етапі занедбаної або непідготовленої ділянки і передбачає благоустрій території ціна якого детально описана на сторінці ПРАЙС нашого сайту.

Облаштування рулонного газону

Подготовка к укладке универсального газона в Киеве с применением бардюрной ленты. Заказать подготовку к укладке универсального или спортивного газона по оптимальной цене можно у нашей ландшафтной компании

Підготовка до монтажу рулонного газону

Влаштування рулонного газону або облаштування  газону - непроста робота, унікальна у своєму роді. Починається розробка облаштування газону та підбору місця для влаштування газону з вибору ґрунту. Безліч овочів, та інших зелених рослин віддають перевагу слабокислій землі. Це потрібно для того, щоб живильні мікроелементи, макроелементи розчинялися і добре засвоювалися рослинам, потрібний рівень pH6-7. Обов'язкове правило, яке враховуємо як при облаштуванні  рулонного газону, і при створенні посівного газону. Тому перед вибором постачальника газону наш спеціаліст здійснює оцінку pH на вашій ділянці і на основі цього показника поставляємо потрібний саме вам газон.

 

Наступним етапом ми створюємо шари грунту. Нижній шар до 20см пісок, укочуємо і рівняємо. Верхній шар чорнозему 10-15см, але потрібно просіяти з піском у пропорції 1:3 (1 піску, 3 чорноземи). Це потрібно, щоб земля була більш пухкою і більш проникливою.

Облаштування рулонного газону - це не складний, але копіткий процес. Недостатньо просто очистити поверхню та прокультивувати ґрунт. Дуже важливою є поверхня, на якій буде створено газон ущільнити. Укочування та планування, це скрупульозна та кваліфікована праця. На підготовленій поверхні не повинні залишатися сліди, коли людина проходить по землі, вона повинна бути ідеально рівною і щільною. На цьому етапі наші спеціалісти формують  краю газону, встановлюючи борт чи обмежувач. У кожному окремому випадку ландшафтний дизайнер компанії Ваш Новий Сад пропонує використовувати різні матеріали для окантовки газону. Облаштування  рулонного газону проводиться на вже підготовлений грунт.

Укладання рулонного газону викладено на сторінці УКЛАДАННЯ ГАЗОНУ і є відповідальним етапом пристрою. Як красиву окантовку у більшості проектів з влаштування газонів ми застосовуємо пластикову бордюрну стрічку . До моменту  установки бордюрів на грунт бути встановлені  заставні елементи поливного обладнання. Зрошувачі або ротори монтуються вже після влаштування газону. На своїх об'єктах у Києві та Київській області ми встановлюємо  стрічку, яка виглядає як чорний шланг, який видно на поверхні землі, і при цьому чітко відокремлює зону газону від інших зон, стримує його зростання та естетично виглядає. У деяких проектах наші фахівці використовують стрічку, яка своїми краями кріпиться під газоном. Часто ми використовуємо звичайну соснову дошку, яку попередньо обробляємо просоченням. В деяких випадках  це дуже доречно і навіть стильно, звичайно, якщо дизайн саду дозволяє. І найстильнішим рішенням облаштування краю газону є монтаж бордюру з кортенової сталі. Це не дешеве, але надзвичайно естетично правильне рішення, що користується великою популярністю в садах Англії, Франції та Голландії. 

фото укладки спортивного газона рулонного в Киеве

Облаштування  газону

Монтаж елементів

При установці країв газону, бордюрної стрічки або дошки, а також поливного обладнання потрібно враховувати висоту частин, що виступають над поверхнею газону. Це дуже важливо для зручності косовиці трави. Якщо зрошувачі будуть знаходитися вище за поверхню газону, є ризик пошкодження їх під час косовиці. Те саме стосується бордюрних стрічок або дощок. Ними можна пошкодити ніж газонокосарки.

При розміщенні на газоні декоративних елементів важливо враховувати зручність догляду за газоном, а саме стрижку. При розміщенні світильників на газоні також необхідно враховувати відстань від країв газону, щоб газонокосарка вільно проходила між ними і забезпечувала рівний і красивий косовиця. Фахівці ландшафтної компанії Ваш Новий Сад встановлюють світильники ближче до доріжки або в квітнику, створюючи таким чином максимальну зручність у поєднанні з гарним дизайном. При влаштуванні по газону покрокової або будь-якої іншої доріжки також необхідно пам'ятати про зручність догляду за газоном.

Подготовка к укладке спортивного газона в Киеве. Цена проекта автоматического полива газона входит в общую стоимость проекта. Заказать устройство универсального или спортивного газона по оптимальной стоимости можно у нашей ландшафтной компании

Не можна недооцінювати значення поливу для газону. Полив має бути регулярним і не шкодити траві. Перед монтажем системи автоматичного поливу газону ми проводимо аналіз води із джерела водопостачання. Спеціалісти нашої Компанії повинні переконатися, що у воді, яка використовуватиметься для поливу, вмісту мікроелементів, металів у межах норми. Вода значно впливає на мінеральний склад грунту в зоні поливу і здатна змінювати його з часом. Наприклад, підвищений рівень заліза призводить до закислення ґрунту і для розкислення необхідно застосовувати спеціальні засоби. Ця проблема особливо характерна для деяких районів Києва та Київської області.

Графік поливу

З особливою ретельністю ми підходимо до програмування графіка поливу, так як це впливає не тільки на витрати на утримання газону, але й має ключовий вплив на якість газону та тривалість його життя. Інтенсивний та некоректно організований полив призводить до накопичення в ґрунті великої кількості солей та закислення ґрунту, роблячи його не придатним для зростання якісного газону.

​При налаштуванні графіка поливу в літній та спекотний період наші фахівці рекомендують встановлювати полив на кожен день. У той же час, навесні та восени газонну траву достатньо поливати через день. А під час проростання посівного газону дуже важливо поливати поверхню газону 5-6 разів на добу через кожні 3-4 години, зволожуючи її, не допускаючи спікання води разом із насінням.

Монтаж системы автоматического полива газона или автополива hunter на даче недалеко от Киева. Купить систему автоматического полива газона или автополива по оптимальной стоимости можно у нашей ландшафтной компании. В цену комплекта устройства автополива компаний gardena, hunter или rainbird за 1 кв метр включен проект
монтаж системы автоматического полива газона или автополива rainbird в Киеве. Заказать проект и монтаж системы автоматического полива газона или автополива по лучшей цене можно у ландшафтной компании Ваш Новый Сад. В цену за монтаж системы автоматического полива производителей оборудования gardena, hunter или rainbird за 1 кв метр включен проект

Помірність поливу

З усіма цими завданнями зручно впоратися, якщо є автоматичний полив. Якщо автоматичного поливу немає - дуже складно досягти чудового вигляду і якості газонного покриття при малому догляді, і можна сказати що створення газону в такому випадку буде невдалим дизайнерським рішенням для такої ділянки.

Важливо сказати, що полив повинен бути не тільки достатнім, але й не надмірним, тому що у разі надлишку води трава швидко і інтенсивно зростає і вимагає додаткових покосів, а також надмірного використання добрива. А у разі застою вологи з'являються грибкові захворювання та мох. При монтажі автоматичного поливу для газону важливо, щоб рівномірно покривалася вся поверхня.

Рулонний  газон  в Києві

У Києві та Київській області ви можете знайти велику кількість чудових постачальників газонної трави та постачальників сервісу з облаштування газону. Але ви не пошкодуєте, якщо довірите створення газону під ключ у вас на ділянці силами нашої компанії. Компанія Ваш Новий Сад створює газони на ділянках замовників вже понад 16 років і по праву входить до лідерів цієї галузі. Наш газон прикрасить територію вашої ділянки і буде чудово виглядати в будь-який час року.

 

Ми з радістю  збудуємо Ваш Новий Сад!

Телефонуйте нам!

Пример монтажа рулонного спортивного газона в Киевской области. Заказать проект и купить устройство спортивного или универсального элитного рулонного газона и его укладку по оптимальной стоимости прямо из питомника можно у ландшафтной компании Ваш Новый Сад. В цену за квадратный метр включен весь комплекс работ
посадка крупномеров фото 00046.jpg

Часто задаваемые вопросы - FAQ

Сколько стоит газон под ключ?

Стоимость устройства газона под ключ стартует от 250 гривень за квадратный метр.

Сколько стоит 1 метр газона?

Цена 1 м2 универсального рулонного газона составляет 95 грн. за м2. 

bottom of page