top of page
Ландшафтный Дизайн круглой клумбы с красивыми растениями и цветниками. Проект создан по типу регулярной клумбы с цветущими растениями. Создание цветочной клумбы данного формального стиля требует качественной подготовки и профессионализма. Заказать проект и устройство клумбы по лучшей цене можно у ландшафтной компании Ваш Новый Сад.

Ландшафтний дизайн клумби

Клумба - це квітник, який має певну форму та певні межі. Саме поняття клумби з'явилося у нашому побуті з оформлення територій  палацово-паркових комплексів, які нам відомі. Зараз, це частий елемент міських посадок та облаштування прибудинкової території котеджних містечок.
Часто клумба є окрасою парку чи скверу. Іноді клумба позначає вхід у будівлю, або вона розташована вздовж тротуару. У понятті  ландшафтного дизайну клумба є центральною або лінійною композицією. У більшості випадків ми використовуємо клумби при проектуванні міський ландшафт. Фахівці ландшафтної студії "Ваш Новий Сад" можуть запропонувати дизайн такої клумби.  круглої, лінійної чи вільної форми, і навіть кругового чи одностороннього огляду. У приватному саду клумбі також є місце. Ми намагаємося розташувати її в центрі якогось майданчика або в'їзної зони. Квітники у присадибному саду ландшафтного стилю, це також клумби. Їхня площа може займати до 50% всієї площі озеленення ділянки.
 

Створення клумб у Києві

Проект клумби

Важливим завданням ландшафтного дизайнера студії Ваш Новий Сад є створення проекту та оформлення красивої клумби та квітників, які прикрашають ділянку цвітінням протягом усього сезону. Але за бажанням клієнта та його запитом ми можемо розділити квітники за сезонною декоративністю. Наприклад, в одному місці – акцент на весняне цвітіння, в іншому – влітку, у третьому – восени. Сучасний ландшафтний дизайн квітників або клумби може бути різноманітним, залежно від уподобань замовника. Адже ми всі різні і подобаються нам різні речі. І у своїх проектах наші дизайнери обов'язково беруть до уваги побажання замовника.

 

Проект клумбы в программе скетч-апп 00003.jpg

При проектуванні гармонійної та красивої клумби у приватному саду ми відштовхуємось від пропорції будинку та розмірів ділянки. Тому розробляючи ландшафтний дизайн клумби, ми пропонуємо варіанти візуалізацій, як усієї ділянки, так і окремих елементів, які допомагають замовнику побачити весь проект у масштабі.

Однак, більшість посадок багаторічників та однорічників, якими ми прикрашаємо цвітіння в садах наших замовників, ми називаємо не клумбами, а квітниками. При цьому, при проектуванні та оформленні квітника діє такий самий принцип, як і при проектуванні та оформленні клумби. Квітники можуть відрізнятися декоративністю.
Один квітник радіємо фарбами тюльпанів, ірисів, півонії навесні. Інший -цвіте влітку, третій-набирає об'єм та фарби восени. Але, звичайно, квітник декоративний з цвітінням протягом усього сезону - це фішка ландшафтної студії Ваш Новий Сад.

На фото дизайн красивой цветочной клумбы летом с растениями и яркими цветами. Ее раскраска делает проект очень оригинальным и предполагает ее устройство методом посади ярких цветов и многолетников. Купить такую клумбы по лучшей стоимости можно у нашей ландшафтной компании Ваш Новый Сад.

Створення квіткової клумби

Фото осенней круглой уличной клумбы летом с красивыми невысокими растениями и яркими цветами. Это один из вариантов дизайна фигурной садовой клумбы с цветником. Купить проект такой весенней клумбы и ее устройство по лучшей стоимости можно у ландшафтной судии Ваш Новый Сад
Фото дизайна красивой мини альпийской дизайнерской горки с цветущими многолетними растениями и красивыми цветами. Проект такой весенней клумбы и ее оформление по лучшей стоимости можно заказать и купить у ландшафтной судии Ваш Новый Сад

Влаштування клумби

У більшості наших проектів розробляючи ландшафтний дизайн клумби і влаштування клумби, як основу квітника або клумби, фахівці нашої компанії використовують троянди кущові, плетисті, бордюрні, чайно гібридні, флорибунда. Такий квітник може бути традиційним розарієм, а може бути садом  англійському стилі  доповнений буйно квітучими багаторічниками- компаньйонами такими як лаванда, перовські, кровохлебка, веронікаструм, дубровник та багато іншого.

Так само часто, в якості зеленої структури квіткової клумби або квітника ми закладаємо хвойні рослини. При цьому ми враховуємо, що хвойні рослини, такі як туї, наприклад, ялівці або тис ягідний, люблять стрижку, вологий, пухкий і родючий грунт і добре переносять сусідство з тими ж багаторічниками.
Такий квітник відсилає нас до стилю голландських садів.

Рослини для клумби

Важливим етапом оформлення клумби чи квітника є підбір рослин. Найчастіше при влаштуванні квітника як основа міксбордера наші дизайнери також можуть використовувати чагарники. Такими рослинами може бути, наприклад, гортензії, вейгели, спіреї. Саме ці чагарники в момент цвітіння створюють вибух кольору об'єму та переводять на себе всю увагу. Але для заповнення поверхні в період декоративності чагарників ми садимо багаторічники компаньйони, що підтримують групу чагарників. Іноді, як основу квітника або клумби ми використовуємо декоративні трави і  злаки у стилі Нової хвилі. Але найулюбленішим стилем наших фахівців є Квітники з одних злаків. При цьому злакові посадки декоративних трав чудово комбінується з масивами стійких багаторічників. Такі квітники ми практикуємо як новий і найактуальніший напрямок у сьогоднішньому ландшафтному дизайні.
 

Оформление клумбы в Киеве с использованием комбинации из белых роз сорта аспирин и сорта кародонна. Оформление клумбы дополнено белым гауром и целым дельфиниумом. Устройство осенней клумбы и ее оформление по оптимальной цене можно заказать и купить у ландшафтной компании Ваш Новый Сад. В цену устройства такой клумбы включен проект.


Замовити оформлення клумби або міксбордера у Києві.

У Києві та київській області багато прекрасних ландшафтних компаній, які створюють дизайн та оформляють красиві клумби та міксбордери. Це елемент ландшафтного дизайну часто використовується в  садах, які проектує та створює студія ландшафтного дизайну  Ваш Новий Сад.  Можемо з упевненістю сказати, що  якщо ви захочете замовити клумбу чи квітник чи замовити ландшафтний дизайн для всієї ділянки у нас - вас не залишитеся розчаровані. Багато прикладів на фото наших клумб та міксбордерів ви знайдете в нашому ПОРТФОЛІО.

 

Ми з радістю оформимо і вашу клумбу чи квітник.

Телефонуйте нам!

Пример интересной и оригинальной клумбы или цветника заказать и купить клумбу в Киеве из многолетников по оптимальной стоимости возможно у ландшафтной компании Ваш Новый Сад. Цена устройства подобной клумбы включает проектирование и оформление.

Часті питання - FAQ

Як правильно розмістити клумби на ділянці?

Розташувати клумбу на ділянці слід відповідно до освітлення ділянки. Тіньову клумбу слід розташувати в тіні та сонячну – на сонці. Крім того, слід враховувати розташування інших зон вашої території. Важливо розуміти, що для створення сучасного дизайну недостатньо обмежитися створенням квіткової клуби на вашій дачі, і вся територія вашої ділянки має бути цікавою та функціональною.

На якій відстані садити квіти у клумбі?

Відстань, на якій слід садити квіти в клумбі, залежить від розміру посадкового матеріалу та перспективи зростання. У більшості випадків це 30-40 сантиментів між центром контейнера.

bottom of page