top of page
Фото ландшафтного дизайна с применением трав и водоема. Цена такого проекта зависит от использкемых матералов и подбора растений.

Ландшафтний дизайн під ключ ціна за сотку

Перше питання, на яке ми хочемо відповісти нашим потенційним замовникам у Києві та Київській області - скільки коштуватимуть послуги ландшафтного дизайнера та весь ландшафтний дизайн для вашого ділянки?  

 

Адже ті емоції, які ви отримаєте від Вашого нового саду, формуються із конкретного кошторису та виражаються в цифрах обсягів, площ, робіт та цін.

Коротко та в цифрах хочемо позначити основні аспекти формування цін на благоустрій та озеленення ділянки.

Отже, перше, з чого починається наше знайомство з ділянкою замовника - це консультація на виїзді.

Вартість виїзду може бути тарифікована чи ні, залежно від місця розташування об'єкта та часу зустрічі, від подальших намірів замовника. Наприклад, якщо об'єкт знаходиться на великій відстані від Києва, ми розраховуємо вартість палива для виїзду і збільшуємо вартість виїзду на цю суму. Як правило, це 1000 гривень за виїзд, які надалі віднімаються від вартості наданих послуг.

На першій зустрічі наш спеціаліст познайомить Вас з прикладами наших робіт, поставить питання в частині ваших побажань і спільно з вами, сформулює завдання для проектування. Під час цього виїзду ми знімаємо розміри ділянки, наносимо всі об'єкти на план, який буде основою для проектування.

У разі складного рельєфу та безлічі об'єктів на ділянці потрібна топографічна зйомка із використанням спеціального обладнання. План Вашої ділянки виконаний геодезистом у Києві та області коштуватиме від 4000 гривень залежно від площі ділянки, складності рельєфу та кількості об'єктів. За цим планом буде створено геопідоснову, ескізи, генплан,

3D модель вашої ділянки.

Для того щоб ви могли для себе орієнтовно оцінити вартість ландшафтного дизайну під ключ за сотку ми наведемо кілька цін на послуги для стандартного варіанту озеленення ділянки під ключ:

 • Консультація ландшафтного дизайнера на виїзді – 1000 гривень та компенсація транспортних витрат;

 • Проектно-кошторисні роботи – від 2000 гривень за сотку ділянки;

 • Вартість дренажу ділянки (роботи та матерьяли) – в середньому 5 000 за сотку ділянки;

 • Ціна на дорослі рослини та дерева – в середньому 3 000 гривень за сотку;

 • Ландшафтні роботи - в середньому 3 000 гривень за сотку 

 • Автоматичний Полив під ключ – близько 3 500 гривень за сотку;

 • Ландшафтне освітлення – від 1000 гривень за сотку. Вартість освітлення залежить від вибору виробника, тому порядок цін вкрай складно визначити заздалегідь. У кожному окремому випадку, ми робимо виключно індивідуальний розрахунок.

Більш детально, вартість благоустрою території та вартість озеленення ділянки з усіма цінами на складові роботи та послуги викладено на сторінці ПРАЙС.

Докладніше хочемо зупинитися про вартість ландшафтного проекту. Економія на цьому елементі створення ідеального саду може обернутися непередбаченими витратами, але й додатковими витратами часу на переробки. Щоб цього не сталося, ваш ландшафтний проект повинен містити не лише генеральний план та ескіз ділянки, але й усі креслення з детальним та розмірами всіх зон та об'єктів на ділянці. У такому випадку вам не доведеться переробляти, перекопувати, та нести витрати на демонтаж та відновлення.

Важливо розуміти, що ціна ландшафтного проекту дуже індивідуальна, і залежить від наступних факторів:

 • Географії та геометрії ділянки;

 • Якісного складу ґрунту;

 • Перепадів висот на ділянці;

 • Ваше бажання змінити рельєф;

 • Вік та якості висаджуваних рослин;

 • Якість використовуваних матеріалів.

Так, наприклад, ціна ескізного креслення для ділянки 6 соток, без деталізації та розбивних креслень буде від 5000 гривень. Додатково оплачується топозйомка, 3D візуалізація та розбивочні креслення.

Точну ціну за ландшафтний дизайн на вашій ділянці у форматі кошторису на реалізацію та терміни реалізації всіх робіт з ландшафту ви отримаєте після виконання нашою студією проектно-кошторисних робіт.

В цілому, звичайно, ландшафтний дизайн - цей захід дорогий, але найчастіше, економія на залученні фахівців може призвести до додаткових витрат у частині рослин і дерев, що гинуть, переробок і так далі. І якщо ви ухвалите рішення  зробити це самостійно, то для того, щоб виконати все  необхідні роботи на належному рівні, вам знадобляться як мінімум роки тренувань та свої особисті набиті шишки. І головне – багато витрачених грошей марно.

Саме тому ви звертаєтеся до фахівця у тому чи іншому напрямку, щоб уникнути проблем, прикростей і отримати класний результат.

Послуги ландшафтного дизайну  в Києві

Фото ландшафтного дизайна участка - услу

Якщо Вас цікавлять якісні послуги ландшафтного дизайну від ведучої  компанії в Києві та Київській області за найкращою ціною – вам сюди!

Наша компанія надає повний комплекс ландшафтних послуг під ключ, який включає:

 1. Послуги частного ландшафтного дизайнера;

 2. Послуги Ландшафтного проектування (включаючи 3D проекти);

 3. Ландшафтний благоустрій та озеленення;

 4. Будівництво парків та зон відпочинку;

 5. Проектування та монтаж систем автоматичного поливу;

 6. Проектування та монтаж дренажних систем;

 7. Ландшафтне висвітлення;

 8. Озеленення дахів, балконів та терас;

 9. Будь-які інші послуги з ландшафтного дизайну та благоустрою території.

Ландшафтний дизайн під ключ на вашій ділянці буде стильним та ціна виправдана якістю, яку ми пропонуємо своїм клієнтам. Результат перевершить усі ваші очікування.

Зателефонуйте нам за номером 0503035074 і ми безкоштовно проконсультуємо вас.

Ми проводимо безкоштовні консультації по телефону з будь-яких питань благоустрою та озеленення території у Києві та Київській області.

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Часті питання - FAQ

Що входить до послуг ландшафтного дизайнера?

Ландшафтний дизайнер – це спеціаліст, завданням якого є зробити процес благоустрою та озеленення території ділянки оптимальним та ефективним за ціною та часом. У послуги ландшафтного дизайнера входить довгий список завдань, з якими він має впоратися в ході передпроектних робіт, проектування та виконання робіт з ландшафтного проекту. А саме:

 • Вироблення ідеї проекту та створення ескізу проекту;

 • Ландшафтне проектування;

 • Розробка ландшафтного проекту з усією необхідною документацією, включаючи створення 3d візуалізації ландшафтного проекту

 • Консультації на виїзді;

 • Контроль ходу виконуваних робіт та якості;

 • Авторський нагляд за проектом, який включає регулярну оцінку стану рослин, кущів та дерев, та рекомендації щодо боротьби зі шкідниками та хворобами;

 • Підбір матеріалів за кошторисом та оцінка їх якості;

 • Відбір рослин у садових центрах та розплідниках.

 

Скільки коштують послуги ландшафтного дизайнера?

Вартість послуг ландшафтного дизайнера багато в чому визначає його досвід, знання та навички. Для того щоб стати ландшафтним дизайнером фахівець має освоїти багато інформації в частині ландшафтного проектування, біології та дендрології, ґрунтознавства, агротехнологій та інших знань пов'язаних із життєдіяльністю рослин та дерев. Крім технічних знань та вмінь у даного фахівця в обов'язковому порядку має бути розвинене почуття стилю та краси.
Послуги ландшафтного дизайнера в Києві та Україні тарифікуються залежно від виконаного обсягу проектних документів, що значною мірою залежить від площі ділянки для проектування. Кожен елемент ландшафтного проекту має свою ціну та її вартість докладно викладена на сторінці ПРАЙС нашого сайту.

bottom of page