top of page

Посадка крупномірів

Посадка дерев великомірів – це перша думка, яка спадає на думку, коли будинок уже збудований, а ділянка ще не озеленена і не впорядкована.

 

Адже на цьому етапі обмежиться лише посадкою кущів та багаторічників не буде вирішенням питання. Чагарники, багаторічники та трави не створять стильного ландшафтного дизайну. У дизайні вашої ділянки не вистачатиме великих вертикальних рослин, і як наслідок, горизонтального простору та об'єму. При цьому створюватиметься відчуття незавершеного малюнка.

Однак, щоб виростити доросле та здорове дерево на вашій ділянці знадобляться роки, а радіти життю та оточувати себе гарними речами хочеться вже зараз. Посада великих дерев і чагарників або пересадка крупномірів скоротять час очікування на кілька десятків років і вже цього літа ви зможете насолоджуватися повітрям та прохолодою під пухнастою кроною великих дерев. Зараз – це стало модним і посадка великомірів у Києві проводиться у міських парках та вулицях, приватних садибах, а також заміських житлових комплексах. Наша компанія активно бере участь у цьому процесі та облагородить будь-яку ділянку використовуючи великі дерева. Ландшафтна компанія Ваш Новий Сад пропонує повний комплекс робіт з благоустрою та озеленення у Києві та київській області.

 

Реалізувати цю подію ми можемо будь-якої пори року, хоча фахівці нашої компанії рекомендують її проведення пізно восени або ранньою весною. Дорослі дерева перенесуть висадку у нове місце набагато легше саме у цей період. Стан сплячки та спокою дозволить транспортувати рослину без серйозних травм та забезпечити швидку адаптацію в нових умовах.

Вартість посадки крупномірів

Чим посадка крупноміру відрізняються від посадки іншого посадкового матеріалу? Дерево, висотою понад 3 метри з розвиненою кроною і сформованою грудкою вважається великоміром. Впоратися самостійно з таким великим і дорогим зразком і не завдати йому шкоди безспеціального обладнання та кваліфікованого персоналу вкрай складно та важливо. Цим обумовлена не дешева вартість посадки великомірів.

 

Чим обґрунтовано вартість посадки дерев?

Послуга пересадки складається з наступних компонентів:

  • Вартість посадки дерев залежить від габаритів зразка, його висоти та розмірів кореневої системи,

  • Сорта дерева – є рідкісні види, ціна яких висока на ринку;

  • Висоти стовбура, що вище, тим більше буде;

  • Місце розташування ділянки: ціна на транспортні послуги, а також завантаження/вивантаження є значною складовою загального кошторису;

  • Додаткові тарифікуються послуги з догляду та Гарантія.

Вартість посадки дерев та чагарників наведена нижче в таблиці. Важливо врахувати, що ціна включає вартість всіх витрат з організації робіт, не враховуючи ціни самих дерев. Докладніше, всі ціни на благоустрій та озеленення наведені на станиці нашого сайту ПРАЙС-лист.

Технологія посадки крупномірів

Як правильно посадити крупноміри?

Ми хочемо поділитись з вами деталями процесу посадки силами нашої компанії.

У дорослого дерева потужна коренева система, товстий стовбур і рясно облистяна крона. У розпліднику за таким розвитком рослини стежать фахівці, що своєчасно підгодовують і обробляють від шкідників, і проводять формування кореневої системи, включаючи школярство, здатне швидко адаптуватися після висадки у відкритий ґрунт. При посадці великих дерев і кущів, надзвичайно важливо акуратно поводитися з кореневою системою, і якщо її пошкодити, дерево погано приживатиметься або зовсім загине.

У розпліднику такого роду рослину вирощують від п'яти до десяти років. Воно вже значно додало у кроні та утворило корінь. Ще в процесі зростання для дерев створюють спеціальні умови та використовують професійні інструменти, що дозволяють розвинути потужну мочкувату кореневу систему, готову до посадки дерев у ґрунт та швидкого старту після пересадки великоміру. Викопують таку рослину із застосуванням спеціального обладнання та одразу ж доставляють замовнику на ділянку.

посадка деревьев крупномеров спецтехникой

Школювання

купить крупномеров в Киеве можно в питомнике

Вибір рослини

Іншими словами, кожне таке дерево, є витвором мистецтва, і потребує відповідного себе ставлення. Тому посадка крупномірів у Києві силами компанії Ваш Новий Сад проводиться фахівцями з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією. Ціна кожного такого екземпляра і головний час, витрачений на його зростання та формування, того варті.

У наших розсадниках є ексклюзивні види хвойних та плодових. І багато господарів присадибних ділянок за ціною не стоять, у гонитві побачити з вікна котеджу унікальний вигляд. Але найчастіше, банальні сосни чи ялинки, будуть саме тими деревами, які вам потрібні.

План робіт

Усі роботи починаються після надходження замовлення за дизайнерським ландшафтним проектом і ведуться відповідно до поетапного плану реалізації та у суворому дотриманні послідовності всіх операцій.

Важливо врахувати, що для виконання робіт ми залучаємо спеціалістів та спецобладнання. Точно вчасно має прибути спецтехніка, вчасно доставлені дерева та матеріали. Простій техніки та висококваліфікованих фахівців для даного виду робіт буде загрожувати великими та порожніми витратами грошей та часу. Важливо врахувати, що для виконання робіт ми залучаємо спеціалістів та спецобладнання.

посадка крупномеров фото 00049.jpg
транспортировка деревьев и кустовpg

Транспортування

Важливо якісно запакувати та своєчасно доставити рослину до місця посадки. Для цього необхідно виконати низку умов:

Дерево викопують, кореневий ком упаковують у плівку, краном чи маніпулятором переносять у кузов машини. Деякі види листяних дерев попередньо формують обрізанням та обробляють засобами для адаптації на новому місці.

Рослини закріплюють у кузові машини, щоб не пошкодити під час перевезення.

Важливо якісно запакувати та своєчасно доставити рослину до місця посадки. Для цього необхідно виконати низку умов:

Дерево викопують, кореневий ком упаковують у плівку, краном чи маніпулятором переносять у кузов машини. Деякі види листяних дерев попередньо формують обрізанням та обробляють засобами для адаптації на новому місці.

Рослини закріплюють у кузові машини, щоб не пошкодити під час перевезення.

Посадка дерев виконується такими етапами:

  1. На місці готують лунку для посадки, для кожної рослини викопується певний розмір, за потреби вносять добрива. Наші фахівці практикують поміщати на дно викопаної лунки дренажний ґрунтозміш, що складається з шару з піску великої фракції та дрібного щебеню.

  2. Кореневу систему звільняють від укриття та поміщають у лунку або траншею. Землю добре ущільнюють, ставлять додаткове укріплення. Поки коріння не зміцнилося, дереву необхідна підтримка.

  3. Важливим елементом приживання рослин на новому місці є організація поливу. Після стресу пересадки великою помилкою позбавить дерево поливу, або навпаки, зайве наситити грунт вологою. Хорошим вирішенням цього питання буде організація поливу за допомогою системи автоматичного поливу. Тому,ми радимо вам замовити монтаж автополиву ціна якого викладена на станиці нашого сайту МОНТАЖ АВОПОЛИВУ.

  4. Догляд за деревом, внесення добрив, своєчасне підживлення.

пересадка крупномеров фото 00050.jpg

Підбір рослин для посадки 

Пересадка крупномірів

посадка деревьев фото 00025.jpg

У чому особливості пересадки крупномірів?

Великий об'єкт важко перемістити до адреси доставки. Деякі екземпляри досягають висоти понад 10 метрів та вагою півтонни. З таким складно впорається.

Величезною у дорослої рослини буде і коренева система і витягувати її з ґрунту слід не пошкодивши структурне коріння. При перевезенні кореневу систему важливо ретельно упакувати. У холодну пору року коріння обмотують тканиною і поміщають у ящик із дощок. Все це необхідно швидко робити – коріння не повинно пересохнути, обвітритися чи прихопити морозом.

Великим екземплярам потрібен глибокий котлован, а викопати його потрібен спеціальний бур.

 

Тонкощі

Вартість пересадки

Яка вартість пересадки? І як вигідніше - купити нову рослину в розпліднику і посадити, або пересадити рослину зі старої ділянки? На це запитання немає однозначної відповіді. Кожну ситуацію ми розглядаємо індивідуально та спільно з клієнтом приймаємо рішення. Ми завжди пропонуємо альтернативи. Однак, що ми можемо сказати точно - звартість пересадки крупномірів буде більш вигідною, якщо ви замовите цю послугу у професіоналів з великим досвідом і репутацією, що склалася. Вони передбачать усі ризикиі з гарантією посадять рослину в належне місце та час. Крім того, вартість посадки рослини силами фахівців непорівнянна з ризиками її втрати та витрати на пересадку.

пересадка крупномера на фото 00048.jpg

Вагомі аргументи, за якими клієнти в Києві обирають компанію Ваш Новий Сад для посадки крупномірів:

1. Наша компанія працює тільки з перевіреними розплідниками та постачальниками матеріалів. Наші постачальники завжди надають найкращі конкурентні ЦІНИ на ринку.

 

2. На всі придбані у нас матеріали та рослини, а також на рослини, придбані за участю нашого фахівця, ми надаємо ГАРАНТІЮ.

3. Наша компанія має ресурси для успішного виконання ВСІХ завдань у частині ландшафтного дизайну.

4. Наша компанія має довгу ІСТОРІЮ успішно реалізованих проектів з пересадки крупномірів.

 

5. Наші фахівці володіють усіма знаннями та ДОСВІДОМ, необхідними для успішної пересадки рослин.

Посадка дерев крупномірів співробітниками компанії Ваш Новий Сад буде швидкою та професійною, і ви не будете розчаровані!

Замовляйте!

работы по посадке крупномеров фото 00018.jpg
посадка крупномеров фото 00046.jpg

Відгуки клієнтів

"Збудували будинок на ділянці без великих дерев. У сусідів уже росли дорослі ялинки та великі дуби. До того ж, вони ще замовили посадку великомірів біля ландшафтної компанії. За їх рекомендацією, ми теж звернулися до її послуг і не пошкодували. Ми вирішили купити великі. дерева і за кілька днів у нас виріс цілий готовий ліс."

 

Ігор, Київ 

bottom of page