top of page

Крапельний полив під ключ

Капельный полив под ключ

Крапельний полив – один з геніальних винаходів людства, яке дозволяє створити максимально комфортні умови отримання вологи рослинами, істотно полегшуючи догляд за ними з боку людини. Краплинний полив являє собою систему труб з отворами і крапельницями, підведеними до кожної рослини і живлячою водою і корисними речовинами. Ці маленькі клапани відкриваються під тиском води, забезпечуючи регулярну та своєчасну доставку вологи до коріння рослин. Правильно змонтований Крапельний полив забезпечує не тільки ефективне зрошення, а й дозволяє заощаджувати воду та засоби.

У чому полягає вигода монтажу крапельного поливу?

Існує кілька причин, з яких встановлюють крапельний полив:

 • Економія часу: хочу автоматизувати цю справу і не витрачати час на розкопування приствольних кіл, біганину зі шлангом навколо дерев та інше

 • Ефективність: крапельний полив дає можливість точково спрямовувати воду безпосередньо до коріння рослин, що знижує втрату води через її висихання на поверхні землі або її випаровування.

 • Економія грошей: у довгостроковій перспективі монтаж крапельного поливу може заощадити гроші, оскільки він більш ефективно навантажує насосне обладнання, заощаджує воду та електроенергію.

 • Якість рослин: краплинний полив дозволяє контролювати кількість та якість води, яка отримує рослину, що може стимулювати її імунітет та стійкість до хвороб.

 • Естетика та практичність: система красиво та гармонійно вписується в навколишній ландшафт.

 

Одне з очікувань від монтажу краплинного поливу – це зменшення зростання бур'янів. При використанні дощувального способу поливу вода покриває всю поверхню в зоні поливу, збільшуючи швидкість росту бур'янів. У цьому випадку, прополка перетворюється на випробування, тому що земля стає після висихання твердою та неподатливою, утворюючи тріщини та кірку на поверхні. При краплинному зрошенні такого не відбувається, адже крапельниці точково доставляють вологу до основи кожної рослини.

Монтаж крапельного поливу

У чому особливості монтажу крапельного поливу?

Ключовим моментом цього процесу є правильний підбір обладнання та матеріалів для монтажу. Коректно підібране обладнання не тільки створить максимально комфортні умови для росту рослин, але і служитиме вам довгі роки. Спеціалісти компанії Ваш Новий Сад  пред'являють надзвичайно високі вимоги до якості інсталяції систем поливу рослин: ретельне планування, правильне підключення та встановлення всіх елементів системи.

Не можна залишити поза увагою також облік умов місцевості та вплив погоди на роботу системи. Підібрати оптимальні умови за часом і тривалістю поливу в кожному конкретному випадку нам допомагає сучасне програмне забезпечення.

Використання сучасних технологій водопостачання допомагає рослинам протистояти хворобам і посухам у наш час глобальних екологічних катаклізмів.

Установка крапельного поливу здійснюється співробітниками Компані "Ваш Новий Сад" відповідно до наступного регламенту робіт:

 1. Розробка проекту краплинного поливу виходячи з плану ділянки з розмірами та списку рослин для поливу (дендроплану)

 2. Підбірта підключення джерела водопостачання;

 3. Розміщення та встановлення магістральних труб, крапельних трубок, фітингів та іншого поливного обладнання

 4. Налаштування поливу: продуктивність, час та частота поливу;

 5. Тестування та налагодження системи;

 6. Обслуговування та догляд за системою.

Наша компанія спеціалізується на трьох способах краплинного поливу:

 1. Полив крапельною стрічкою;

 2. Полив крапельною трубкою;

 3. Мікрокрапельнийполив.

Конкретний вибір способу поливу залежатиме від таких факторів, як розмір зрошуваної площі, тип культур, що вирощуються, тиск води і швидкість потоку, а також бюджет іригаційної системи.

Полив крапельною стрічкою

Вибір між крапельною стрічкою і крапельною трубкою залежить від конкретних вимог системи зрошення та культур, що вирощуються.

Крапельна стрічка є плоскою тонкою трубкою, яка часто використовується для просапних культур і має емітери, розташовані через рівні проміжки. Це спосіб зрошення щодо дешевих, простий в установці та може швидко покривати великі площі.

Краплинний стрічковий полив має такі особливості:

 • Раціональний полив: вода подається безпосередньо до коріння рослин, що знижує витрату води та сприяє ефективному використанню ресурсів.

 • Економія води: Крапельне стрічкове зрошення вимагає менше води, ніж традиційні методи верхнього поливу, що робить його більш екологічним варіантом.

 • Підвищення врожайності: доставляючи воду безпосередньо до коріння рослин, сільськогосподарські культури отримують рівно стільки води, скільки їм потрібно для зростання, що призводить до збільшення врожайності та оздоровлення рослин.

 • Простота встановлення: крапельна стрічка є гнучкою і простою в установці, що робить її популярним варіантом для невеликих і великих іригаційних систем.

 • Рентабельність: в порівнянні з іншими методами зрошення крапельна стрічка відносно недорога і вимагає мінімального обслуговування, що робить її економічно вигідним варіантом для фермерів та садівників.

 • Універсальність: краплину можна використовувати для різних культур і типів рослин, що робить її універсальним варіантом для різних видів сільського господарства та садівництва.

У стрічки при всіх перевагах, наші фахівці спостерігають один суттєвий недолік - це термін служби. І якщо систему не обслуговувати, то зовнішні крапельниці та емітери на краплинних стрічках заростають приблизно однаково.

Слабким місцем також є обмеження щодо тиску в системі.

Наші спеціалісти встановлюють редуктор тиску в систему для того, щоб запобігти пошкодженню самої стрічки і зрив її з з'єднань.

капельный полив под ключ цена
стоимость монтажа капельного полива

Крапельна трубка є круглою трубкою з емітерами, розташованими через рівні проміжки. Вона має більше міцний корпусі відповідно має більш тривалий строк служби, ніж крапельна стрічка, що робить її добрим вибором для ґрунтовних людей і для ділянок з важким ґрунтом або частим рухом обладнання. Краплинну трубку також легше і дешевше обслуговувати та ремонтувати, 

Будь-яку компенсовану крапельницю рекомендується використовувати при тиску, що не перевищує 4 атмосфери. При більш високому внутрішня мембрана вже працює з небажаними навантаженнями. Ідеальний робочий тиск складає від 2-х до 2,5 Атм для більшості виробників.

Для того, щоб запобігти розриву з'єднань і виходу з ладу емітерів, наші фахівці в ряді випадків встановлюють редуктор тиску, який необхідний для вирішення цих проблем.

Найпростіший зовнішній огляд може багато про якість матеріалів для монтажу. Основні моменти при виборі труби:

 • На зрізі стінка має бути рівномірною з усіх боків;

 • Рівна матова поверхня (не блискуча) без сірих відливів;

 • Відсутність наявних дефектів поверхні;

 • Без будь-яких ароматичних віддушок;

 • Володіти певноюжорсткістю(Не сминатися двома пальцями);

 • Наявність маркування через кожен метр з інформацією про виробника, дату виробництва, телефон, призначення труби, номер партії. Відсутність маркування на трубі може говорити лише про небажання "засвічуватися" виробнику, що опосередковано говорить про якість труби.

 

Нормально змонтована крапельна труба - це коли ваш сад, включаючи: дерева, чагарники, город та інше поливаються в потрібному режимі/обсязі та не вимагають вашої участі в процесі на довгі роки. Для того, щоб запобігти забиванню крапельниць у трубках, наші монтажники встановлюють фільтр для крапельного поливу. Фахівці нашої компанії розміщую всі компоненти системи крапельного поливу так, що вони практично не видно неозброєним оком та не заважають обслуговувати сад. У більшості наших проектів ми вкладаємо крапельну трубку під мульчу, і ви її навіть не помічаєте в процесі життєдіяльності.

монтаж капельного полива цена
установка капельного полива цена

Полив крапельною трубкою

схемы капельного полива
капельный полив схема

Мікрокрапельний полив

Мікрокрапельне зрошення - спосіб поливу рослин, при якому вода подається дрібними краплями безпосередньо до коріння рослин, а не на поверхню землі. Це досягається за рахунок використання невеликих емітерів або крапельниць, які подають точну кількість води безпосередньо до коріння рослин та контролюються таймером чи комп'ютерною системою. Метою мікрокраплинного зрошення є економія води та надання рослинам точної кількості води, необхідної їм для оптимального зростання, скорочення втрат води та сприяння більш ефективному використанню ресурсів.

Цей спосіб поливу дозволяє нам побудувати ефективну систему зрошення для садових господарств, у тому числі.

Під дерева ми ставимо крапельниці у регульованому водовиливі до 70 л на годину.

Можна також поставити і 2 і більше крапельниці під 1 велике дерево. Крапельниці на 8 літрів наші монтажники встановлюють під невеликі кущі.

При монтажі мікрокраплинного поливу фахівці нашої компанії використовують мікротрубки з поліетилену високого тиску (ПВД). Цей матеріал дозволяє трубі і через 5-7 років залишиться гнучкою. І все це підтверджено практично реальними польовими випробуваннями у великих тепличних комбінатах.

Головна вимога, яку наші фахівці пред'являють до такого роду способу поливу - система повинна швидко ремонтуватися навіть у польових умовах, при виході з ладу будь-якого елемента, і більшість критично важливих комплектуючих має продаватися в магазинах за місцем проживання.

 

При даному способі поливу крок емітера підбирається залежно від типу ґрунту, а час і норму поливу підбирають залежно від погодних умов та вологості ґрунту. Регулювання тиску дозволяє заощаджувати воду та продовжує термін служби системи зрошення. Економія води досягається за рахунок встановлення оптимального тиску для кожної зони поливу, виходячи зі встановленого в ній поливального обладнання та особливостей експлуатації.

Підземний монтаж крапельної труби

Краплинні труби можна встановити для підземного поливу рослин. Вони дозволяють раціонально використовувати воду та захищають рослини від пересихання ґрунти. Підземний полив може покращити якість урожаю, тому що він дозволяє регулярно поливати рослини без підвищення вологості у верхній частині ґрунту.

Однак важливо враховувати, що при всіх своїх видимих перевагах, цей спосіб монтажу має більш високу вартість: встановлення спеціальної крапельної труби вимагає великих інвестицій, як на покупку матеріалів так і на вартість виконання робіт з її монтажу. Встановлення крапельної труби під землею вимагає не тільки знань та навичок у галузі водопроводу та каналізації, але й також є більш трудомісткою та вимагає використання додаткових інструментів. І якщо установка крапельного поливу проводиться не професійними фахівцями і без необхідних для цього навичок, то це може спричинити пошкодження дорогого обладнання та погіршення якості поливу.

В асортименті нашої компанії є трубка, яка призначена для підземної установки. Система, яка була застосована в крапельницях, виключає попадання коренів рослин, землі та сміття в трубку через крапельниці. Її ціна не набагато перевищує ціну звичайної краплинної трубки, але вона працюватиме під землею до10 років

полив капельной трубой подземный 00001.jpg
полив капельной трубой подземный 00002.jpg

Як розрахувати схему монтажу крапельного поливу?

Щоб розрахувати схему монтажу крапельного поливу, необхідно враховувати такі фактори:

 1. Розмір області поливу: необхідно визначити площу, яку потрібно полити.

 2. Тип та кількість рослин: необхідно врахувати тип рослин, їх висоту та кількість, щоб визначити, скільки води потрібно для їх поливу.

 3. Доступне водне джерело: необхідно визначити джерело води, яке використовуватиметься для поливу.

 4. Тип крапельної системи: необхідно вибрати відповідний тип крапельної системи, у тому числі кількість і розмір краплинних струмків, щоб задовольнити потреби рослин у воді.

 5. Розрахунок споживання води: необхідно розрахувати, скільки води буде потрібно для поливу кожної рослини.

Спеціалісти компанії Ваш Новий сад створюють схему монтажу крапельного поливу за допомогою спеціального програмного забезпечення. Проект ландшафтного дизайну вже включає ці документи з усіма розрахунками вартості та специфікацією обладнання та матеріалів. Але можливе також і монтаж автоматичного поливу на вже створений ландшафт.

Вартість монтажу крапельного поливу

Скільки коштує краплинний полив?

Вартість монтажу крапельного поливу впирається в площу території для поливу, кількість поливаються рослин, їх видів і розкид по території, а також вашому бажанню ходити зі шлангом з деякою періодичністю.

Ціна крапельного поливу багато в чому визначена вартістю матеріалів, які необхідні для монтажу системи. Однак, ми хочемо вас застерегти від купівлі труб за дешевими цінами, які надміру представлені на українському ринку водопостачання. Ціни на такі матеріали на 20-25% дешевші від сировини необхідної для їх виготовлення. Якщо ви свідомо берете труби за такими цінами – готуйтеся до постійних поривів навіть під тиском 2-3 атмосфери. Труби цього цінового діапазону виготовлені з додаванням вторинної сировини та їх призначення – захист кабелів, самопливний водогін чи безнапірна каналізація. Будьте розсудливі.

На вартість установки системи краплинного зрошення рослин можуть впливати кілька факторів, серед яких:

 • Розмір площі: чим більша площа зрошення, тим дорожче буде встановлення.

 • Тип системи: Вартість установки залежатиме від типу системи, наприклад, базова система з гравітаційним живленням або складніша автоматизована система з датчиками та контролерами.

 • Тип культур: Тип культур, що вирощуються, може вплинути на вартість установки, оскільки для деяких культур можуть знадобитися спеціальні компоненти або інший тип іригаційної системи.

 • Джерело води: на вартість установки може впливати джерело води, таке як колодязь, муніципальний водопровід або поверхневе джерело води.

 • Рельєф: на вартість установки може впливати рельєф місцевості, оскільки горбистий або нерівний ландшафт може вимагати додаткових компонентів або складнішої установки.

 • Матеріали: вартість матеріалів, таких як тип трубок, емітерів та фітингів, також впливає на загальну вартість установки.

Загалом вартість установки системи краплинного зрошення для рослин залежатиме від конкретних вимог проекту. Точна вартість крапельного поливу розраховується на підставі схеми ділянки та дендроплану, які є частиною ландшафтного проекту.

Як орієнтир для розрахунку встановлення крапельного поливу ціна, хочемо навести кілька прикладів:

 1. Розробка проекту системи крапельного поливу від 500 грн.;

 2. Крапельна трубка "Сліпа", Україна, діаметр 16 мм, товщина стінки 1 мм. - 550 гривень за бухту (100 метрів)

 3. Крапельна трубка Irritec Multibar, Італія, діаметр 16 мм, товщина стінки 1,1 мм. - 3500 гривень за бухту (100 метрів)

 4. Крапельна трубка Rain Bird EuroDrip Brown, США, діаметр 16 мм, товщина стінки 1,2 мм. - 4000 гривень за бухту (100 метрів)

 5. Пусковий комплект для мікрозрошення XCZ-100-PRF – 2100 гривень;

 6. Монтаж всіх елементів системи крапельного поливу – 40% від вартості матеріалів. Ця сума включає витрати на земляні, монтажні, пусконалагоджувальні роботи та транспортні витрати;

 7. Монтаж додаткового насоса від 1500 гривень;

 8. Монтаж автоматики насоса від 500 гривень;

 9. Консервація крапельного поливу на зиму від 500 гривень;

 10. Запуск крапельного поливу навесні від 500 гривень.

Найчастіше монтаж крапельного поливу тягне за собою проведення інших робіт з ландшафтного дизайну.Ціни на благоустрій та озелененняпредставлені на станиці ПРАЙС на нашому сайті.

Ми не рекомендуємо економити на матеріалах для крапельного поливу, тому що це може призвести до таких негативних наслідків:

 1. Низька якість: недорогі матеріали можуть бути ненадійними і слугувати вам дуже короткий період.

 2. Втрата рослин: неякісні матеріали можуть призвести до збоїв у роботі системи або нерівномірного поливу, що може призвести до втрати рослин.

 3. Додаткові витрати на ремонт: якщо система недостатньо надійна, вам може знадобитися замінити її раніше, ніж планувалося, що призведе до додаткових витрат.

У результаті економія на матеріалах для краплинного поливу може призвести до вищих витрат і невдач у довгостроковій перспективі.

Для тих хто хоче заощадити та розглянути бюджетний варіант - ми рекомендуємо схему поливу, при якій ми зможете поливати вручну віддалені ділянки і ті місця, де не поливає дощовик. Другий варіант – монтаж крапельного поливу частинами при якому буде можливість розширити зону покриття поливу з часом.

Також ми хочемо застерегти від підробок на ринку крапельного поливу. І тут, як і в інших питаннях, вибір правильного підрядника є ключовим моментом.

Чому потрібно використовувати професійні компанії для монтажу крапельного поливу?

Єкілька причин, за якими для встановлення системи краплинного зрошення доцільно звертатися до професійних компаній:

 • Експертиза: Професійні компанії мають необхідні знання та досвід для проектування та встановлення ефективної та дієвої системи зрошення, що відповідає конкретним потребам сільськогосподарських культур та навколишнього середовища.

 • Якісні матеріали: Професійні компанії використовують високоякісні матеріали та обладнання, гарантуючи надійність та довговічність системи зрошення.

 • Належне встановлення: Професійні компанії мають навички та обладнання для правильної установки системи зрошення, забезпечуючи її правильну та ефективну роботу. Неправильне встановлення може призвести до витоків, засмічень та інших проблем, які можуть знизити ефективність системи.

 • Гарантія та підтримка: Професійні компанії зазвичай пропонують гарантії на свої продукти та послуги та за необхідності можуть надати підтримку та технічне обслуговування.

 • Економія витрат: у довгостроковій перспективі використання професійної компанії для встановлення системи крапельного зрошення може заощадити гроші за рахунок скорочення відходів води, підвищення врожайності та зниження потреби у ремонті та технічному обслуговуванні.

В цілому, вибір на користь професійної компанії для встановлення системи краплинного зрошення може забезпечити душевний спокій та гарантувати, що система буде встановлена правильно та ефективно працювати протягом багато років.

Значні причини замовити краплинний полив у компанії Ваш Новий Сад

Київ та Київська область представлені великою кількістю підрядних організацій, у яких можна замовити монтаж крапельного поливу та придбати всі необхідні матеріали для цього. Однак, перш ніж ви ухвалите рішення, ми хочемо назвати кілька важливих причин, щоб замовити встановлення крапельного поливу у ландшафтної компанії Ваш Новий Сад:

 1. Наша Компанія вже більше чотирнадцяти років виконує проектування автополиву, монтаж поливу газону та крапельний полив під ключ;

 2. Найкращі ЦІНИ на монтаж крапельного поливу та обладнання без втрати якості;

 3. ГАРАНТІЯ 36 місяців на всю систему;

 4. Підготовлена бригада з ДОСВІДОМ виконає краплинний полив під ключ;

 5. Реалізація проекту в максимально ШВИДКІ терміни;

 6. Системи ЗНИЖОК для постійних клієнтів та великих замовлень.

Якщо ви звернетеся до послуг нашої компанії – ви гарантовано вирішите своє питання!

Зателефонуйте нам за номером +380503035074, і ми будемо раді допомогти вам з усіх питань зрошення!

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Відгуки клієнтів

"Ми вчасно перейнялися питанням автоматичного поливу для свого саду ще на етапі проекту. Подивилися компанію з кращими відгуками і не помилилися. Професіонали своєї справи і відповідально підходять до процесу. Настійно рекомендую."

 

Галина, Київська область, Ходосівка

bottom of page