top of page

Сад яскравих сезонів

розы в саду фото 00001.jpg

Англійські троянди в саду

Кустовые розы на фото
Розы в дизайне сада
Клумбы с розами и хвойными
фото дизайна роз в саду
Почвопокровные розы в ландшафтном дизайне
Розы и хвойные в озеленении участка
Фото композиции из хвойных и роз
почвопокровные розы в дизайне сада фото

Господиня цієї ділянки хотіла багато квітів, троянд, півонії, гортензій, рододендронів, лілій, лілійників. Проте троянди у дизайні саду мали відігравати ключову роль. Ландшафтний дизайн проект ділянки для цих замовників ґрунтувався саме на цій перевагі. Я гадаю, нам це вдалося. На фото цього проекту видно, що англійські троянди у саду створюють особливу атмосферу благородного затишку та стилю. Окрім англійських троянд, на ділянку було висаджено багато хвойних. Схеми посадки хвойних композицій та посадка хвойних дерев на ділянці ми докладно висвітлили на сторінці нашого сайту ПОСАДКА ХВОЙНИХ. Додатково до існуючих вже на території ділянки 10 дорослих і високих сосна, фахівцями нашої компанії були посаджені ялинки, ялівці, туї у великій кількості.

Троянди у дизайні саду

розы в саду дизайн фото
английские розы в саду фото

Багато декоративних дерев та чагарників – клени, сакура, магнолії, будлеї, барбариси, форзиція, бруслини, айва японська. У структурі проекту використані композиції з трояндами в саду, зокрема: композиції із хвойних та троянд. За кількістю та якістю весняних цибулинних цей сад може потягатися з відомим парком Keukenhof в Нідерландах. На фото цього проекту ледь помітні англійські кущові троянди, але в реалії їх неможливо не помітити. Троянди в дизайні цього саду створюють неповторний стиль та відсилання до англійської аристократії та високих манер.

Композиції з трояндами в саду

Англійські троянди Девіда Остіна

розы и хвойные в ландшафтном дизайне

На ділянці у лісовій зоні необхідно було створити територію, яку  у майбутньому можна розвивати та досаджувати за своїм бажанням. Важливою умовою при створенні садів було використання в дизайні англійських  троянд  Девіда Остіна. І причому  - неодноразово. Примітною особливістю цього проекту є те, що в асортименті рослин для такого  саду можна додавати свої побажання та  абсолютно все, що сподобається буде в ньому доречно.

Для того, щоб дизайн припускав ріс і розвиток,  цієї мети  була створена структура саду, у вигляді прямих ліній доріжок і самшитових огорож, лінії кордонів квітників, навпаки, звивисті. Таким чином, які б різні та всілякі рослини не додавалися до цього саду, він завжди буде на висоті.

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Часті питання - FAQ

Де краще садити англійські троянди?

Важливо відзначити, що англійські троянди відрізняються довгим періодом життя, що повторюється цвітінням протягом усього сезону, стійкістю до багатьох хвороб. Вони славляться старовинною трояндою квітки та пахощами. Цим вони відрізняються від інших видів троянд. Більшість сортів англійських троянд віддає перевагу сонячним місцям або півтіні. Троянди люблять рясний полив, але воліють багатий гумусом і хороший грунт, що дренується. Тоді вони подарують вам великі та великі квіти. Тому, щоб не проводити свої літні вечори зі шлангом у руці, ми рекомендуємо своїм клієнтам встановлювати автоматичну систему поливу для троянд. Питання організації поливу рослин та як замовити автоплив докладніше описані на сторінці послуг нашого сайту МОНТАЖ АВТОПОЛИВА.

Як зимують англійські троянди?

Добре зимують у нашій кліматичній смузі Києва та київської області, їх необхідно обрізати на висоті 50см від поверхні ґрунту та вкрити кореневу шийку (тирсою, сосновим лапником, ґрунтом).

Як формувати англійські троянди?

Англійські троянди повинні добре провітрюється і дихати. Краще ставити підпірки для високих шрабів, щоб гілки не ламалися. Необхідно обрізати відцвілі суцвіття, щоб троянди зав'язували нові. Видаляйте пагони, що слабо розвиваються.

bottom of page