top of page

Благоустрій прибудинкової території

Дізнайтесь вартість

Інформація надіслана. Спасибі!

Изображение благоустройства придомовой территории в Киеве на одном из наших объектов

Абсолютно у кожного багатоквартирного будинку є ділянка землі, яка називається прибудинковою територією. В даний час все частіше на таких ділянках проводиться комплексний благоустрій прибудинкової території багатоквартирного будинку, що не тільки надає гарний зовнішній вигляд у вигляді доріжок, рослин, малих архітектурних форм, але й відіграє велику екологічну роль у житті міста або селища.

Благоустрій прибудинкової території багатоквартирного будинку - це великий комплекс робіт, спрямований на створення дозвілля або просто краси.

Благоустрій  території у Києві

Благоустрій прибудинкової території багатоквартирного будинку 

фото благоустройства терриитории

Прибудинкова територія – це земельна ділянка біля багатоквартирного будинку. Благоустрій прибудинкової території багатоквартирного будинку, включає:

 • установка малих архітектурних форм, дитячих  та спортивних майданчиків та інших конструкцій;

 • будову та подальший ремонт тротуарів;

 • будову та догляд за газоном;

 • прибирання всілякого сміття та листя;

 • озеленення території, що має на увазі посадку дерев, квітів, деревно-чагарникової рослинності, а також догляд за ними і так далі.

У Києві у давно побудованих будинків, благоустрій прибудинкової території багатоквартирних будинків не користується популярністю і часто такі місця  загального користування освоюють мешканці будинку самостійно та висаджують на них дерева, чагарники та квіти. Але, ще частіше, такі ділянки землі не впорядковуються зовсім. Ситуація з ландшафтним оформленням прибудинкової землі інша лише у будинків, що знову будуються. У ландшатному проекті новобудов вже закладено досить базовий варіант облаштування доріжок і посадки аллей з кількох дерев. І хоча ландшафтний дизайн новобудов у Києві все ще далекий від європейських стандартів, прибудинкові території повільними кроками починають приводити в належний вид з ініціативи міських влади Києва та Київщини. Підтримка виражається як виділення бюджету  на благоустрій двору, наприклад дитячого майданчика, тротуару та інших зон відпочинку.

Благоустрій прибудинкової території приватного будинку та благоустрій дворової території багатоквартирного будинку схожі між собою. Але загалом, звичайно, простіше втілити в реальність бажання однієї сім'ї, ніж усіх мешканців двору. Крім того, об'єкти міського будівництва перебувають під наглядом міської влади, що накладає певні обмеження на роботи з благоустрою. Благоустрій дворової території приватного двору творчіший процес і дозволяє нашим фахівцям проявити себе у всій красі.

Як правило, під час проведення робіт з благоустрою території приватного будинку спеціалісти компанії Ваш Новий Сад виконують наступний список робіт:

 • видалення рослин-бур'янів, що виростають у хаотичному порядку;

 • прибирання території від різного сміття;

 • посадка декоративних, а то й плодових дерев;

 • будову водойм;

 • влаштування альтанок, лав;

 • установка дитячих майданчиків тощо.

Благоустрій прибудинкової території приватного будинку 

пример услуг по благоустройству терриитории в Киеве
Фотография проекта благоустройсва дворовой территории

Дворова територія здебільшого має бути багатофункціональна, оскільки на ній проводять дозвілля люди різного віку: від немовлят до бабусь і дідусів, а також їх домашні вихованці. Тому при впорядкуванні таких територій особливо важлива увага приділяється зональності, тобто розподіл на зони різного призначення:

 • зона тихого відпочинку;

 • зона активного відпочинку;

 • зона дитячого майданчика;

 • спортивна зона;

 • зона вигулу свійських тварин;

 • зона паркування;

 • зона збору побутових відходів та інші зони.

На етапі проектування важливо враховувати як розташування цих місць, а й їх сусідство . Так, наприклад, зона дитячого майданчика не повинна розташовуватися у безпосередній близькості із зоною збору побутових відходів.

Складнощі додають інженерні мережі, які знаходяться всередині двору і часто вносять свої корективи до проекту.

Проекту  благоустрою дворової території – це повний комплект усіх необхідних документів для ландшафтного будівництва двору та всіх об'єктів, розташованих на його території. Відповісти на питання про вартість проекту  однозначно не можна. У кожному даному випадку ціна буде індивідуальна. У цілому, вартість ландшафтного проекту залежить від кількості креслень у проекті, яке в кожного об'єкта своє. Точна  ціна всіх робіт та вартість матеріалів відображає кошторис на роботи з благоустрою та озеленення, яка включена до списку документів від нашої компанії до Проекту благоустрою дворової території.

Проект благоустрою дворової території

Кошторис на роботи з благоустрою та озеленення

Ціна на матеріали для впорядкування  території та кошторис на роботи  з благоустрою та озеленення території безпосередньо залежать від географії та геометрії ділянки , її  площі , поточного  стану ґрунту , застосування  геопластики та штучного формування рельєфу, ціни на посадковий матеріал та багато іншого.

Кошторис на роботи з благоустрою та озеленення відображає кінцеву  вартість благоустрою та підписується з нашого боку та з боку замовника після погодження всіх деталей проекту із замовником та перед укладенням договору на виконання ландшафтних робіт. Проект благоустрою є вихідною точкою для всіх розрахунків за кошторисом.

В проекті буде чітко визначено витрати на ландшафтні роботи ціна яких у Києві мало чим відрізняється від цін на ці роботи в інших регіонах України.

Комплексне благоустрою прибудинкової території багатоквартирного або приватного будинку – це складний та трудомісткий процес, який складається з кропіткої роботи над проектом, а після реалізації в натурі. І кількість витраченого часу залежить від поставленого завдання та масштабу об'єкта.  Виходячи з нашого багатого досвіду, весь комплекс робіт з благоустрою прибудинкової території, починаючи зі складання ескізного проекту до його реалізації, займає від кількох місяців до кількох років. Дізнатись ціни на благоустрій території та вартість робіт з благоустрою території Ви можете на нашій сторінці ПРАЙС-ЛИСТ.

Замовити благоустрій території

Сьогодні озеленення та благоустрій прибудинкової території популярне не лише у Києві та Київській області, але й по території всієї України. Знайти спеціаліста у галузі озеленення вже не є проблемою. Набагато складніше знайти спеціаліста, який підійде до роботи з усією відповідальністю та виконає свою роботу професійно. Саме такими професіоналами своєї справи є дизайнери нашої студії "Ваш Новий Сад". І тому якщо довірите складання проекту з благоустрою прибудинкової території та його реалізацію нашої компанії, ми вас не розчаруємо.

Телефонуйте! Консультації по телефону з усіх питань благоустрою та озеленення території багатоквартирних або приватних будинків ми проводимо безкоштовно!

Звертайтесь!

Фото участка в Киеве
Зв'яжіться з нами

Інформація надіслана. Спасибі!

bottom of page