top of page
Благоусройство дачного участка в Киеве

Благоустрій Київ

Київ – це одне з найкрасивіших міст світу. Але незважаючи на всю його чарівність, красу його зелених вулиць та цвітіння, нас тягне на дачу, до справжньої природи та зелені. Багато хто мріє про власну красиву дачну ділянку. Про те місце, де можна відпочити від міської метушні. Або навіть куточок серед міста, де тішить око шматочок природи. Такий простір дає відчуття єднання із природою. Продуманий та професійний комплексний благоустрій території ділянки дозволяє в короткий термін здійснити свої мрії повною мірою. Чим разюче відрізняє комплексний благоустрій Київ від інших світових мегаполісів, так це великою пропозицією компаній та фірм, які надають послуги з озеленення та благоустрою територій ділянок за відносно невисокою ціною. Але підшукуючи постачальника цієї послуги з благоустрою території ділянки, ми рекомендуємо вам трохи заглибитись у деталі цього важливого процесу та відповідально підійти до вибору.

Для того, щоб замовити благоустрій ділянки, вам потрібно зробити низку дій та зібрати деяку інформацію:

 1. Топографічна зйомка території;

 2. План-схема підземних та наземних комунікацій;

 3. Перевірити земельну ділянку на наявність обмежень;

 4. Зателефонувати до компанії Ваш Новий Сад та домовитись про зустріч.

Тому, якщо ви придбали нову ділянку або хочете замовити послуги ландшафтного дизайну та щось змінити на старому, ми поділимося своїм досвідом і розповімо, як освоїти дачну ділянку та замовити благоустрій під ключ, і при цьому отримати відмінну якість у поєднанні з оптимальною ціною.

Тому, якщо ви придбали нову ділянку або хочете замовити послуги ландшафтного дизайну і щось змінити на старому, ми поділимося своїм досвідом і розповімо, як упорядкувати дачну ділянку та озеленити її під ключ,  і при цьому отримати відмінну якість у поєднанні з оптимальною ціною.

Етапи послуги благоустрою території

Як продуктивно організувати та з чого почати благоустрій ділянки під ключ?

Благоустрій території – це комплекс послідовних дій, які спрямовані на зміну та удосконалення зовнішнього вигляду території. Фахівці ландшафтної компанії Ваш Новий Сад надаючи послуги з благоустрою території ділянки керуються наступною послідовністю виконання процесів та робіт:

 1. Складання плану озеленення ділянки;

 2. Чорнова підготовка ґрунту:

  • видалення старих та хворих чагарників та дерев;

  • корчування пнів, покіс трави;

  • позбутися бур'янів;

  • переміщення земляних мас (необхідність переміщення та обсяг визначає наш геодезист за підсумками топосьємки);

 3. Виведення ґрунту на проектні позначки вертикального планування та формування рельєфу ділянки;

 4. Прокладання підземних мереж та комунікацій;

 5. Влаштування дренажу та монтаж заставних труб для автоматичної системи поливу рослин;

 6. Установка бордюрів та укладання мощення доріжок та майданчиків;

 7. Чистова підготовка;

 8. Збагатити ґрунт родючим гумусом та внесення добрив;

 9. Посадка крупномірів;

 10. Посадка квітників із трав та багаторічників;

 11. Влаштування підземних вузлів обладнання системи автоматичного поливу рослин;

 12. Укладання рулонного газону або посів газону.

 13. Монтаж надземних деталей обладнання ландшафтного освітлення та автополиву.

 14. Перевірка роботи всіх вузлів та систем.

Більш детально ми хочемо висвітлити проект благоустрою ділянки та низку інших вагомих інструментів ландшафтного дизайну, використання яких передбачає благоустрій території ділянки. Важливо відзначити, що від якості їх реалізації залежить вартість благоустрою та озеленення та отриманий зрештою результат.

Благоустрій під ключ

Під даним заходом розуміється сукупність заходів з благоустрою, які включають реставрацію, реконструкцію, ремонт старих насаджень, а також висадку нових на раніше не озелененій місцевості. Ландшафтними дизайнерами розробляється індивідуальний план проекту з насадженнями, а після проект з благоустрою перетворюється на життя. Комплект Проектної документації містить не тільки всю необхідну інформацію для будівництва саду та благоустрою території, а й докладний кошторис з точними цінами на матеріали та рослин та вартості послуг.

Проект благоустрою  ділянки

Перш ніж розпочати виконання послуг з благоустрою на місцевості, необхідно розробити проект благоустрою присадибної або дачної ділянки та план озеленення. На підставі ваших переваг, ви можете сформулювати основні відмінні риси вашої ділянки, прописати зони, які хотілося б побачити, а також види рослин. Проект благоустрою ділянки передбачає опис поетапної трансформації поточної ситуації на ділянці в сад вашої мрії з детальними прорахунками в кількості та ціні матеріалів, рослин та робіт. Ви можете зробити такий план самостійно або довірити його розробку нам. Ми займаємося розробкою подібних проектів, і з радістю складемо план, а також прорахуємо вартість проектування ландшафтного дизайну та його реалізації на вашій ділянці. Більш детальну інформацію про процес проектування, всі складові ландшафтного проекту та ціни можна знайти на сторінці нашого сайту ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ.

Фото проекта с домом и садом вокруг дома
благоустройство дачного участка 6 соток в Киеве

Формування рельєфу

Наступним етапом після розробки проекту благоустрою є підготовка. Даний етап включає такі заходи:

 1. Формування рельєфу та приведення поверхні до заданих висотних рівнів;

 2. Видалення хворих чи старих дерев із території;

 3. Аналіз ґрунту;

 4. Формування крони існуючих дерев, які розташовані на території;

 5. Підготовка ґрунту для озеленення.

Етап облаштування комунікацій передбачає виконання всіх робіт пов'язаних з облаштуванням підземних та наземних вузлів систем дренажу ділянки, поливу, водопостачання, водовідведення, електропостачання, освітлення та інших інженерних комунікацій.

Выполнение работ по комплексному благоустройству в кивской области

Облаштування комунікацій

Уладка мощения и установка бордюров

Бордюри, доріжки, майданчики

Після встановлення бордюрів за залагодженими рівнями можна переходити до бетонування, асфальтування та мощення, під'їзної зони, паркувальної зони, тремтіння та майданчиків. При виконанні даних робіт ми використовуємо тверде та м'яке мощення. Спеціалісти нашої компанії спеціалізуються на наступних видах садових доріжок:

 1. Пішохідні;

 2. Автомобільні та під'їзні шляхи;

 3. Прогулянкові;

 4. Покрокові доріжки;

 5. М'які прогулянкові доріжки з відсіву та кори.

Найчастіше використовуваними матеріалами, які ми використовуємо для твердого мощення є:

 • гранітною бруківкою;

 • бетонною бруківкою (ФЕМ);

 • клінкерна цегла.

Як м'яке мощення наші фахівці часто використовують:

 • дорожня відсівна суміш;

 • щебінь;

 • доріжки з кори тощо.

Чистова підготовка ґрунту включає виконання наступних робіт:

 • вирівняти поверхню;

 • засипати ґрунтом ями та зрізати пагорби;

 • видалити дрібне коріння рослин, каміння та грудочки землі;

 • ущільнити поверхня садовими ковзанками;

Після проведення цих заходів ми проводимо озеленення території, яке включає посадку дерев, чагарників та квітників.

Выполнения подготовка участка 6 соток

Чистова підготовка

План озеленення території

Підбір рослинного матеріалу для озеленення та благоустрою є важливим етапом проведення робіт.

Отже, ви вирішили озеленити свою дачну ділянку у Києві. Які рослини підібрати для благоустрою та за яким критерієм?

 

Насамперед, необхідно дотримуватися заздалегідь розробленого проекту озеленення. Проект озеленення території також необхідний для коректного підбору рослин. При виконанні робіт з озеленення не слід нехтувати такими порадами:

 1. Необхідно замовити рослини, які найменш чутливі до несприятливих погодних умов;

 2. Для того, щоб уникнути не дуже приємних сюрпризів у майбутньому, передбачте розміри чагарників та дерев у їхньому зрілішому стані;

 3. Для збереження декоративності вашої дачної ділянки цілий рік необхідно враховувати період цвітіння рослин.

Фотография плана одного из проектов в Киеве
Изображение примера проекта в Киеве
Фото ландшафтного дизайна в киевской области сделанного нашей компанией 5 лет назад
Фотография проекта в киевской области по благоустройству с использованием магнолии

Благоустрій та озеленення Київ

Реалізуючи послугу Благоустрій та Озеленення у Києві для вашої ділянки необхідно враховувати, що екологічне забруднення в Києві та київській області знижує імунітет та сприяє розвитку хвороботворних бактерій та грибкових захворювань  дерев, квітів та багаторічників.  Численні сорти фруктових дерев, які чудово почувалися ще 20 або 30 років тому без активного втручання людей, зараз вимагають підтримки та стимуляції імунітету, системної обробки та догляду. Те саме відбувається з декоративними представниками флори  та квітами.

 

Але, як виявилося, є вирішення цього складного питання. І для того, щоб провести час на свіжому повітрі  приносило тільки задоволення, а не перетворювалася на важку фізичну працю і догляд за станом газону та квітників, є сенс зробити сад малодоглядним за наповненням. Саме тут вам на допомогу приходить ландшафтний дизайнер нашої компанії. Для коректного підбору рослин наш дизайнер керується такими факторами:

 1. Вплив кліматичних факторів та  умов зростання рослин;

 2. Освітленість та продуваність території;

 3. Розташування сонця та тіні;

 4. Умови поливу;

 5. Показники грунту.

​​

Важливо врахувати, що використання автоматичного поливу, коректно обрана щільність посадки та асортимент рослин, використання мульчування зроблять сад не тільки до прекрасних для споглядання, але й мінімальних робіт для його догляду. Саме на створення такого роду проектів спеціалізується наша компанія у Києві та Київській області.

Рослинний матеріал можна знайти на спеціалізованих ринках, або довірити цю процедуру фахівцям. Ми підберемо рослини, враховуючи всі ваші побажання і не лише найвищої якості, але й за вигідною ціною. Слід враховувати, що наша компанія пропонує гарантію на рослини та дерева, які були використані у процесі озеленення та благоустрою ділянки, лише за участю нашого спеціаліста у закупівлі рослин та їх відборі.

Замовити благоустрій ділянки

Україна сьогодні проживає бум ландшафтного дизайну і можливостей безліч. Замовити озеленення під Ключ уже не буде проблемою. У Києві та Київській області великий вибір як відомих ландшафтних компаній, так і молодих, але талановитих ландшафтних архітекторів. Ціна на послуги спеціалістів у цій галузі,  так само відрізняється - від дуже високої у «зоряних» ландшафтних архітекторів, до дуже невисокої у фахівців-початківців.

Але ви хочете мати гарантований результат за оптимальної ціни - вам до нас. Ви не зробите помилку, якщо замовите озеленення вашого  ділянки у нашої компанії. Ціни на ландшафтні роботи Ви можете побачити на нашій сторінці ПРАЙС-ЛИСТ.

Наша компанія має досвід понад 14 років у цій сфері.

Ландшафтний дизайнер студії Ваш Новий Сад створить стильний дизайн для вашого саду, додасть фарб, виробить Ваш неповторний стиль і головне – принесе ідею до Вашого саду. Використання дизайнерських прийомів зроблять його затишним, цікавим та стильним . Наш ландшафтний дизайнер візьме до уваги необхідність створення окремих зон відпочинку. Ваш сад буде цікавим, розділений затишними кімнатами із зеленими стінами з окремих двориків. Проводити час у такому саду буде цікаво не лише вашим гостям, а й господарям.

Одним із завдань ландшафтного дизайнера при проектуванні озеленення на дачній ділянці є його візуальне збільшення. І для цього ландшафтний дизайнер студії Ваш Новий Сад використовує такі прийоми: 

 • не рівні лінії;

 • кімнати;

 • водні пристрої;

 • дерев'яні конструкції;

 • зони відпочинку;

 • арт-об'єкти та багато іншого.

Фото уличных кованных светильноков для сада 00002.jpg

Замовити благоустрій ділянки з розробкою індивідуального проекту з урахуванням усіх ваших вимог та побажань можна через форму нашого сайту на сторінці консультація з ландшафтного дизайну.

 

Наші фахівці вислухають усі ваші ідеї, проконсультують та допоможуть підібрати ефективний варіант, а також розрахують ціну проекту та вартість як окремої послуги з благоустрою ділянки, так і весь благоустрій під ключ.

Звертайтесь!

Ми будемо раді вам допомогти!

bottom of page