top of page

Сад із габіонами

габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 1

Габіони у ландшафтному дизайні

живописная картинка с растениями
габионы в саду на фото 111
избражение пошаговой дорожки
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 1036
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 16432
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 18762
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 1331
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 1123
 фото цветника с многолетниками
габионы в саду фото 1028
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 17624
вид сверху на сад
пошаговая дорожка в ландшафтном дизайне
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 18653

Ми створили цей сад для молодої та активної сім'ї, яка любить і хоче проводити багато часу на своїй дачі на свіжому повітрі в оточенні зелені та краси. Особливістю членів цієї чудової сім'ї є захоплення духовними практиками та йогою. Тому пропозиція нашого ландшафтного дизайнера з будівництва вогнища з габіонів у саду, з використанням природних посадок трав та багаторічників одразу була зустрінута із захопленням. Що більше, ніж камінь підходить для ізотеричних практик і при цьому є дивовижним та стильним елементом ландшафтного дизайну. Габіони в ландшафтному дизайні стали не лише популярним трендом, а іноді, і обов'язковим елементом благоустрою.

Ідея проекту

габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 15432
габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 190

Ми використовували посадки у стилі Нової Хвилі для створення спеціальної атмосфери та особливої аури. Великі обсяги натуралістичних посадок, які були виконані в цьому проекті, були відображенням цієї модної зараз течії. У поєднанні з ефектними та стильними конструкціями з габіонів та покрокової доріжки з дубових рейок, цей сад є відображенням сучасного та природного ландшафтного дизайну. Особливістю цього стилю посадок рослин є його малодоглядність та стійкість.

Посадки Нової Хвилі

Дендроплан проекту

габионы в ландшафтном дизайне в саду на фото 16442

Асортимент рослин для посадки в цьому проекті не передбачає великої різноманітності. Дендроплан даного ландшафтного проекту включає:  

  1. Верба;

  2. Яблуня;

  3. Дерен синовий;  

  4. Міскантус;

  5. Просо;

  6. Вейнік;

  7. Луговик.

Посадки з травами займають 90% площі всієї ділянки.

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання - FAQ

Навіщо потрібні габіони?

Завдяки високій міцності, відмінним дренуючим властивостям і простоті монтажу габіони широко використовуються в ландшафтному дизайні, благоустрої території, будівництві та берегоукріпленні. Габіони в саду можуть виконувати не тільки функцію підпірної стіни або паркану, але й стати артооб'єктом та окрасою цього саду.

Скільки коштує зробити габіони?

Основні витрати на виготовлення габіону складаються з вартості сітки, наповнювача (щебінь, камінь, скло та інших матеріалів) та робіт з монтажу. Встановлення габіонних конструкцій під ключ та ціна установки детально викладена на сторінці послуг нашого сайту МОНТАЖ ГАБІОНІВ.

bottom of page