top of page
На фото монтаж и устройство подсветки дорожки

Ландшафтне освітлення Київ

Ландшафтне освітлення – це ефективний спосіб підкреслити всю красу саду, коли сонце ховається за обрій. За допомогою підсвічування територія ділянки відкривається по-новому. Вдень стиль та індивідуальність саду надають рослини. Увечері ж за допомогою грамотного підсвічування настає чарівна казка.

Завдання освітлення

Така гра світлом забезпечує набагато більше функцій, ніж може здатися на перший погляд. Розробляючи проект озеленення та благоустрою двору, наш дизайнер думає про завдання, яке має виконати підсвічування саду:

 • Функціональна. Ілюмінація всіх необхідних зон, щоб комфортно та безпечно пересуватися дільницею у темний час доби. Слід використовувати світильники, які підсвічують шлях та виключають засліплення;

 • Захисна. Ілюмінація саду по периметру, щоб убезпечити територію від проникнення сторонніх. Можна комбінувати із датчиками руху. Існує механізм, коли освітлення автоматично вмикається через задані часові інтервали. Це створює ілюзію присутності у домі людей;

 • Декоративна. Прикраса ділянки, виділення окремих елементів для гармонійного вигляду. Повністю перетворює ділянку із заходом сонця.

 

Безумовно, завдання можуть перетинатися та доповнювати одне одного.

Технологія облаштування

У своїй практиці, поряд із питанням стилю вуличної ілюмінації та її сучасного та красивого дизайну, ми приділяємо велике значення питанням безпеки користувачів  та зручності використання. Фахівці компанії Ваш Новий Сад дотримуються жорстких вимог технології влаштування ландшафтного освітлення та порядку дій з її монтажу на ділянці:

 • Дизайнер компанії Ваш Новий Сад намагатиметься продумати композиції незалежні одна від одної, щоб можна було включати окремо підсвічування доріжок, драбин, альтанок, рослин. Можливість увімкнути світло в саду повинна бути в потрібному місці, де може бути людина;

 • Ми ставимо завдання створити оригінальну ілюмінацію можна рахунок перетину світлових потоків;

 • Наші фахівці використовують єдину світлову температуру однієї ділянки;

 • Ми не прагнемо висвітлити стразу весь простір двору;

 • Ще на етапі розробки проекту наші фахівці враховують кліматичні особливості місцевості, ступінь промерзання ґрунту. За необхідності слід робити бетонну основу для ґрунтових світильників;

 • З особливою ретельністю ми ставимося до розрахунку необхідного рівня пиловологозахисту світильника. IP 44 – це наш мінімум для вуличних приладів і чим вище цифри, тим більший захист. Світильники постійно піддаються природному впливу: опади, промені сонця, перепади температур та інше;

 • Наші фахівці ретельно ізолюють і добре захищають електричний кабель, яким з'єднані ліхтарі, розетки та інші прилади. Для безпеки людей та безперебійної роботи обладнання ми прокладаємо його в технічній трубі з поліетилену та закопуємо його на глибину не менше 50-60 см від поверхні ґрунту.

Сучасна та стильна ілюмінація ділянки витончено підкреслює всю красу саду у вечірній час та вночі та створює найкращу атмосферу для комфортного та цікавого перебування в ньому.

Етапи освітлення  території

Проект ландшафтного освітлення

Першим кроком на шляху створення вашого прекрасного саду зі стильними світловими рішеннями є розробка проекту. Проект ландшафтного освітлення покликаний врахувати усі технічні питання обладнання та електроприладів. Ще на етапі розробки проекту, наш дизайнер прагне  за допомогою спеціального обладнання гармонійно виділити деталі, і при цьому поєднати стилістику будинку, саду та всієї території забудови, та технічно реалізувати всі завдання, враховуючи функцію кожної зони ділянки.

 

Потрібно заздалегідь вибрати стиль, продумати основні розташування ліхтарів, визначити їх функції. Все це допоможе уникнути хаосу. Необхідно скласти план-схему розташування освітлювальних приладів з урахуванням інших елементів дизайну.  

 

Грамотний розподіл ліхтарів та електроприладів дозволяє підкреслити красу рослин, розставити гармонійні акценти, створити затишний простір, за необхідності приховати зайве. 

Красивый дизайн деревянного настила

Монтаж ліхтарів та інших електроприладів слід довірити спеціалістам. Це відповідальний етап, і необхідно забезпечити як функціональність всієї системи, а й безпеку її використання під час експлуатації. Ще на етапі складання проекту освітлення, наш дизайнер продумує яким буде керування світловими приладами (автоматичним або ручним). Кваліфіковані та спеціально навчені співробітники компанії Ваш Новий Сад мають необхідні навички та знання для виконання цих робіт.

Монтаж заставних труб та кабелів наші фахівці  виробляють ще на етапі земляних робіт на території ділянки, коли вже сформовано рівень поверхні ґрунту, але ще не виконано мощення доріжок.

Фотография работ по благоустройству участка в Киеве

Монтаж обладнання

Изящный барельеф на белой бетонной стене в Киевской области

Обслуговування

Якщо монтаж електрообладнання та всіх його деталей був зроблений професійними фахівцями нашої компанії, з використанням якісних матеріалів від перевірених виробників, його обслуговування зводиться до своєчасної заміни лампочок або інших елементів системи підсвічування вже після закінчення їх термінів кінцевої експлуатації. Ніяких додаткових дій щодо догляду за правильно організованим підсвічуванням саду не потрібно

При несправності приладів протягом гарантійного терміну ми зробимо їх безоплатну  заміну.

Варіанти підсвічування саду

Вуличні світильники в залежності від особливостей монтажу та функції, яку вони виконують поділяться на такі види:

 • Світлові стовпчики;

 • Спрямовані світильники;

 • Вбудовані;

 • Прожектори.

Приклади освітлення в саду на фото саду на фото можна побачити в нашому Портфоліо на сайті.

Світлові стовпчики є одним із найпопулярніших варіантів зовнішнього освітлення не тільки в Києві та київській області, але й більшості продавців обладнання в Україні представлені у величезному асортименті. Більшість провідних світових виробників пропонують такий варіант підсвічування у різних розмірах, стилях та зі всілякими світловими ефектами. Наші фахівці саме цей варіант підсвічування використовують для навігаційного та декоративного підсвічування.

 

Нестача: не дають потужного світлового потоку. 

Фотография проекта ландшафтного дизайна с применением столбиковых светильников

Світлові стовпчики

Фото направленного светильника

Спрямовані світильники

Спрямовані світильники як і світлові стовпчики пропонують великий вибір. Застосовуються виділення красивих елементів дизайну. Дизайнер нашої компанії вважає за краще використовувати ці пристрої для підсвічування дерев знизу. У такому разі самі дерева стають джерелом світла у дворі. 

Вбудовані

Такі світильники ми у своїх проектах розміщуємо в структурі сходів, стіни, в поверхню підлоги, поверхню мощення або ґрунту та будь-які інші поверхні. Вони мають яскраве світло, але мають невеликий кут поширення променя світильника.

Встраиваемый прожектор

Прожектори мають широкий кут напряму світлового потоку. Наш дизайнер пропонує використання в проектах, де є необхідність інсолувати певну частину саду дуже яскраво.

Изображение прожектора

Прожектори

Зверху. Такий спосіб інсоляції є найнатуральнішим. Це схоже на те, як це виглядає в природній природі з освітленням дерев тому є природним для сприйняття. Світло встановлюється на стовпах, стінах тощо.

 

Знизу. Такий спосіб підсвічування саду чудово підходить для невисоких чагарників і дерев: зорово вони стають більшими, вищими, загадковими. Світло йде від джерела, яке розташоване на рівні землі.

 

Точкова, акцентна. Добре підійде для окремих рослин, клумб, скульптур.

 

Загальна. Таке освітлення в саду дає можливість безпечно і комфортно переміщатися по території двору навіть у темний час ночі.

 

Освітлення для саду просто необхідне, а вже вибір яким саме воно буде, визначається смаковими уподобаннями та функціональністю.

Як вибрати ландшафтне освітлення у Києві

Ще на початку проектних робіт слід визначитися - що саме потрібно підсвітити у дворі. І детально продумати план розміщення електроприладів на всій території. Такий підхід убереже від безладу при виконанні робіт з благоустрою, а також необхідності переробляти елементи через непередбачені та непродумані технічні рішення. Світлові конструкції повинні вписуватись у загальний стиль екстер'єру будинку. Бути абсолютно безпечними для оточуючих, надійними та довговічними.

Підсвічування зробить ваш сад яскравим та цікавим у будь-який час доби. Вона забезпечить безпечне та комфортне переміщення дільницею ввечері та вдень. Висвітлення у ландшафтному дизайні у прямому сенсі створює картину. Без нього вся краса саду в темну пору занурюється в пітьму. Грамотне використання цього елемента може створити унікальну атмосферу.

П'ять причин замовити монтаж вуличного освітлення ландшафтної компанії Ваш Новий Сад

У Києві є величезний вибір постачальників якісного освітлювального обладнання, а також підрядників з його монтажу. Однак, існує низка вагомих причин замовити цю послугу у компанії Ваш Новий Сад.

 1. Наша компанія має досвід понад чотирнадцять років у сфері проектування та влаштування підсвічування саду;

 2. Гнучка та лояльна система ціноутворення та Гарантія на 12 місяців;

 3. Підготовлена бригада з досвідом робіт із монтажу освітлення;

 4. Реалізація проекту у стислий термін;

 5. Градація знижок для різних замовлень.

​​

Зверніться до послуг нашої компанії, та ваш сад буде яскравим та безпечним у будь-який час дня та ночі.

Зв'язатися з нами можна за номером 0503035074 або заповнити форму і ми оперативно зв'яжемося з вами!

Відгуки клієнтів

"Ми звернулися до послуг компанії Ваш Новий Сад  коли на ділянці вже були виконані роботи з благоустрою території. Бригада електриків компанії дуже швидко і ювелірно прокопали траншеї, проклали в них кабелю та виконали монтаж вуличних світильників. Вже за кілька днів наша ділянка засяяла новим світлом.”

 

Сергій, Буча, Київська область

bottom of page