top of page

Сад кольорових блоків

Многолетники в саду

Багаторічники у саду

красивая клумба своими руками из многолетников
цветы многолетники фото
красивые неприхотливые многолетники
Фото клумб из многолетников 00004.jpg
Дизайн сада с многолетниками 00001.jpg
схемы клумб из многолетников для тени
красивые клумбы из многолетников
неприхотливые многолетники
Фото клумб из многолетников 00001.jpg
долгоцветущие многолетники для сада
клумба из многолетников цветущая все лето
Оформляем красивые клумбы из многолетников на даче своими руками
Неприхотливые цветы для дачи
Особенности оформления цветников и клумб непрерывного цветения своими руками
Оформляем красивые клумбы из многолетников на даче своими руками
фото клумб с многолетниками 00005.jpg

При проектуванні дизайну цього саду нам необхідно було поєднувати красу та функціональність. Красива клумба з багаторічників мала ідеально поєднуватися з газоном. Ландшафтне проектування дозволило здійснити правильний підбір рослин для саду та створити для них максимально комфортні умови на ділянці. У цьому саду газон займає велику площу, але полив здійснюється шлангами, що істотно знижує можливість виростити ідеальний газон. Тим більше, у будинку та саду живуть 3 собаки. Ділянка розташована на березі мальовничого озера та господарям дуже подобається прибережна атмосфера. Виходячи з цих фактів, був спроектований великий, стійкий до собачих пробіжок, до обмеженого поливу та часом, сильного вітру декоративний квітник. Фото клумб з багаторічниками з цього об'єкта чудово демонструють всю красу і зручність обслуговування даного способу. посадки.

Красива клумба з багаторічників

Фото клумб из многолетников 00010.jpg
Фото клумб из многолетников 00009.jpg

Метою даного проекту була Клумба з багаторічників квітуча все літо. Саме таке завдання надала господиня для нашого ландшафтного дизайнера. Декоративні злаки піднімаються вже навесні, а на початку літа з'являються високі колоски, які колишуться і додають динаміку. Великі блоки Лаванди та Перовські наповнюють сад фіолетовими відтінками та пряними ароматами. За рожевий колір відповідають Японська Спірея та Ехінацея. За жовтий – Геліопсис та лілійник. За синій – Ірис Сибірський та Астра Новобельгійська. Білий – це, звичайно, Гортензія деревоподібна. Цвітіння не зупиняється і клумба з багаторічника цвіте все літо, а восени трави стають яскраво жовтими і структурно дуже красивими.

Клумба із багаторічників квітуча все літо

Невибагливі багаторічники у саду

Фото клумб из многолетников 00005.jpg

У саду не обійтися без хвойних та оригінальних листяних дерев, і чагарників, вони чудово вписуються у цей пейзажний сад. Невибагливі багаторічники в саду є його основою. Дані рослини не вимагають великих зусиль догляду, і навіть після цвітіння виглядають декоративно і прикрашають сад.

Сподіваємось, вам сподобався наш сад!

Якщо у вас є ділянка, і ви хочете наповнити її фарбами та ароматом, то сподіваємося, що фото клумб із багаторічниками надихнули вас на нові експерименти. А якщо вам будуть потрібні помічники – звертайтесь!

Ми з ентузіазмом візьмемося за створення клумби з багаторічників, що цвіте все літо на вашій ділянці. Ви можете почати з маленької клумби або замовити ландшафтний проект ділянки.

Звертайтесь!

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання - FAQ

Як зробити гарну клумбу із багаторічників?

Для початку слід визначитися з місцем, де ви хочете зробити красиву клумбу з багаторічників. Від її розміру, освітленості, складу ґрунту, умов поливу залежатимуть список багаторічників, які ми будемо використовувати. Існують багаторічники безперервного цвітіння або невибагливі, багаторічники тінелюбні та ті, що добре почуваються на сонці. Красива клумба своїми руками із багаторічників може бути реалізована у кілька етапів. Якщо ви ставили список рослин з урахуванням їх умов зростання, наступними кроками будуть:

  • Підбирати багаторічники на свій смак;

  • Скомпонувати рослин у копозиції;

  • Схема клумби з багаторічників повинна відповідати місцерозташуванню (для тіні або солона)

  • Посадити рослин за схемою.

Але зробити вашу клумбу ще цікавішою та виразнішою дозволить ландшафтне освітлення.

Автоматичний полив під ключ на клумбі – буде ще одним інноваційним рішенням. Пробуйте та експериментуйте!

Які багаторічники найвибагливіші?

Ми поділимося списком красивих і невибагливих багатоквітників, які стали частими гостями в клумбах безперервного цвітіння: Очиток елітний, Ірис сибірський, Шавлія дубравна, Астра новобельгійська. Це найневибагливіші багаторічники, які ми часто використовуємо у своїх проектах. Вони не вимагають рясного поливу, не агресивні, тримають форму, не випадають, добре виглядатимуть після цвітіння.

bottom of page