top of page
Пример использования декоративных объектов в дизайне сада

Монтаж габіонів під ключ

Габіон само по собі французьке слово, але має італійське коріння і в перекладі з італійської  "gabbion" перекладається як велика клітина. Саме цей переклад найкраще пояснює весь сенс цієї споруди. 

Монтаж габіонів під ключ займає небагато часу, але ефект від їхнього використання значний. Саме тому ці споруди мають найширше застосування у будівництві, берего-зміцненні, військовій справі і порівняно недавно вони отримали широке застосування у ландшафтному дизайні.

Ландшафтні дизайнери нашої студії люблять використовувати ці конструкції завдяки їхньому грубому і стильному зовнішньому вигляду, не складному пристрою і швидкому процесу складання, і що найголовніше - їх здатності витримувати великі навантаження . З їхньою допомогою можна ефектно обіграти перепади рівнів ґрунту і за допомогою цих стильних елементів, ділянка з великим перепадом тепер виглядатиме в обсязі і значить – більше. Ми також любимо ці важкі конструкції за їх відмінні дренажні якості. Ці будівлі легко і ефективно вписуються в загальну дренажну систему на ділянці та дозволяють воді вільно дренувати через себе в землю, без шкоди на поверхні ґрунту.

Установка габіонних конструкцій під ключ

Проект

Детальная схема размещения объекта на участке

Створення проекту перед початком складних робіт – це обов'язкова процедура, особливо, якщо роботи пов'язані з важким будівництвом та з точки зору безпеки і правильного розташування будівлі на ландшафті ділянці, кожна деталь може мати значення. Крім того, розробка проекту дає чітку відповідь за кількістю і означає вартість матеріалів та обсягу робіт з влаштування. Дизайнер нашої компанії завжди зможе представити не лише естетично стильне та продумане рішення, але й запропонувати використання сучасних технологій від різних виробників. Для тих чи інших умов ми рекомендуємо використовувати сітку різних виробників, залежно від стилістики ділянки та функцій конструкцій.

Найважливішим моментом під час виконання цих робіт є вибір коректного матеріалу та виробника сітки для даної споруди.
Одним із ключових факторів при виборі виробника сітки для співробітників компанії Ваш Новий Сад є товщина дроту, склад сплаву та якість оцинкування.

Як наповнювач для порожнини будови на більшості наших об'єктів фахівці ландшафтної компанії Ваш Новий Сад використовують щебінь, скло, каміння та інші сипучі субстанції.  Фракцію наповнювача ми підбираємо виходячи з розміру комірки сітки. Найчастіше наші спеціалісти  використовують сітку з осередком 5см на 5см або 5см на 10см.

Доставка матеріалів із заводу провадиться за допомогою перевізника. Сітка разом з елементами кріплення компактно розміщується і не є габаритним вантажем. Вартість доставки по Україні тому, залежно від відстані, коливається від 500 гривень до 2000 гривень. У більшості випадків ми користуємось послугами Нової пошти або іншого глобального перевізника. Їхні тарифи з доставки вантажів за вказаною адресою стартують від 200 гривень.

Замовлення та доставка 

Фото стильного мангала в сад
Прекрасный мангал с отделением для дров на фотографии

Установка габіонних конструкцій під ключ займає один-два дні, залежно від складності будови та масштабів будівництва. Роботи проводяться у кілька етапів:

 1. Підготовка фундаменту основи;

 2. Розміщення нижніх елементів будівлі;

 3. Установка бічних стінок та бічних стяжок;

 4. Засипання та трамбування наповнювача;

 5. Встановити верхні елементи.

​​

Ми ставимося з усією серйозністю до підготовки основи для монтажу будівлі. Як і у випадку  з будівництвом будинку, фундамент основи визначає термін служби та цілісності виробу на довгі роки.  

Улаштування будівель

Особливості та помилки

Красиво оформленный участок сада

При виконанні таких робіт можливі непередбачені ситуації та технічні помилки. Ми хочемо застерегти вас від здійснення необдуманих вчинків, які можуть дорого коштувати.

Перше, ми не перестанемо повторювати для своїх клієнтів, що підготовка основи є важливим та відповідальним етапом розміщення будівлі. Не варто економити на заставних і краще ще в проекті переоцінити навантаження на будівлю, ніж ризикувати оточуючих і споруди поруч. Маючи значну масу, споруда разом із наповнювачем, має величезну кінетичну енергію і здатна завдати великої шкоди.

Друге, звертайте увагу на матеріал та міцність не тільки самого конструктиву, але й елементів збирання та фіксації, такі як: спіралі, стяжки та інше. Саме ці елементи можуть бути слабким місцем.

Ціна установки габіонів

Ціна установки габіонів у Києві та київській області в першу чергу залежить від вибору виробника матеріалу. Наша компанія спеціалізується на сировині українських виробників, які виготовляють якісну продукцію за розумні ціни. Важливо знати, що транспортування металевих матеріалів з-за кордону не може дешево коштувати, оскільки вартість доставки матеріалів  та сплата мит значно здорожчає ціну. 

Другою важливою складовою ціни на габіони є вартість наповнювача. Гранітний щебінь у більшості випадків, буде одним із найоптимальніших рішень. Але не завжди він розумно гармонує зі стилістикою всього проекту. Скло, галька або інші матеріали значно відрізняються в ціні та розраховуються індивідуально на побажання замовника.

Як орієнтир для розрахунку ціни установки габіонів хочемо навести кілька прикладів:

 1. Щебінь фракції 60-90 – від 350 гривень за тонну;

 2. Аркуш оцинкованої сітки з кліткою 200*50 та розмірами 2м на 1.5 м від 650 гривень;

 3. Габіон оцинкований 500*5008500 від 900 гривень за штуку;

 4. Заповнення споруди наповнювачем – від 500 гривень за кубічний метр наповнювача.

Монтаж габіонів у саду може стати останнім та яскравим штрихом оформлення території вашої ділянки. Але конструкція споруди має не тільки гармоніювати зі стилістикою всього дизайну саду, будинку та ділянки, але й прикрасити та освіжити атмосферу всього саду.

 

Якщо ви довірите пристрій цих елементів ландшафтного дизайну спеціалістам нашої компанії, то ми запропонуємо вам не лише стилістично правильне рішення, але й високу якість та швидкість складання.

П'ять причин з яких клієнти довіряють нам монтаж габіонів 

І хоча у Києві та області багато виробників виробів з металу, існує низка вагомих причин замовити цю послугу у нас:

 1. Ландшафтна компанія Ваш Новий Сад вже понад чотирнадцять років займається монтажем габіонних конструкцій і ми поділимося з вами професійними знаннями;

 2. Наша компанія надає Гарантію на спорудження на 36 місяців;

 3. Підготовлена бригада з досвідом роботи від 5 років;

 4. Швидка реалізація протягом одного-двох днів;

 5. Гнучка система знижок для об'ємних замовлень.

Замовивши весь комплекс робіт із влаштування габіонів, ви гарантовано отримаєте у подарунок проект на конструкцію.

Телефонуйте нам за номером 05053035074 

Ми будемо раді допомогти вам!

Пример использования декоративных обекто
bottom of page