top of page

Дачний сад

Фото осеннего сада с травами

Озеленення дачної ділянки на фото

Композиции из многолетников и трав
Изображение цветника с злаковыми травами и многлетниками
Фотография изящного и пышного бордюра из гортензий и других растений
Декоративный цветник с красивыми растениями
Дачный сад фото 00016.jpg
Деревянная терраса с мебелью на фоне зеленого леса
Осенний дачный сад фото 00014.jpg
Фото красивого дачного сада
Дачный сад фото 00011.jpg
Бордюр из многолетников на даче
Травы в саду на даче
Дачный сад фото 00009.jpg
Фотография цветущих растений
озеленение дачного участка на фото
Пряные травы в дизайне красивого сада
Озеленение участка фото
Дачный сад фото 00003.jpg
озеленение дачного участка фото

Це традиційний дачний сад на ділянці 6 сток. Господарі бувають наїздами і воліють проводити час на шезлонгу в саду разом із книгою та гарною музикою. Перед спеціалістами студії ландшафтного дизайну Ваш Новий Сад стояло завдання - побудувати дачний сад для дозвілля та насолод. Озеленення дачної ділянки вимагало проходження кількох етапів. Проект озеленення території став першим кроком на шляху до чудового саду. Детально про проект озеленення та інші етапи озеленення викладено на сторінці нашого сайту ПОСЛУГИ ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ.

Завдання проекту

Дачный сад фото 00001.jpg
Дачный сад фото 1200002.jpg

Озеленення дачної ділянки навіть із найскладнішою геометрією не викликає складнощів у фахівців ландшафтної компанії Ваш Новий Сад. Послуги з озеленення території є профільним напрямком діяльності нашої компанії і це те, що ми робимо на найвищому рівні. Ділянка площею 6 соток знаходиться на схилі пагорба. Дачний сад ми розбили на три тераси, на яких помістився невеликий фруктовий сад, трави, чагарники та багаторічники. Обсяг саду формують пишні Ірги, які дарують господарям не лише раннє цвітіння, а й смачні та корисні ягоди. Фотографії цього проекту демонструють усю красу результатів наших спеціалістів.

Озеленення дачної ділянки фото

Схема озеленення ділянки

Дачный сад фото 12200003.jpg

Схема озеленення ділянки включала верхню терасу, розміри якої були продиктовані розміром паркування для двох автомобілів власників ділянки та терасу у нижній частині саду. Оскільки це дачний сад - у ньому знайшли місце і малина, і ожина і смородина, і аґрус. Крім того, схема озеленення ділянки передбачала створення газону для фізичних вправ та йоги. І ми виконали найголовніше побажання замовників даного проекту – цей сад не потребує великого догляду.

Сміємо припустити, що вам, як і замовникам цього проекту, сподобався наш дачний сад!

Якщо вам потрібен благоустрій та озеленення присадибної ділянки, то сподіваємося, що наші фото озеленення ділянки надихнули вас на наступні кроки. А якщо вам будуть потрібні професійні поради чи помічники – дзвоніть нам!

Ми з ентузіазмом розробимо дизайн озеленення ділянки та реалізуємо озеленення ділянки біля будинку.

 

Звертайтесь!

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Часті питання - FAQ

Що входить до озеленення території?

Озеленення території - це комплекс робіт з посадки рослин та дерев на ділянці. До озеленення території входить: створення проекту озеленення, розбивка ділянки відповідно до плану озеленення, створення живоплотів, посадка декоративних рослин, чагарників та дерева за схемою озеленення, внесення добрив, мульчування, організація поливу, улаштування газонів, квітників, клумб, альпійських гірок інших елементів ландшафтного дизайну ділянки.

Як красиво озеленити ділянку?

Визначтеся, що ви хочете від своєї ділянки? Як ви хочете використовувати його і скільки часу витрачати на його обслуговування? Від цього, залежатиме стиль саду та підбір рослин та матеріалів для нього. Які функціональні зони ви хочете побачити у своєму саду? Почати слід з проекту озеленення ділянки до складу якого увійдуть: Генплан, 3-д візуалізація ділянки, креслення розбивки, дендроплан з асортиментною відомістю, план мощення, план поливу та інші необхідні вам документи. Далі, ми рекомендуємо вам візуалізувати свою мечу та знайти красиві фото та картинки садів, які викликають у вас позитивні емоції. Якщо вам сподобалися фото ландшафтного дизайну конкретного ландшафтного дизайнера або ландшафтної компанії, ми рекомендуємо звернутися до їх послуг. Вартість послуг ландшафтного дизайнера у деталях описана на станиці нашого сайту ПРАЙС.

bottom of page