top of page

Озеленення Київ

озеленение участка в Киеве 00003.jpg

З настанням тепла на вулицях Києва хочеться більше часу проводити на своєму обійсті - на повітрі та на сонці. Але в той же момент, хочеться проводити цей час у спокої та гармонії, насолоджуючись спогляданням прекрасної природи, в оточенні красивого та доглянутого саду чи парку.

 

Але найчастіше, за красиву та доглянуту територію ділянки доводиться заплатити дорогу ціну – фізичну виснажливу працю. І із задоволення поїздка на дачу перетворюється на важку рутину для догляду за ділянкою, і часу насолодитися результатами своєї праці вже не залишається. Ми з сумом спостерігаємо, як часто власники земельних ділянок реалізують благоустрій території без чіткого плану, за стереотипом, що склався, не замислюючись про функціональність і стиль саду. Часто озеленення ділянки засноване на домінуючій ролі газону, і саме цьому елементу ландшафтного дизайну віддана основна частина території ділянки та туї вздовж паркану доповнюють одноманітну та банальну картину. Часто ми спостерігаємо ситуацію, коли квітник удосталь наповнений багаторічними та однорічними рослинами, не адаптованими для зростання та розвитку в тих умовах, в які їх помістили. Тенелюбні рослини знемагають під прямими палючими променями сонця, а сонцелюбні квіти і багаторічники мляво виростають у тіні. Фруктові дерева, які також є важливою частиною саду, не тільки не надають йому краси, але і є джерелом грибкових та інших хвороб через некоректний догляд та безсистемне обслуговування. Напевно, ви теж спостерігали таку картину, особливо на старих дачних ділянках. І якщо ви не хочете повторювати старі помилки і бажаєте бачити рослин та дерева у своєму саду здоровими та красивими, то вірним рішенням буде – замовити озеленення ділянки під ключ у професіоналів. Чим виділяє озеленення Київ від інших міст України, так це великим вибором фахівців. Ціна на послуги з озеленення території дільниць приблизно однакова, але необхідно розуміти, з чого конкретно складається їх вартість. Для цього ми познайомимо вас з деякими важливими елементами цього процесу.

Етапи послуги із озеленення ділянки під ключ

Як продуктивно організувати та з чого почати комплексне озеленення ділянки під ключ?

Озеленення території – це комплекс заходів, спрямованих на надання території ділянки естетичного стилю та дизайну за допомогою рослин, дерев, багаторічників та інших та зелених насаджень.

Отже, ландшафтний проект озеленення території розроблено та схвалено, матеріали та рослини підібрані та закуплені. З чого почати? Наша компанія виконує послуги з озеленення території ділянки у такому порядку:

 1. Підготовка ґрунту;

 2. Посадка крупномірів.Жодна місцевість не обходиться без висаджених дерев, тому облагородження та озеленення ділянки починається з посадки крупномірів;

 3. Посадка чагарників. Чагарники на дільниці необхідні для надання йому об'єму та простору. Крім того, вони чудово вживаються разом з іншими насадженнями. За допомогою чагарників можна поділити ваш простір на декілька зон (наприклад, зробити ігрову зону для дітей, зону барбекю та інше). Також добре виглядатиме огорожа з цих насаджень;

 4. Створення квітників. Квіткові композиції додадуть яскравості, фарб та пахощів. Ви можете продумати композиції самостійно або замовити їх розробку у ландшафтного дизайнера. Якщо ви знаходитесь у місті Київ та київській області, у вас є можливість замовити подібну розробку у нашого дизайнера з повним планом та розрахунком вартості;

 5. Монтаж системи автоматичного поливу території. Коли всі рослини висаджені, можна перейти до наступного етапу – монтажу системи автополиву. Така система дозволить заощадити час та забезпечити необхідний для насаджень полив. Безперечно, якісне обладнання для автоматичного поливу має високу ціну. Але повірте, що рослини вас скажуть за це спасибі та ваш вільний час, які ви придбаєте після монтажу системи автоматичного поливу рослин у вашому саду, можна буде використовувати більш ефективно. Як правильно здійснити монтаж автополиву та всі нюанси цього процесу, ми детально виклали на нашій сторінці АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ, із зазначенням цін на кожну послугу;

 6. Мульчування посадок. Дана процедура є покриттям грунту мульчів для збереження всіх його властивостей. Корисні характеристики цієї процедури точно виправдають її вартість;

 7. Влаштування газону. Газон є стилістичним завершенням етапу послуги озеленення.

Більш детально ми хочемо висвітлити проект озеленення території ділянки та низку інших вагомих інструментів ландшафтного дизайну, використання яких передбачає озеленення території під ключ. Важливо, що від якості реалізації залежить вартість озеленення і отриманий зрештою результат.

Важливі елементи озеленення

Проект озеленення території

Проект озеленення території є обов'язковим кроком, який передбачає озеленення ділянки під ключ. Ще перед початком робіт з надання послуги з озеленення нам необхідно створити план озеленення території ділянки. Саме цим документом керуватимуться фахівці нашої компанії при виконанні ландшафтних робіт і на підставі якого контролюватимуть усі процеси. Проект озеленення території ділянки включає наступний перелік технічних елементів:

 1. Ескізний проект;

 2. Генплан;

 3. Розбивні креслення;

 4. 3Д-візуалізація;

 5. Дендроплан;

 6. План поливу рослин;

 7. План влаштування дренажу;

 8. Кошторис на реалізацію.

Проект озеленення території складається на підставі аналізу ґрунту, оцінки рівня ґрунтових вод, розташування водойм та кліматичних характеристик місцевості. Такий проект розробляється нашим спеціалістом з урахуванням побажань замовника та є візуалізацією майбутнього простору.

проект озеленение участка киев 00001.jpg

Посадка крупномірів – це можливість насолоджуватись тінистою кроною дерев вже зараз. За допомогою цього прийому ландшафтного дизайну, клієнту нашої компанії не доведеться чекати, поки виростуть саджанці, і можна відразу створити імітацію маленького лісу. Листяні, хвойні, плодові - на будь-який смак. Безперечною перевагою великомірів є можливість посадки у будь-яку пору року.

Чагарники чудово виглядають з великими деревами, гармонізують простір невеликих територій. Посадку крупномірів краще проводити восени чи напровесні, коли рослина перебуває у стані спокою.

Правильний підбір рослин дозволить уникнути великої кількості проблем пов'язаних з їх приживанням та стійкістю до хвороб відразу після посадки та у майбутньому. Фахівці ландшафтної компанії Ваш Новий Сад у своїх проектах у Києві та Київській області завжди застосовують рослини, які вже добре себе показали на ділянках наших клієнтів саме в цьому регіоні.

озеленение территории участка в Киевской области00003.jpg

Посадка крупномірів

озеленение участка в Киевской области00001.jpg
озеленение участка 00001.jpg

Створення квітників

Квіти радують око, створюють атмосферу, наповнюють ділянку приголомшливим ароматом. Однак, ще при проектуванні необхідно враховувати їхню сезонність. Розумно підібрані види квітів та багаторічників забезпечать безперервне цвітіння з весни до пізньої осені.

Для гармонійного вигляду та стилю саду необхідно дотримуватись певних композицій. Досвідчені фахівці нашої компанії настільки філігранно мають рослини, що вони максимально розкривають свої можливості.

Матеріали будь-якого походження, придатні для покриття ґрунту, називають мульчею. Мульчування – це укриття землі цими матеріалами. Воно необхідне для декорування, боротьби з бур'янами, покращення якості ґрунту.

Мульчування рослин є важливим кроком у створенні сприятливої ​​атмосфери для існування рослин. Для мульчування ґрунту в садах наших клієнтів ми використовуємо кору хвойних порід різних фракцій, гранітну та мармурову крихту,

Монтаж автополиву дозволить забезпечити водою всі рослини у вашому саду з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Система автоматичного поливу рослин позбавить власника садиби необхідності щоденного ручного поливу і убезпечить ваші рослини від висихання під час тривалої відсутності господарів на ділянці. Всі нюанси влаштування системи автоматичного поливу рослин та ціна  автополиву  докладно описані на нашій сторінці АВТОПОЛІВ ГАЗОНУ.

озеленение территории участка в Киевской области00001.jpg

Влаштування автополиву 

озеленение участка киев 00001.jpg

Влаштування газону

Влаштування газону - це завершальний штрих послуги з озеленення території. Газон створює закінчений вигляд. Багато в чому від його стану, краси та якості залежить загальне враження від усього саду. Це може бути лужок, на якому влаштовують зони відпочинку, пікніки, ігри. Або декоративний газон, яким не ходять. Рулонний газон у Києві  – це те, на чому спеціалізується наша компанія. Більше інформації про цю послугу на нашій сторінці РУЛОННИЙ ГАЗОН.

Озеленення ділянки Під ключ

Реалізуючи комплексне озеленення ділянки під ключ, на шляху створення красивої та доглянутої ділянки на вашому обійсті чи дачі, першорядним завданням буде створення плану озеленення території.

Чіткий і зрозумілий проектний план озеленення ділянки дозволить не лише зонувати ділянку, продумати деталі та технічні рішення, але й що найголовніше – це оцінити вартість усіх ландшафтних робіт та зрештою видати вам точну ціну всієї послуги озеленення під ключ. Крім того, без цього пункту неможливо реалізувати гарний та продуманий сад. Проект озеленення ділянки та поетапний план реалізації дадуть розуміння послідовності дій та її ціна повернеться вам заощадженими матеріалами та вартістю робіт, які не потрібно буде переробляти.

Наступною за важливістю перевагою замовлення послуги озеленення ділянки під ключ буде покупка висадка всіх дерев та чагарників найкращої якості та з Гарантією. Досвідчені та професійні співробітники нашої компанії знають, де купувати саме якісні рослини. Від цього безпосередньо залежить термін їхнього життя та витрати на їх утримання.

Чому у Києві краще використовувати професійні Компанії з озеленення

Озеленення в Києві представлено досить великим списком компаній, які виконують такі послуги. І важливо знати, що суттєвою складовою вартості послуги озеленення є оплата праці професіоналів: ландшафтних дизайнерів, геодезистів, дендрологів, проектантів та робітників. Грамотні, відповідальні та висококваліфіковані фахівці дозволяють скоротити час реалізації проекту та зняти необхідність регулярного контролю за якістю виконання та отримати в результаті бажаний результат. Останній пункт дуже важливий. Правильно обрана компанія збереже замовнику час та нерви.

Замовити озеленення території ділянки у Києві та київській області ви можете у ландшафтної компанії Ваш Новий Сад. Наші фахівці мають доставковий досвід і знання для того, щоб озеленення території вашої ділянки перетворилося на результативний і приємний для вас процес.

Керівник ландшафтної компанії Ваш Новий Сад персонально контролює та координує весь процес озеленення у Києві. Наш ландшафтний дизайнер особисто регулярно здійснює авторський нагляд за реалізацією проекту та оцінює якість виконаних робіт. Ціни на послуги нашої компанії відкрито представлені на сайті, прайс повністю прозорий та чесний. Надається гарантія на посадку рослин, за наявності автоматичного поливу та дотримання обов'язкових рекомендацій.

 

Команда професіоналів подбає, щоб ваша присадибна або дачна ділянка радувала вас довгі роки і постійно дарувала почуття спокою і безтурботності.

Замовити озеленення  ділянки

Замовити озеленення території ділянки у Києві та київській області ви можете у ландшафтної компанії Ваш Новий Сад. Наші фахівці мають доставковий досвід і знання для того, щоб озеленення території вашої ділянки перетворилося на результативний і приємний для вас процес.

Якщо ви звернетеся до спеціалістів компанії Ваш Новий Сад з проханням надати послуги з озеленення території ділянки, ми не тільки вас професійно проконсультуємо, а й запропонуємо найкращу ціну за найкращу якість!

Київ та Київська область представлені великою кількістю копань та приватних спеціалістів, у яких можна замовити проект озеленення ділянки або комплексне озеленення території ділянки під ключ. Однак, ми хочемо навести кілька суттєвих аргументів, щоб замовити озеленення під ключ у ландшафтної компанії Ваш Новий Сад:

 1. Наша Компанія вже понад чотирнадцять років озеленення ділянок під ключ;

 2. Найкращі ЦІНИ на власний посадковий матеріал;

 3. ГАРАНТІЯ 12 місяців на комплексне озеленення території ділянки під ключ;

 4. Підготовлена ​​бригада з ДОСВІДОМ надання послуг із озеленення;

 5. Реалізація проекту у ШВИДКІ терміни;

 6. Системи ЗНИЖОК для постійних клієнтів та великих замовлень.

​​

Якщо ви замовите послуги озеленення у нашої компанії - цей процес буде результативним і творчим і принесе лише задоволення!

Зверніться до нас, і ми будемо раді втілити для вас озеленення ділянки у Києві та київській області під ключ!

Телефонуйте +380503035074! Ми чекаємо!

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часто задаються  питання - FAQ

Навіщо потрібна допомога спеціаліста при озелененні території  ділянки?

Допомога спеціаліста в організації простору саду допоможе вам не тільки створити унікальний та стильний дизайн саду, але й вирішити ряд технічних питань: зонування ділянки, організація мощення та доріжок, освітлення ділянки та полив рослин та багато інших питань.

З чого складається вартість озеленення території?
 

Вартість озеленення території не може бути постійною величиною та залежить від багатьох факторів: площі ділянки, асортименту, віку та розміру рослин для посадок, ступеня підготовки ґрунту. У кожному конкретному випадку ми робимо індивідуальний прорахунок. Такі розрахунки є важливою складовою ландшафтного проекту.

bottom of page