top of page

Посівний газон

Посев зеленого ковра и его обустройство

Соковитий яскраво зелений посівний газон, ціна на який є досить лояльною, напевно стане прикрасою для житлового масиву або промислового району. Посівна технологія дозволить у найкоротший термін упорядкувати територію навіть із найскладнішим ландшафтом. Причому, доглядати таку красу буде зовсім нескладно. Залишилося тільки замовити посівний газон у надійних та перевірених постачальників.

Вартість робіт з влаштування газону

Ціна посівного газону істотно нижча за рулонний, і тим більше рідкий. Але часу на його пристрій потрібно значно більше. Якщо ви готові почекати - зрештою ви отримаєте чудовий результат і вас потішить і якість і ціна. Посівний газон з часом покаже найкращу якість та високу стійкість до хвороб.

Вартість робіт з влаштування газону та ціна матеріалів є одним із ключових факторів при виборі способу його створення. Щоб газон посівний довго радував своїм яскравим кольором та пишною травою, за ним потрібно правильно організувати його пристрій. Вартість робіт з влаштування газону силами спеціалістів компанії Ваш Новий Сад безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • Площі ділянки;

 • Якість та склад травосуміші;

 • Географічне розташування ділянки;

 • Ступінь підготовки ґрунту та необхідність його заміни.

Якщо говорити середніми цифрами, то можна орієнтуватися на такі ціни на посів газону:

 • Посів газону від 45 гривень за квадратний метр;

 • Культивація або розпушування ґрунту (якщо є потреба в цьому) – від 10 гривень за квадратний метр;

 • Катування та трамбування ґрунту  – від 5 гривень за квадратний метр;

 • Скіс трави - від 5 гривень за метр квадратний;

 • Прополка бур'янів – від 10 грн. за кв. метр;

 • Внесення добрив – від 5 грн. за кв. метр.

За зеленим килимом необхідно доглядати на всіх стадіях його влаштування та утримання. Запорука успішного результату – у поетапному виконанні робіт:

 1. Підготовка ділянки. Тут потрібно не лише підготувати ґрунт, а й попередньо його обробити – скопати, удобрити. Ці роботи зазвичай проводяться кілька тижнів до посадки;

 2. Культивація безпосередньо перед сівбою;

 3. Вибір якісного насіння;

 4. Посів газону;

 5. Догляд до першого скошування - внесення добрив, щоб паростки укоренилися. Не варто забувати і про своєчасне поливання;

 6. Регулярний догляд за сформованим газоном.

Влаштування посівного газону

Технологія процесу

Процес посадки досить простий, однак має деякі нюанси, яких слід дотримуватися:

 • Попередньо підготовлену поверхню землі потрібно розпушити граблями і зробити тонкі і дрібні борозенки - туди і закладатиметься насіння.

 • Посівний матеріал необхідно ретельно перемішати. Кількість матеріалу визначається з розрахунку, що за межі зазначеної території слід вийти на 8 см з кожної сторони.

 • На 1 квадратний метр потрібно 30-60 г насіння. Сіяти рідше не має сенсу - крізь акуратні паростки пробиватиметься бур'яна трава, що виглядає зовсім не естетично. Вартість посіву газонної трави дещо збільшиться, якщо купувати імпортні насіння від відомих виробників, несприйнятливе до багатьох хвороб. Однак і схожість у них буде на порядок вищою, ніж у звичайних.

 • Весь підготовлений для посадки матеріал потрібно розділити на 4 частини та кожній засіяти по ¼ площі. Якщо в арсеналі є сівалка, половину насіння варто посіяти вздовж борозенок, що залишилися – упоперек. Зверху ділянку потрібно трохи присипати землею, так, щоб глибина залягання матеріалу не перевищувала 1-2 см.

​​

Зверніть увагу! Посівний газон не варто розміщувати на схилах , так як тала вода або травневі грози швидко змиють насіння. На таких ділянках посівний газон купити краще в рулонах.

Посев зеленого ковра и его обустройство

Посів газону восени активно вітається фахівцями нашої компанії і вартість робіт з його створення, як правило, може трохи знизитися з приходом холодів. Адже саме в цей період вже немає виснажливої спеки, не коливається рівень вологості і бур'яни вже не так інтенсивно зростають.

При цьому виділяють два основні періоди для проведення робіт з озеленення:

 • Ранньовесняний. Сіяти газонну траву потрібно на початку вересня приблизно за 40 днів до потенційного настання морозів. За цей період коренева система рослин встигне розвинутися, а паростки досягнуть висоти до 10 см. Проте, з настанням холоду, вся ця краса загине і в новому сезоні озеленення доведеться займатися заново.

 • Підзимовий. Насіння висаджується вже в промерзлу землю і з приходом тепла (+5 ° C) починає активно утворювати зелений килим. Небезпечні перепади температури - холоду ніжні паростки точно не переживуть.

Посев зеленого ковра и его обустройство

Посів газону восени

Посев зеленого ковра и его обустройство

Посів газону навесні

Весна – м'який та сприятливий період для озеленення території. Послуги з посіву газону в цей період потрібні, як ніколи! Ґрунт прогрівся і в міру зволожений. Температура повітря стабільно прагне вгору. Єдиний потенційний ризик – це поворотні заморозки. Дорослі рослини не бояться їх, а ось сходи можуть загинути. Саме тому у регіонах, де бувають морози навіть у травні, варто відкласти посів газону, вартість на літо. Проте, висаджуючи посівний газон, Київ може не боятися – м'який помірно-континентальний клімат дозволить провести роботи з озеленення вже у квітні.

Догляд після  облаштування

Посівні газони потребують не тільки поливу, а й стрижки, мульчування та видалення бур'янів. Виконувати роботи з зрошення необхідно після заходу сонця, інакше ніжна зелена маса може отримати сильний опік і зав'янути. Стригти траву необхідно, як тільки вона досягне висоти 10 см. Якщо на вулиці сильна посуха, потрібно косити траву при досягненні нею висоти 6 см. Скошену траву потрібно залишати на газоні не більше 7 днів. Після цього вона повинна бути видалена, а живі паростки политі та добрив. Підживлення вноситься не на зелену масу, а під корінь, увечері або рано-вранці.  Влаштування посівного газону, ціна якого приємно порадує покупців, займає мінімум часу, зате дарує позитивні емоції на весь теплий сезон!

Посев зеленого ковра и его обустройство

П'ять причин замовити посівний газон у нас

Ринок Києва та київської області представлений великою кількістю компаній, які пропонують своїм клієнтам послугу влаштування посівного газону. Однак, існує низка вагомих причин замовити цю послугу у компанії Ваш Новий Сад.

 1. Наша компанія вже понад чотирнадцять років займається виробництвом посівних газонів;

 2. Гнучка система ціноутворення та Гарантія на 6 місяців;

 3. Підготовлена бригада з досвідом робіт з посіву від 5 років;

 4. Реалізація проекту протягом одного дня;

 5. Системи знижок для величезних замовлень.

​​

Зверніться до послуг нашої компанії  і ваш зелений килим буде дивувати своєю красою вас та ваших гостей довгі роки.

Зателефонуйте 0503035074 або заповніть форму зворотнього зв'язку і ми відповімо вам дуже швидко!

Посев зеленого ковра и его обустройство

Часті питання - FAQ

Що краще рулонний газон або посівний

На це питання немає однозначної відповіді. Однак необхідно взяти до уваги, що при влаштуванні рулонного газону, крім ціни самого матеріалу, істотну вартість має його доставка на об'єкт, найчастіше вартість доставка самого матеріалу не значно відрізняється для великих та для маленьких обсягів. На великих площах варто вибрати рулонний варіант зеленого килима.  У ситуації, коли необхідний швидкий результат, ми також пропонуємо клієнтам укладання рулонного газону. Але якщо ділянка невелика за площею і замовник віддаємо перевагу нижчій ціні і готова почекати, то правильний вибір - пристрій посівного газону.

З чого складається вартість влаштування посівного газону
 

Вартість пристрою газону посівного не є фіксованою і залежить одразу від кількох факторів: якості травосуміші, товщини відсипання родючого ґрунту та обсягу додаткових робіт (підготовка ґрунту, чищення довіреної території і таке інше). Кожен випадок розглядається фахівцями окремо та, виходячи з отриманих даних, формується кінцева вартість. Ціна посівного газону також залежить від рельєфу місцевості.

Посівний газон, ціна м. Київ: від 20 грн/м. Фахівці не просто виконують свою роботу, а враховують усі побажання замовника, щоб проведені ландшафтні роботи найбільш органічно вписалися у місцевість та дарували радість усім оточуючим!

bottom of page