top of page

Сад каменів

Фотография озеленения участка в Киевской с использованием декоративных элементов

Композиції з каменів у саду 

Зараз, так і завжди, дизайн саду з каміння  буде актуальним трендом. Камінь сам по собі має сильну енергетику і здатний привнести в дизайн особливу атмосферу і затишок. Сад каміння - це енергія у великому обсязі. Композиції з каменів у саду створюють незвичайну атмосферу єднання з природою та сили. Цей проект нашої ландшафтної студії було створено та реалізовано ще далекого 2008 року в одному з наймальовничіших місць Київської області. Ділянка є сусідами з луком і лісом, що ще більше занурює відвідувача цього місця в атмосферу усамітнення з природою та її середовища. Особливо колоритно краєвид виглядає у зимовий період.

Проект

Пример генерального плана проекта ландшафтного дизайна
Фотография Ландшафтного дизайна на объекте в Киевской области рядом с лугом

Мега-сучасний будинок з інтер'єром у стилі лофт припускав дикий та брутальний ландшафт. Каміння для саду було завезено  з Волинської області. Для оформлення дизайну території ділянки були використані льодовикові валуни. Найбільший камінь важив більше 10 тонн. Камені у цьому ландшафтному проекті – як символіка гір, доріжки – як відображення річки. Оформлення саду камінням можна оцінити на фото та насолодиться розмахом проекту.

Ідея проекту

Оформлення саду камінням

На фото детали устройства дорожек

Цей проект є очевидним прикладом  того, що оформлення саду камінням може бути чудовим рішенням для клієнтів, які хочуть створити сад  природного стилю. Як видно на фото, каміння в ландшафтному дизайні можуть бути використані не тільки як прикраса, але стати чудовим матеріалом для зонування ділянки. Композиції з каменів у саду створюють об'єм та структуру. Довга та вузька ділянка зумовила архітектуру будинку та ландшафту. На самому кінці ділянки розмістився город, потім плодовий сад, а декоративна його частина - ближче до будинку. За минулі 14 років з моменту облаштування, територія ділянки перетворилася  у ліс, де на галявинах ще можна ловити сонце. Дизайн саду з каміння не залишає байдужим жодного гостя, який потрапляє на цю ділянку.

Ландшафтный дизайн в киевской области с пышными посадками растений
Использование натурального стиля в ландшафном дизайне на фото
Фотография зимнего сада с растениями
Изображение одного из проектов нашей компании в Киеве
Пример ландщафтного дизайна на объекте в Киевской области с использование малых архитектурных форм
Ландшафтный дизайн пример 00005.jpg
На фото камни для сада
Фотография зеленого и восхитительного ландшафта
оформление сада камнями фото 4
оформление сада камнями фото 3
оформление сада камнями фото 1
оформление сада камнями фото 2

Сподіваємось, вам сподобався наш сад!

Якщо у вас є ділянка, і ви хочете наповнити її гармонією та колоритом, то сподіваємося, що сад каміння на фото надихнув вас на його реалізацію. І якщо вам будуть потрібні помічники – звертайтесь!

Ми з ентузіазмом візьмемося за сад каміння на вашій ділянці. Камені у ландшафтному дизайні саду – це наш перевірений прийом!

 

Телефонуйте нам!

посадка крупномеров фото 00046.jpg

Часті питання - FAQ

Навіщо потрібен сад каменів?

Сад каменів потрібен для того, щоб створити атмосферу гармоніі, або навпаки, створити контраст сучасності та часу. Використовуючи каміння в ландшафтному дизайні, можна показати естетику каменю, створити колорит місця (альпійська гірка, рокарій) та/або гармонії (японський сад). Дизайн саду з каменів може естетично прикрасити сад, так і виконати певну функцію. Оформлення саду камінням можна використовувати як декор неестетичних технічних деталей упорядкованої території ділянки (люки, кришки, ємності, обладнання тощо). Композиції з каменю в саду можуть бути продовженням архітектури будинку або навпаки протиставленням, як у нашому проекті вище – сучасній та витонченій архітектурі будинку природні та грубі форми каміння.

Яке каміння підходить для ландшафтного дизайну?

Для ландшафтного дизайну підходять практично всі природні та декоративні камені. Винятком є каміння червоних, рожевих, зелених та інших яскравих та агресивних тонів (кварцит, червоний граніт, лезниківський граніт). Але їх розмір, матеріал, структура, колір та форма багато в чому визначені стилістикою будинку та ділянки. Дизайн саду з каміння має бути продовженням архітектури будівель та об'єктів на території, гармонійно доповнюючи її природним колоритом. Композиції з каміння в саду можуть поєднувати не більше двох різновидів каміння на одній ділянці.

bottom of page