top of page

Сад на балконі

Летний сад на балконе

Озеленення балкона на фото

Пример горшков с цветами с красивым видом
озеленение балкона фото 2
Фото озеленения балкона 00004.jpg
Панорамный вид с окон квартиры
Фотография проекта обустройства лоджии в Киеве
Вид с лоджии красивого неба с облаками
Фото озеленения балкона 00004.jpg
Изображение проекта устройства балкона под ключ
Однолетние растения в горшках
озеленение балкона фото 1212
озеленение балкона фото 211
Изящные горшки для посадки растений

Озеленення балкона, лоджжіі або тераси набуває все більшої ваги у бізнесі ландшафтного дизайну в Україні. І нехай нам Києву ще далеко у питанні міського озеленення до європейських столиць, але нам також є чим похвалитися. Ми хочемо розповісти вам про один проект, який ми реалізували для молодої сім'ї. Нас переповнювали ідеї.

Літній сад на балконі для цих замовників став новою епохою їхнього життя.

Щороку на цьому балконі розгортається нова історія. Життя не стоїть на меті, і разом зі змінами в житті змінюються переваги та бажання господарів балкону. Цього року ми наповнили садок на балконі фарбами в тон настрою. А настрій у нас – кольоровий.

Завдання проекту

Фото озеленения балкона 00008.jpg
Фото озеленения балкона 00004.jpg

Минулого року наш садок на балконі виглядав інакше. Рік у рік господарі самостійно вже вносять нові штрихи. То в підвісних та підлогових кашпох колишуться трави, то плодоносить справжній город з помідорами, то полуниця та лаванда, то петунії та герані. Добре, коли у замовниці такі різноманітні побажання та багато творчіх ідей. Така динаміка дозволяє не тільки вносити різноманітність до оточення, але й проводити свої маленькі експерименти з рослинами та асортиментом. Але якщо рослина чудово себе проявляє і радує господарів – залиште її назовсім.

Сад на балконі ідеі

Комфорт господарів

Фото озеленения балкона 00003.jpg

Все в цьому проекті зводиться до однієї думки – створити настрій та не захаращувати весь простір балкона горщиками та квітами. На балконі має бути достатньо місця всім, включаючи численних гостей сім'ї, які теж люблять проводити тут час. Дотримуючись цього правила, ми не переповнили простір балкона громіздкими горщиками, а гармонійно та витончено вписали їх в інтер'єр.

Ми припускаємо, що вам сподобався наш літній садок на балконі!

Якщо у вас є балкон або тераса, і ви прагнете зробити сад, на балконі ми сподіваємося, що наші фотоозброять вас новими ідеями. А якщо вам буде потрібна допомога – звертайтесь!

Ми з радістю озеленимо ваш балкон!

Часті питання - FAQ

Що можна посадити вдома на балконі?

Вибір рослини залежить від освітлення, троянди вітрів, умов поливу та інших факторів. Якщо умови для рослини радять вимогам, то посадити можна будь-яку вашу улюблену рослину: троянди, помідори, самшит та інші. Сьогодні, сучасним трендом є посадки трав на балконах та терасах, які невибагливі у догляді та не потребують спеціального поливу.

Що посадити на відкритому балконі взимку?

Посадка певного виду рослин дозволить вам зробити повноцінний садок взимку на своєму відкритому балконі. Верес цвіте взимку і це одна з найпопулярніших рослин для посадки на відритому балконі. Тиси, хвойні рослин, морозник, бруслини і дозволять бути вашому балкону декоративним і взимку. Часто одними побажаннями наших клієнтів є посадка ялинок на балконі, які вони можуть вбирати на Новий Рік.

bottom of page