top of page

Укладання газону Київ

Фото устройства рулонного газона в Киеве и его подготовки

Наша компанія за довгі роки роботи з укладання  рулонного газону у Києві та київській області зіткнулася з безліччю нюансів про які ми хочемо вам розповісти. Укладання рулонного газону  - це кропіткий і ретельний процес. Перше, з чого ми починаємо наші роботи зі створення газону - це вибір коректного типу рулонного газону, конкретно для умов  ділянки на якому він буде рости, і виходячи із завдань, які має виконувати поверхню. Київська область славиться своїми торф'яними ґрунтами, але не завжди доречне використання рулонів трави із основою такого типу для всіх ділянок. Напевно, це один з перших важливих моментів, які необхідно врахувати під час створення нового саду. Другим моментом, не менш важливим для наших клієнтів, є вартість створення газону. На цьому питанні ми хочемо зупинитись докладніше нижче.

Вартість укладання газону

Укладання газону ціна на яку відрізняється від регіону до регіону, входить до загального переліку робіт із озеленення території ділянки. Вартість укладання рулонного газону в Києві та Київській області залежить від наступних факторів:

 • Наявність рослинності дільниці. Дернина, бур'яни та інші рослини мають бути видалені ще до процесу підготовки до укладання газону.

 • Ступінь підготовки ґрунту. Грунт має бути чистим, рівним і знаходиться на необхідних позначках висоти

 • Якість ґрунту. Поверхня Ґрунту повинна бути не тільки рівною, а й не повинна містити частинки рослинності, каміння та іншого сміття.

 • Склад ґрунту. Газон, як і інші зелені трави воліє нейтральний грунт і, в деяких випадках, грунт вимагає внесення додаткових елементів для поліпшення його складу.

​​

Всі ці деталі вам необхідно з'ясувати, якщо ви вирішите замовити укладання газону у професійної компанії. Сам процес укладання газону не є складним, але потребує уваги до кожного етапу його проведення. Якщо ви все-таки ухвалите рішення замовити укладання газону у нас, компанія Ваш Новий Сад надає гарантію на газон на період 6 місяців після його створення та гарантує високу якість його укладання.

Детальніше, ми хочемо зупинитися на питанні ціни на газон у Києві та київській області та скільки коштує укладання рулонного газону:

 • Ціна на рулонний газон у Києві стартує від 95 гривень за квадратний метр, але значною мірою залежить від обсягу закупівлі, тобто площі вашої ділянки.

 • Доставка посадкового матеріалу оплачується додатково, і тут ми пропонуємо вам орієнтуватися від ціни 50 гривень за кожен кілометр від поля до ділянки, де планується створити газон.

 • Вартість укладання рулонного газону фахівцями компанії Ваш Новий Сад починається від 45 гривень за квадратний метр, але багато залежить від площі ділянки та ступеня підготовки ґрунту для укладання. Найдорожчий захід у роботах з укладання газону – це саме підготовка ґрунту. Підготовка ґрунту поділяється на чистову та чорнову.

 • Ціна чорнової підготовки –35 гривень за квадратний метр.

 • Ціна чистової підготовки – 25 гривень за квадратний метр.

 

Згідно цього, загальна вартість укладання рулонного газону під ключ у Києві за м2 на непідготовлений грунт складатиме:

 1. Ціна рулонного газону за квадратний метр – 95 грн.

 2. Ціна чорнової підготовки за м2 – 40 грн.

 3. Ціна Чистовий підготовка за м2 – 70 грн.

 4. Ціна трамбування ґрунту за м2 – 30 грн.

 5. Ціна внесення добрив за м2 – 15 грн.

 6. Ціна укладання рулонного газону – 45 грн.

 7. Ціна каткування та протока рулоного газону за м2 - 15 грн.

Таким чіном, ЦІНА укладання газону ПІД КЛЮЧ - 310 грн. за м2

Але кожна ділянка має свої особливості в розмірі, геометрії та якості підготовленості грунту, тому, в кожному окремому випадку ми проводимо індивідуальний розрахунок.

Детально ознайомитись із вартістю інших послуг на ландшафтні роботи можна на станиці ПРАЙС.

Сьогодні на ринку Києва та київської області існує велика різноманітність газонів. Їх класифікують за складом трав, що використовуються при створенні газону, за його функцією , за способом розбивки та за періодом  часу його існування.

 • Звичайні (паркові) – варіант, що найчастіше використовується. Вони зростають більшу частину року. Їх використовують для створення різноманітних ландшафтних об'єктів. Такі газони довговічні, невибагливі та стійкі до людських впливів. Незважаючи на всі позитивні характеристики, вони мають недолік – необхідність регулярного догляду у вигляді стрижки.

 • Партерні – друга їхня назва «парадні». Вони добре проглядаються, тому не повинні мати жодних недоліків. Трава дуже густа яскраво-смарагдова. Для такого покриття  важливий ретельний догляд, саме стрижка не рідше 1-2 разів на тиждень.

 • Мавританські (квітучі) – такі газони будуть тішити любителів квітучих лугів весь «зелений» період. Склад трав дуже різноманітний. Квітконоси мають різне забарвлення. Їх виробляють на сонячній ділянці. Зазвичай не стрижуться, що мінімізує догляд.

 • Лугові часто такі покриття називають газонами для лінивих, тому що стрижка проводиться всього 2-3 рази за весь вегетативний період. Як і паркові газони, вони зустрічаються в паркових зонах, скверах, а вони відрізняються від них складом. Для створення лугових зелених покриттів  використовуються злакові трави.

 • Спеціальні – цей зелений килим  створюється для виконання спеціальних  функцій (наприклад, зміцнення схилів та укосів), тобто. вони приносять конкретну користь.

 • Спортивні – до них пред'являються навмисно тверді вимоги. Їх виробляють на футбольних полях, спортивних майданчиках. Дуже складні у створенні. Використовуються тільки трави з потужною кореневою системою та стійкі до витоптування.

 • Рулонні – такі газони створюються шляхом укладання пластів дерну з уже вирощеним на ньому килимом трав. Назву «рулонні» вони отримали завдяки методу перевезення, згортають рулони, наче килим. Перевага таких газонів – мінімальна витрата часу та сил. При створенні такого газону не потрібно проводити засів, доглядати сходи.

Укладання газону під ключ

Підготовка  укладання рулонного газону

Першочерговим завданням для фахівців компанії Ваш новий сад перед укладанням рулонів газону є ретельна підготовка ґрунту та поверхні ґрунту.

Під час підготовки до укладання рулонного газону ми дотримуємося наступних правил:

 1. Найперше, що з чого ми починаємо наші роботи зі створення газону – це боротьба з бур'янами. Наші фахівці ретельно пропалюють  і очищають  ділянку від всілякого сміття, а також бур'янів та їх коріння. Для боротьби з бур'янами ми намагаємося не використовувати гербіциди суцільної дії, але в деяких випадках це необхідно.

 2. При підвищеній вологості ґрунту необхідно зробити відведення води за допомогою дренажної системи, так як зелений килим  не любить підвищену вологість та надлишок вологи призводить до появи грибкових захворювань. Якщо грунти важкі, ми вносимо додатково пісок і торф; якщо пухкі – чорнозем та перегній. Важливо ретельно вирівняти ділянку, щоб не було западин або ухилів.

 3. Для бідного ґрунту, ще до укладання газону ми вносимо спеціальні професійні добрива, після чого ґрунт ми злегка перемішуємо, утрамбовуємо .  за допомогою катка і знову рівняємо ґрунт. Додатково, удобрення ми вносимо безпосередньо при укладанні газону на кожен рулон, при цьому рівномірно розподіляючи його по поверхні.

Фото подготовки к укладке рулонного газона на объекте в Киевской области

Укладання рулонного газону за нашою технологією дуже надійне і просте. Фахівці нашої компанії виконують укладання газону, дотримуючись наступного порядку:

 1. Рулони підносять та складують у тіні максимально близько до ділянки.

 2. Рулони укладають дуже щільно. Фактично, вбиваючи край одного рулону в інший за допомогою спеціальних дерев'яних брусків.

 3. Перший рулон (орієнтир) укладають з максимально рівно. Не можна допускати всіляких заломів, нерівностей. 

 4. «Цегляна кладка» – саме у такий спосіб наші фахівці укладають газон. Пласти укладаються стик у стик. Грубими порушеннями цієї технології є нахлести і зазори. Відсутність таких порушень суворо контролюється головним ландшафтним дизайнером під час виконання робіт. За цим з особливою пильністю стежить головний ландшафтний дизайнер нашої компанії.

 5. Важливо, щоб під пластами не залишалося повітря, яке негативно впливає на приживання рослин, щоб уникнути таких ситуацій, по всій поверхні вже покладеного зеленого килима наші фахівці проходять ковзанкою.

 6. Забороняється ходити по свіжоукладеному покриття, для переміщення ми використовуємо дошки або підлогу.

 7. Заключним етапом виступає рясний полив.

Фото специалиста по укладке рулонного газона в Киеве

Укладання газону в рулонах

Фото ротора для полива газонов

Полив 

На етапі підготовки ґрунту монтажники прокопують канави на глибину 40 сантиметрів від рівня поверхні, в які далі ми прокладаємо всі деталі трубопроводу, клапанні бокси та електромагнітні клапани.

Монтаж  та налаштування роторів та форсунок ми здійснюємо вже після укладання газону. Також на цьому етапі важливо задуматися про встановлення коректного графіка поливу з урахуванням сезону та стану ґрунту. Детально, монтаж автополиву газону з усіма важливими нюансами описано на сторінці нашого сайту АВТОМАТИЧНИЙ ПОЛИВ.

Догляд після укладання

Протягом першого року після укладання  рулонного газону необхідно виключити усілякий зайвий тиск на нього. Важливий частий полив, через 2-3 тижні полив скорочують до одного разу на тиждень. Звичайно, система автополиву суттєво полегшить догляд.

З другого року у вегетативний період (зазвичай з середини весни до жовтня) регулярно проводять стрижку не рідше одного разу на тиждень. Усю скошену траву одразу ж прибирають. Спочатку після створення газону, потрібно стежити за бур'янами, оскільки вони складні у виведенні, і необхідно своєчасно та регулярно їх видаляти.

Щоб газон мав доглянутий вигляд однієї стрижки замало. Важливо періодично його підгодовувати та проводити аерацію.

изображение борьбы с сорняками

Важливі деталі технології  укладання газону

Нюансів при виборі правильного рулонного газону небагато. Ось основні з них:

 1. Висота газонної трави має бути близько 3 см, нещодавня стрижка.

 2. Перед покупкою важливо оцінити свіжість рулону. Головний показник старості – запах прілощі та жовтизна трави.

 3. Особливу увагу необхідно приділити лисинам на лицьовій поверхні та щільності трави (приблизна норма від 100 травинок на 10 кв.см.).

 4. Хороша коренева система – багато білих корінців.

 5. Майже немає бур'янів.

 6. Хороший ґрунт: не глинистий, не надмірно піщаний. Без каміння.

 7. Немає шкідників та хвороб.

Замовити укладання газону в Києві та київськой області

Досвідчені співробітники ландшафтної компанії Ваш Новий Сад пропонують повний список  послуг з благоустрою та озеленення території ділянок навколо будинку під ключ. Укладання рулонного газону в Києві та київській області вже довгі роки є профільним напрямком діяльності нашої команди спеціалістів. У нас ви зможете купити рулонний газон з укладанням і наша бригада оперативно облаштує його на вашій ділянці. Ми гарантуємо не лише якість посадкового матеріалу, а й якість виконаних робіт.

Гарантія на влаштування газону діє протягом 6 місяців з моменту укладання! Але це не означає, що ми не гарантуємо його якість на більший термін. Ми можемо запевнити вас, що газон, який буде покладений на вашій ділянці фахівцями компанії Ваш Новий Сад, за умови виконання всіх наших рекомендацій  з догляду та обслуговування, радуватиме вас довгі роки.

Фахівці нашої компанії мають досвід роботи більше 16 років і можуть провести професійну консультацію з будь-якого питання щодо створення газону та інших питань ландшафтного дизайну.

Вам сподобаються наші ціни та якість робіт.

 

Телефонуйте нам (050) 303-50-75. Ми чекаємо!

Изображение катка для устройства рулонного газона в Киеве
Фото рулонного газона в Киеве

Часті питання - FAQ

Скільки коштує укладання газону?

Для того, щоб порахувати вартість укладання газону по ключу необхідно визначити весь точний перелік робіт, які необхідно буде виконати на ділянці. Як правило, у вартість укладання газону входить: видалення рослинності, чорнова підготовка, чистова підготовка і саме укладання рулонного газону.

Скільки коштує постелити траву?

 

Якщо на ділянці виконані всі роботи з видалення рослинності, підготовки ґрунту та його трамбування, то залишиться лише постелити траву. Вартість такої послуги силами нашої компанії складає 45 грн. за м2.

bottom of page