top of page

Маленький сад

Изображение небольшого ландшафтного проекта нашей компании в Киеве

Ландшафтний дизайн маленької ділянки

Кустовая розовая роза на фоне озера
Вид с террасы на участок таунхауса
Изящная арка с высаженными перед ней растениями
Яркий и пышный цветник из роз
Розовая плетистая роза на стене
Пейзаж с крупными деревьями и облаками
Пышный цветник из роз и многолетников
Фото красивой розы
Фото ландшафтного дизайна маленького участка 9
Барбекю на газоне
дизайн маленького сада фото 28893
Фото ландшафтного дизайна в таунхаузе 011

Улюбленим заняттям спеціалістів нашої компанії є створення невеликої ділянки. Фото ландшафтного дизайну маленької ділянки рідко передають ідею та думку дизайнера. Саме дизайн маленького саду вимагає максимально ефективного використання кожного сантиметра ділянки. Ландшафтний дизайнер часто витрачає на створення такого саду чимало часу. На фото цього проекту ви можете побачити яскравий та цікавий дизайн одного з наших численних садів у цій сфері озеленення. Фотогалерея цього проекту включає лише 15 фотографій. Але скільки фарб та життя у кожному зображенні.

Дизайн маленького саду

дизайн маленького сада фото 123
дизайн маленького сада фото 2523

Сад, представлений у цьому прикладі, розташований у котеджному містечку з видом на затоку Дніпра. Особливістю цього саду є його влаштування на підпірній стіні, високо над рівнем землі. Маленький сад, площею всього 60 м2 є зеленою кімнатою таунхауза.

Розсувні вікна на підлогу виходять на тінисту терасу, а тераса в сад. Все, що потрібно людині, зануреній у щоденну рутину і трафік великого міста - ковток свіжого повітря у своєму саду, нехай навіть такому крихітному, де є газон, щоб бути схожим на босоніж, троянди, щоб їх понюхати, помилуватися, поставити у вазу, зварити варення з пелюстки, яблуня, ірга, кущ лохини та полуниці. Тут є все, що потрібно для відчуття смаку життя і що сад приносить плоди в нього.

Зелена кімната таунхазу

Натхнення та дизайн

дизайн маленького сада в таунхаусе на фото

Сподіваємося, вам сподобалися наші фото та дизайн маленького саду!

Більше фото гарних ландшафтних дизайнів та ландшафт дизайн саду ви знайдете в нашому ПОРТФЛІО.

І якщо, у вас є невелика ділянка, і ви хочете розробити ландшафтний дизайн маленького саду, то сподіваємося, що фото ландшафтного дизайну маленької ділянки надихнули вас на нові кроки. А якщо вам буде потрібна допомога – звертайтесь!

Ми з ентузіазмом візьмемося за створення клумбу з багаторічників квітучу все літо на вашій ділянці.

 

Телефонуйте нам! +380503035074

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання - FAQ

Як зробити маленький сад красивим?

Ви здивуєтеся, але, якщо у вас невелика ділянка і ви хочете зробити маленький сад красивим і не стандартним, ми вам запропонуємо не садити газон. Газон, всупереч усталеній думці, вимагає значних ресурсів на догляд та утримання і візуально, що важливо, зменшить вашу ділянку. Не робити зон, посадити газон чи інші квітучі чагарники, використовувати архітектурні структурно рослини (стрижені самшити та інші).

bottom of page