top of page

Сад Намисто

Первоцветы в саду

Ялівець у ландшафтному дизайні на фото

Поилка для птиц в цветнике
Можжевельник скальный Blue Arrow топиар
Цветник с розами, хвойными и многолетниками
Изображение ириса в красивом и пышном цветнике
Изображение роз рядом с садовой дорожкой
Цветение гортензии древовидной Аннабель
Хвойные растения в цветнике
Ковыль гиганский в цветнике с розами
Цветение лилейника и ирисов бородатых
Роза Eyes for you в цветнике
Можжевельник казацкий сдерживаемый стрижкой
Розы и цветущая кольквиция
Побеги вероникаструма виргинского
Контрасная композиция из хвойных и барбариса
Кольквиция прекрасная в цвету
Бересклет Форчуна сорт Emerald n'Gold
Астранция большая сорт Тоскана
жекоративные злаки в цветнике

В  цьому проекті нашої компанії на об'єкті в Київській області важливу роль у саду відіграв ялівець скельний  Блю Ерроу. Він у центрі садових композицій. 

Яловик скельний Блю Ерроу в ландшафтному дизайні вже зайняв своє місце і не випадково саме ця рослина опинилась у центрі ландшафтних композицій у нашому новому проекті.

Всі комбінації біля ділянки виглядають як двошарове намисто, нанизане на коло квітника, що обіймає будинок.

Інший шар цього багатошарового мініпарку – ширша хвиля, що охоплює галявини з газону. У ландшафтному дизайні цього саду ми створили алегорії, але замість дорогого каміння ми використовували троянди, півонії, лілії, тюльпани, скельні ялівці, застрижені в несподівані фігури.

Ялівець у дизайні саду

Ирис бородатый Kent's Pride привезенный из Англии
Тюльпаны попугайные и побеги пионов

Декоративні злаки та численні багаторічники є ідеальними партнерами скельного ялівця Блю Ерроу.

Протягом усього сезону територія ділянки виглядає пишною, об'ємною, квітучою та запашною. Навіть узимку, структура з хвойних та стійких злаків дозволяє бачити об'єм та форму задуму творця проекту.

Протягом усього сезону територія ділянки виглядає пишною, об'ємною, квітучою та запашною. Навіть узимку, структура з хвойних та стійких злаків дозволяє бачити обсяг та форму задуму творця проекту.

Фігури квітника

Фігурна стрижка ялівця

Хвойная композиция из можжевельника и кипарисовика Лавсона

За другим шаром колоритного та об'ємного намисто заховані городні та фруктові грядки, господарські зони, які теж декоративні, але створюють свою кімнату в саду зі своєю особливою атмосферою.

Фігурна стрижка ялівцю створює більш чіткі вертикальні та горизонтальні лінії, які роблять дизайн саду більш витонченим та стильним. Крім іншого, топіарна або фігурна стрижка виконує ще одну функцію, про яку не слід забувати, Ялівець скельний, як і інші види хвойних рослин, збирає на своїх гілках великий обсяг снігу, що призводить до травм дерев, а іноді й повної загибелі. І в цьому плані фігурна стрижка ялівцю є просто порятунком.

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання - FAQ

Де посадити скельний ялівець?

Садити ялівець слід на добре освітленому місці та бідний ґрунт. Ялівець невибагливий у догляді і не вимагає рясного поливу. Чи не рослина, а диво! Посадка хвойних рослин в деталях описана на сторінці послуг нашого сайту.

Що можна посадити поряд з ялівцем?

Наш дизайнер включає цю рослину у дизайн саду як вертикаль. Поряд з ялівцем можна посадити трави і це виглядатиме сучасно та цікаво. Добре поєднуються з Ялівцем будь-які рослини, які і в природі ростуть у таких же умовах. Такими рослинами можуть бути: Шавлія, Піровські, Барбарис, Спірея Японська, Перстач. Хорошими компаньйонами для хвойних композицій можуть бути такі хвойні: Туї, Сосни, Ялини, Ялиця.

Чим корисний ялівець у саду?

Всім відомо, що Ялівець багатий на фітонциди, які борються з бактеріями та вірусами. Але ялівець може стати окрасою вашого саду. Ялівець у ландшафтному дизайні набув широкого поширення завдяки своїм естетичним якостям та чудовим поєднанням у хвойних композиціях.

bottom of page