top of page

Сад на схилі

ландшафтный дизайн участка на склоне фото 001

Ландшафтний дизайн ділянки на схилі

ландшафтный дизайн участка на склоне фото 002
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 003
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 004
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 005
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 006
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 008
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 009
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 007
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 010
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0011
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0012
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0013
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0014
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0015
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0016
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0017
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0018
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0019

Сад на схилі на схилі потребує особливого підходу та вирішення технічних завдань. Але вирішивши ці технічні питання, ви отримаєте квітник на схилі або сад на схилі, який виглядатиме більш виразно і видовищно, ніж на рівній поверхні.

 

Це далеко не єдиний наш сад, який ми створили на схилі ділянки, але, напевно, один із найулюбленіших. Важливе та складне завдання, яке стояло перед нашою компанією – це зміцнити схил та зробити сад сучасним та стильним. Сад на схилі характерний використанням технічних рішень щодо організації зміцнення схилу та його дренування.

Завдання проекту

ландшафтныйдизайн участка с уклоном 00002.jpg
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 00123

Дизайн ділянки на схилі виглядає набагато більший і цікавіший, ніж ділянки на площині і відкриває нові можливості для фантазії дизайнера.

Ландшафтний дизайн на ділянці з ухилом дозволяє зробити територію не тільки придатною для використання, але й цікавою та сучасною. Використання інструментів ландшафтного благоустрою дозволить перетворити найскладніший схил на прекрасний, цікавий та сучасний сад. І якщо потрібно, як у нашому випадку, візуально збільшити ділянку.

Дизайн саду на схилі

Укладання георешітки на схилі

ландшафтный дизайн участка на склоне фото 00124

Важливим етапом озеленення цієї ділянки стало укладання георешітки на схилі. Технологія посадок для таких умов вимагає використання цього матеріалу для запобігання зміщенню ґрунту вниз схилу та комфортного росту рослин та дерев на схилі. Але при цьому георешітка не повинна виглядати з ґрунту і залишатися непомітною навіть при детальному розгляді. Ми доклали багато зусиль, щоб приховати ці елементи від очей, і на фото ви навіть не побачите цих деталей.

Іншим проблемним моментом, з яким ефективно стравлюється ландшафтний дизайн ділянки під ухилом – є організація поливу рослин. При великих перепадах висоти вода буде стікати і не встигнувши вбратися в поверхню землі до коріння рослин. І це може бути проблемою. Особливо для рослин у верхній частині схилу. Вирішенням цього питання буде - влаштування краплинного поливу рослин. Ви можете виконати його поверховим або прихованим (як у нашому фото сад на схилі вище). Автополив під ключ зрозуміло та детально описаний на сторінці АВТОПОЛІВ. Звертаємо вашу увагу, що неправильно влаштований полив може розмити поверхню ґрунту з ухилом, тому рекомендуємо звернутися до нас чи інших перевірених професійних підрядників.

Організація поливу

ландшафтныйдизайн участка с уклоном 00004.jpg
ландшафтный дизайн участка на склоне фото 0022

Ландшафтний дизайн саду на схилі в цьому проекті сам по собі підтримує сучасний стиль будинку і є його продовженням на ділянку. Форма платанів підкреслює стиль і надає йому виразності. Територія ділянки огороджена благородним парканом з габіонів, що доповнює та закінчує картинку сучасного ландшафтного дизайну.

Сподіваємось, вам сподобався наш сад на схилі!

Якщо у вас є ділянка з ухилом, і ви вирішили розробити дизайн для нього, то сподіваємося, що ландшафтний дизайн ділянки зі схилом на фото, надихнули вас на нові кроки. А якщо вам будуть потрібні помічники – дзвоніть!

Ми з ентузіазмом візьмемося за створення саду або квітника на вашій ділянці.

 

Звертайтесь!

Форма та Об `єм

Фото озеленения дачного участка в Киеве

Часті питання - FAQ

Як розбити сад на схилі?

Сад на схилі потребує особливого підходу та вирішення технічних завдань. Але вирішивши ці технічні питання, ви отримаєте квітник або сад на схилі, який буде виглядати набагато виразніше і видовищно, ніж на рівній поверхні.

Найпопулярнішим способом, як влаштувати сад на схилі або квітник, є терасування ділянки.
Терасування схилів – це приведення частини або частин поверхні схилу до горизонтальної або близької горизонтальної за допомогою пристрою підпірних стінок і терас.
Тераси можна використовувати по-різному. Якщо ділянка маленьких, необхідно зробити тераси максимально функціональними. Тобто, розмістити на них зони для відпочинку, ігор, спілкування та інших завдань.
Хорошим інструментом для влаштування терас є використання габіонів. Габіони можуть стати не лише ефективним способом терасування ділянки, а й арт-об'єктом у вашому саду. Якщо вам актуальна ця тема і ви бажаєте отримати більше інфміції, встановлення габіонів докладно та цікаво описано у статті у нашому блозі сторінки ІДЕЇ.

Іншим, часто використовується прийомом зміцнення схилу, є укладання георешітки. Цей спосіб дозволить землі не обрушуватися, але повноцінно переміщається по ній під ухилом після укладання буде вкрай небажано.
 

Як оформити схил на ділянці?

При підборі рослин для саду або квітника на схилі потрібно відповісти на такі питання:

  • На який бік звернений схил?

  • Під якимкутом схил звернений до сонця і яким сильним буде вплив сонця на поверхню землі (особливо весною)?

  • Які будуть створені умови для рослин взимку?

  • Як буде організований полив рослин?

Слід враховувати, що сонце, вітер, вода та інші фактори впливають на поверхню ґрунту під ухилом значно інтенсивніше, ніж на рівній місцевості. І це дуже впливає на умови для рослин. Правильний підбір рослин для цих умов і буде ключовим моментом їхньої гарної приживаності та розвитку. Друге питання - як організувати стабільність поверхні ґрунту з ухилом та виключити (або знизити) зсув поверхні землі вниз по схилу. Тут вам на допомогу прийдуть - укладення георешітки та посадка рослин з потужною кореневою системою. Це дивовижний спосіб не лише зміцнити ґрунт на схилі, а й створити мальовничий куточок на ваших ділянках. Квітники та клумби на сформованих схилах привертають погляд і створюють красиву та об'ємну картинку та при цьому виконують дуже важливу функцію.

bottom of page