top of page
  • vmanoylo1

Сад у Скандинавському стилі


сад у скандинавському стилі

Скандинавський стиль саду, який включає елементи мінімалізму, геометричних форм, натуральних матеріалів і зелених насаджень, користується популярністю у ландшафтних дизайнерів у всьому світі. І це не просто модна тенденція, а тренд, що вже склався. Скандинавський сад знаходить відгук у любителів садового мистецтва з кількох причин:

Простота та мінімалізм. Скандинавський стиль саду приваблює своєю простотою та мінімалізмом, що створює відчуття умиротворення та спокою. Ландшафтні дизайнери можуть використовувати цей стиль, щоб створити затишне та спокійне місце для відпочинку, що є одним з основних трендів сучасного дизайну.

Натуральні матеріали У скандинавському стилі саду використовуються натуральні матеріали, такі як дерево, камінь, метал та скло, які відмінно поєднуються із зеленими насадженнями. Це допомагає створити природний та гармонійний вигляд саду, який не викликає почуття чужорідності.

Зелені насадження. Скандинавський стиль саду передбачає використання безлічі зелених насаджень, які створюють відчуття спокою та гармонії. Ландшафтні дизайнери можуть використовувати цей стиль, щоб створити дивовижну гру світла та тіні, які надають особливої краси саду.

Геометричні форми. Скандинавський стиль саду передбачає використання геометричних форм, таких як прямокутники, кола, квадрати та трикутники. Це дозволяє ландшафтним дизайнерам створювати цікаві та незвичайні форми, які надають саду індивідуальності.

Універсальність. Скандинавський стиль саду може бути використаний як для невеликих ділянок, так і для величезних територій. Це дозволяє ландшафтним дизайнерам використовувати цей стиль у різних умовах, що робить його універсальним і популярним серед професіоналів в області ландшафтного дизайну.скандинавський стиль саду

Сади у скандинавському стилі характеризуються чистими лініями, витонченим дизайном та природною естетикою. Ось кілька технік, які використовують дизайнери нашої студії та вони допоможуть вам створити сад у скандинавському стилі:

Кольорова гама. У скандинавському стилі колірна гамма зазвичай досить обмежена. Основними кольорами є білий, сірий, чорний та натуральні відтінки деревини.

Простір. Сад у скандинавському стилі має бути відкритим та просторим. Геометричні форми використовуються для створення чітких та чистих ліній.

Природний ландшафт. Важливо зберігати природний ландшафт, у тому числі виділити місця, де зберігаються дерева, рослинність та природні елементи, щоб сад виглядав природно.

Висвітлення. Хороше освітлення саду важливе для створення атмосфери та забезпечення безпеки увечері. Важливо використовувати світильники, які відповідають стилю саду та добре поєднуються з навколишнім ландшафтом.

Матеріали. У саду в скандинавському стилі використання натуральних матеріалів, таких як дерево, камінь та метал є ключовим елементом. Важливо використовувати матеріали, які поєднуються між собою та надають саду характерного вигляду.

Рослинність. Рослинність у саду має бути простою та мінімалістичною, з чіткими лініями та ясними формами. Рослини повинні відповідати клімату регіону і добре зростати на цьому ґрунті. Важливо вибирати рослини з обмеженою палітрою кольорів, таких як зелений, сірий, білий та синій.

Саме ці техніки допомагають нашим дизайнерам створювати чарівні сади у скандинавському стилі!скандинавський сад у ландшафтному дизайні

Скандинавський сад - це сад, який відбиває традиції та стиль життя скандинавських країн. Він може включати різноманітні елементи, такі як бруковані доріжки, кам'яні стіни, дерев'яні декоративні елементи, прикраси з металу і звичайно ж рослини, які підкреслюють цей стиль.

Ось деякі рослини, які можуть використовуватись у скандинавському саду:

Береза – це одне з найпопулярніших дерев у скандинавському саду. Вона має світлу кору, яка добре поєднується із темно-зеленими хвойними деревами.

Хвойні дерева - ялина, сосна, ялівець і туя - всі вони популярні в скандинавських садах завдяки своєму зеленому листю, яке створює гарне тло для інших рослин.

Конвалія - це ніжна і ароматна квітуча рослина, яка чудово підходить для скандинавського саду.

Троянда - ви можете використовувати різні сорти троянд, щоб додати кольори та аромату до свого саду. Однак, краще вибирати більш прості та природні сорти, а не надто химерні та яскраві.

Хоста - це рослина з великим, красивим листям, яка може додати текстуру і контраст до вашого саду.

Лілійник - це квітка, яка має просту, але елегантну форму, і вона часто використовується в скандинавських садах.

Ехінацея - це дивовижна рослина з яскравими квітами, які можуть додати яскравості до скандинавського саду.

Жимолість - це чагарник, який виготовляє ягоди протягом усього літа та осені. Він може додати яскравості та цікаві форми у ваш сад.

Рододендрон – це квітучий чагарник, який виготовляє красиві квіти навесні. Він може бути використаний як акцентний елемент у скандинавському саду.

Листопадні дерева – такі як клен, береза, осика, ялівець – можуть додати контрасту та яскравості у ваш сад.


сад у скандинавському стилі фото

Сади у скандинавському стилі, як правило, прості, мінімалістичні та включають асортимент рослинності, яка може вижити в холодних кліматичних умовах, типових для Скандинавії. Ось ще кілька рослин, які ми вже використали для створення саду у скандинавському стилі у Київській області:

Ялинові дерева: ялини є типовими деревами в скандинавських лісах і можуть використовуватися для створення тіні та захисту від вітру.

Берези: це дерева з білою корою, які додають світло та яскравість у сад. Вони можуть використовуватися як фонові рослини або для створення парканів.

Хвойні: тут, ялівці, ялини та сосни були використані для створення зелених зон та живоплотів.

Листопадні дерева: катальпи, ірги, липи ми використовували для створення додаткового відтінку та текстури у саду.

Листопадні чагарники: такі як гортензія, жимолість, ялівець забезпечують додаткову живоплоту або пляму кольору в саду.

Квіти: ми включили до дендропарку багато рослин, які можуть процвітати в садах Скандинавії, включаючи лілії, троянди, дубровник, півонії, іриси та тюльпани.

Трави: лугові трави, такі як костриця, лугової петрушки, лобода і чебрець, так само були використані для створення текстури та кольору в саду.


скандинавський сад

Садові доріжки на скандинавському саду


У скандинавському саду часто використовуються натуральні матеріали, такі як каміння, дерево та гравій. Садові доріжки можуть бути органічної форми, щоб відповідати природному виду саду.

Нижче наведено кілька типів садових доріжок, які часто використовуються у скандинавському саду:

Кам'яні доріжки: камінь – це один із найбільш популярних матеріалів для створення садових доріжок. Він може бути покладений у різних формах та розмірах, що дозволяє створити різні види доріжок. Кам'яні доріжки можуть бути виконані з природного каміння або зі штучних матеріалів, які імітують натуральний вигляд.

Дерев'яні доріжки: дерево – ще один популярний матеріал для створення садових доріжок. Дерев'яні доріжки можуть бути виконані з обрізків деревини, покладених у нерівну поверхню, що додає саду природності. Також можна використовувати деревну кору як матеріал для доріжок.

Гравійні доріжки: гравій – це дешевий та доступний матеріал для створення садових доріжок. Гравійні доріжки можуть бути укладені у вигляді рівномірної поверхні або природних формах. Вони можуть бути прикрашені великим камінням або іншими декоративними елементами.

Трав'яні доріжки: трава може використовуватися для створення вузьких доріжок, що проходять через газони чи квіткові клумби. Трав'яні доріжки можуть бути покладені у вигляді вузьких смуг або у вигляді плиток, покладених у траву.

Щебеневі доріжки: щебінь – це ще один популярний матеріал для створення садових доріжок. Щебеневі доріжки можуть бути покладені у вигляді рівномірної поверхні або у природних формах. Вони можуть бути прикрашені великим камінням або іншими декоративними елементами.скандинавський сад на фото

Як ми неодноразово згадували, скандинавський стиль у садовому дизайні характеризується простотою, мінімалізмом та функціональністю. У такому саду часто використовуються багаторічні рослини, які не вимагають частого поливу, але при цьому потребують достатньої кількості вологи для збереження свого здоров'я та краси. У нашому кліматичному поясі монтаж автополиву створить необхідні для цього умови.

Установка системи автоматичного поливу рослин у саду у скандинавському стилі дозволить зберегти гармонію та природність дизайну, а також доставити рослинам необхідну кількість води. Це особливо важливо у сезони з недостатньою кількістю опадів, коли ручний полив може бути неефективним та затратним за часом.

Крім того, автоматична система поливу може бути інтегрована в ландшафтний дизайн саду та прихована від очей, що допоможе зберегти мінімалістичний та природний вид саду.скандинавський сад картінка

Скандинавський сад у Києві

Прямо зараз ми вже закінчуємо роботи зі створення нового саду в скандинавському стилі. І нехай ще не поставлено фінальну точку в цьому саду, але вже видно обриси і сам стиль цього розкішного саду. Під час обговорення плану із замовниками прозвучало побажання – ми хочемо скромний скандинавський сад, з туями вздовж паркану, травами, гортензіями, лавандою, великими деревами та мінімальним доглядом. При цьому від замовників прозвучала наполеглива вимога: «Будь ласка, збережіть наші троянди, адже вони нам дорогі як пам'ять». Туї та високі дерева мали створити приватність. Потрібно відзначити, що грунт на ділянці більше схожий на пил або якусь азбестовцементну завись і вимагає поливу, мульчування і якнайшвидшого заростання рослинами.

Розробляючи сад у скандинавському стилі, наш ландшафтний дизайнер керується принципами простоти та функціональності.

Але повернемось до наших замовників. Що ж скандинавського може бути у такому наборі побажань?

Створюючи дизайн проект, фахівці студії ландшафтного дизайну "Ваш Новий Сад" використовують наступні прийоми:

  • Прямі лінії;

  • Начебто і прості форми, але не тривіальне використання простих рішень;

  • Наближеність до природи скандинавського регіону.

Сад у скандинавському стилі на вашій ділянці від нашої компанії буде виражений в одному з двох варіантів:

  1. Форма;

  2. Наповнення.

Ми не практикуємо поєднання великої кількості прийомів і вважаємо, що це перевантажить сприйняття простоти та витонченості. Якщо взяти за основу естетику природи та правильний підбір рослин – то таким чином дизайнер студії відображає скандинавський стиль саду через наповнення.

Якщо наш ландшафтний дизайнер надихається образами скандинавського дизайну, то у такому разі ми висловлюємо сад через форму.


І так, так усе починалося.

 підготовка скандинавського саду

Основою нашого саду стала форма газону, що повторює контури культової вази відомого скандинавського архітектора Алвара Аалто. Чиста лінія покрокової доріжки з бетонних плит, перетин двох осей зон відпочинку, накладення матеріалів, це не весь перелік сучасних прийомів планування Саду, які ми ефективно застосували на цій ділянці.проект скандинавського саду

Важливою частиною створення кращих умов рослин у нашому проекті став монтаж автополиву. Система автоматичного поливу для ділянки дозволить його господарям саду не лише бачити свої рослини в кращому вигляді, а й економити воду та час для догляду за садом.


полив скандинавського саду

Роботи ще тривають. І звичайно, свіжоспечений сад у Скандинавському стилі, не може поки здивувати нас пишнотою та обсягами рослинності, але перспектива його розвитку радує. А найбільша радість – захоплення господарів. Бажаємо нашим замовникам отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеної в саду.

будівництво скандинавського саду

Надихнеться на зміни в саду або внести нові та свіжі штрихи у дизайн вашого саду вам допоможе сторінка нашого сайту ПОРТФОЛІО. Сучасний ландшафтний дизайн на фото допоможе вам зрозуміти - який стиль вам краще обрати та візуалізувати свій майбутній садок.

Якщо Вам потрібна допомога з озеленення або догляду за садом, фахівці ландшафтної компанії «Ваш Новий Сад» готові Вам допомогти. Ми займаємося проектуванням, монтажем та обслуговуванням систем поливу: систем автоматичного поливу газону, систем крапельного поливу, а також впровадженням систем внесення добрив.

За 14 років роботи, у цьому напрямі у нас вже накопичився великий досвід роботи. Ми також виконує й інші роботи щодо благоустрою та ландшафту. Перейти до розділу ОЗЕЛЕННЯ КИЇВ.

Ми щиро бажаємо вам проводити багато часу у новому сезоні у Вашому Прекрасному Саді.

Якщо вам сподобався наш скандинавський сад і вас надихає сама ідея створення такого саду - ви можете замовити ландшафтний дизайн для вашої ділянки, зателефонувавши нам за номером 0503035074 або заповнити форму зворотного дзвінка.


Ми із задоволенням реалізуємо вашу мрію! Телефонуйте!


Щиро Ваш,

Ваш Новий Сад

138 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page